Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Uśmiechnij się! (póki jeszcze możesz ;)
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 72 - 73 - 74 ... 120 - 121 - 122

Matheo PW
31 lipca 2015, 18:24

Alamar PW
4 sierpnia 2015, 16:52


Znajdź Acida. ;)

Andruids PW
8 sierpnia 2015, 05:18
Całkowitym zbiegiem okoliczności akurat mamy Loch na tapecie. Tymczasem oto odpowiedź Japończyków na He-mana:




Czemu akurat Loch? Bo bajka nazywa się Overlord, tak jak tamtejsza klasa mocy, Władcy (co oczywiście wszyscy wiemy). I tak jak bardzo udana gra komputerowa, wraz z kontynuacją, ale mniejsza o to.

Nie zabrakło przeróbki grotowego hymnu:

https://www.youtube.com/watch?v=G6-ZxHGXcaU&feature=youtu.be

Moim zdaniem pełna wersja jeszcze powstanie. Kraj kwitnącej... nie, cały świat tego potrzebuje.


HubertusHubertus

Nemomon PW
8 sierpnia 2015, 20:32
Na potęgę kutasa, gdzie jest kiełbasa?!

(Przypominam, iż kutas to część ozdobna pasa ;)).

HubertusHubertus

Andruids PW
26 sierpnia 2015, 22:14
Kieszonkowy Shadow Dragon, lol.



Kompletny, razem z wróżkowym pyłem.

Nicolai PW
26 sierpnia 2015, 23:13
Wow, mieliśmy już uroczego Kabirka młodego Acida, a teraz dostaliśmy milutkiego Szczerbatka szkolne zdjęcie Darkiego :D Czekam na wyciek kolejnych fotek grotowych Smoków ;)

Tarnoob PW
27 sierpnia 2015, 10:50
Przypomnę tylko, że na Konwencie z Hubertusem wymyśliśmy coś takiego jak Drag Dragon. Ktoś chętny do na­ry­so­wania? :-P

Andruids PW
27 sierpnia 2015, 12:20
Ktoś już to zrobił...

http://thehorribleman.deviantart.com/art/daiquiri-drinking-dragon-drag-queen-463495830

Alamar PW
27 sierpnia 2015, 18:00

Morglin PW
29 sierpnia 2015, 23:49

Alamar PW
30 sierpnia 2015, 09:28
Dlaczego mam wrażenie, że to towar (prawie) idealny dla mnie? :P



Reszta koszulek też w większości pasuje.


@Morglin
Te nieliczne filmiki, które są w H5 (jak spotkanie Izki z Agraelem w pierwszej kampanii H5), mają animację ust. Animacje zrobione na samym silniku już nie.

Tarnoob PW
30 sierpnia 2015, 13:17
Alamar, teraz już kompletnie nie wiem, jakiej jesteś płci. :-P

Są jędze dobre i złe. Akurat taki alamarowy cynizm i gramatyczny nazizm są spoko. Źle znoszę, a nawet nie zno­szę, jędzowatości po prostu głupiej, czyli robienia awantury z niczego, bredzenia, niesłuchania i obrażania się przez to, że mości jędza nie rozumie, co się do niej mówi. Hubertus chyba wie o tym najlepiej.

Mam nadzieję, że Alamar jest jędzą (albo jędzem :-P) w tym pierwszym, pozytywnym sensie.

@Morglin: jeśli to nie było jeszcze na kwejku ani na demotywatorach, to powinno tam być.

Alamar PW
30 sierpnia 2015, 16:33
Coś z przeszłości:


Mitabrin PW
30 sierpnia 2015, 23:57
Nie miałem pojęcia gdzie to wrzucić, więc jako że materiał w dość znacznej części odnosi się do przeróżnych easter eggów i ciekawostek, to ląduje to tutaj - Did You Know Gaming - Heroes Of Might And Magic kanał na Youtubie zajmujący się publikacją filmów o różnych ciekawostkach o grach zrobił materiał o Hirołsach. Większość ciekawostek zakładam, że szanujący się grotowicz zna, ale i tak warto obejrzeć, jako że jest to w miarę dobrej jakości filmik. Narzekanie na wszystkie błędy i pomyłki w filmiku wskazane.

Acid Dragon PW
31 sierpnia 2015, 01:28
Kwasowa Grota ma nawet swoje cameo na tym filmiku ;). 3:23

Może nawet materiał wart pokazania na głównej?

Alamar PW
31 sierpnia 2015, 07:40
Trochę krótki ten filmik i ledwo liznął temat. :P

@Acid
Daj sobie spokój.

Tarnoob PW
31 sierpnia 2015, 14:21
Moim zdaniem warto o tym wspomnieć na głównej. To miłe, że ktoś dość znany, z ponad 100 tys. wyświetleń tego filmiku, korzysta z materiałów Groty. :-) W dodatku jest tam sporo ciekawostek, których w Grocie chyba nie ma, jak to, że:
– kod z Heroes II może być nawiązaniem do piosenki
– bohater z finału Heroes II nawiązuje do serialu
– Gelu i Inteus są wzorowani na producentach
– 'lobstoriosity’ to nawiązanie do Stephena Kinga
– bohater z H4 nawiązuje do innego serialu
– H5 czerpie z Final Fantasy
– kampnie H7 odwołują się do Raiders, do książek i do przemówień Oppenheimera – dla mnie, fana fizyki, to mio­dzio. :-3

Pamiętam, jak Jaskinia wstawiała info na głównej, kiedy była wspomniana w CD Action albo był o niej artykuł na in­nym portalu.

Szkoda by było, żeby ten link i filmik zniknęły w odmętach tego tasiemcowego tematu, jak to się zdarzyło dużo star­szym linkom. :-/

Alamar PW
31 sierpnia 2015, 14:31
Cytat:
- kod z Heroes II może być nawiązaniem do piosenki
- bohater z finału Heroes II nawiązuje do serialu
- Gelu i Inteus są wzorowani na producentach
- 'lobstoriosity' to nawiązanie do Stephena Kinga
- bohater z H4 nawiązuje do innego serialu
Serio? Nie wiedziałeś o tym? Chyba nawet Acid wspominał o kilku z tych ciekawostek.

Cytat:
- kampnie H7 odwołują się do Raiders, do książek i do przemówień Oppenheimera
To akurat jest nowe (poza Raiderami :P), bo gry jeszcze nie ma. Ale podobny zabieg był w H6, więc nic dziwnego.

Acid Dragon PW
31 sierpnia 2015, 16:22
O kodzie z H2 akurat sam nie wiedziałem ;)
Jednakże odnośnie Inteusa i Gelu to - jeśli się nie mylę - to akurat napisano na podstawie wywiadu z Davidem Mullichem, który ukazał się chyba tylko w Grocie (a na pewno najwcześniej).

Alamar PW
31 sierpnia 2015, 16:36
Chyba Orzie o nim wspominał w swoim temacie na HC, ale o barbarzyńcy Mongo sam mi wspominałeś lata temu, a Lobstosity to odkrycie Cepheusa/Corlagona również kilka lat temu. ;)
strona: 1 - 2 - 3 ... 72 - 73 - 74 ... 120 - 121 - 122
temat: Uśmiechnij się! (póki jeszcze możesz ;)

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel