Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Wieża Siedmiu Smoków (Heroes V)temat: [przyłatany] Modyfikacje do Heroes V
komnata: Wieża Siedmiu Smoków (Heroes V)
strona: 1 - 2 - 3 ... 13 - 14 - 15 ... 21 - 22 - 23

Aayren PW
5 lipca 2015, 22:50
To i ja mam pytanie - szukałem tego moda który daje odrębny wygląd (inne modele, sklejki, kolorowanki) każdemu bohaterowi (mniej więcej). Pamiętam go kiedyś z forum, ale nie mogę go teraz znaleźć.

I od razu pytanie - czy byłby kompatybilny z modem zmieniającym klasy magii z HV na ta klasyczne, związane z żywiołami? Bo na te dwa mody właśnie mam chrapkę.

desmond PW
6 lipca 2015, 09:35
https://www.mediafire.com/folder/vb17km7bqb77w/Heroes

O ile nie zmieniają tych samych plików to będą kompatybilne. A jakby zmieniały te same pliki, to musisz wyłapać które i tak te pliki zmodyfikować żeby uwzględniały zmiany wprowadzane przez oba mody.

Ursus PW
7 lipca 2015, 19:13
Czy mógłby mi ktoś pomóc znaleźć moda, który zamienia sylvańskie smoki na feniksy, ptaki burzy i ptaki gromu?

flapdzak PW
15 sierpnia 2015, 13:15
Pomocy! Wgrałem moda na wyjątkowy wygląd bohaterów. Obejrzałem, w grze są. Potem wszystkie pliki usunąłem z UserMods - folder pusty. Mod dalej jest w grze. Odinstalowałem, a potem zainstalowałem grę. Nie pomogło. Dalej mam to w grze. Ja to usunąć na stałe? :(

KammerKammerPrzeniesione do odpowiedniego tematu

Drwal PW
15 sierpnia 2015, 14:18
Nie znam się na modach H5, ale na Twoim miejscu odinstalowałbym grę i zainstalował w innym folderze.

desmond PW
15 sierpnia 2015, 15:15
Niektóre mody są instalowane do folderu "data", więc sprawdź, czy tam są jakieś pozostałości po modzie.

flapdzak PW
15 sierpnia 2015, 16:00
@Drwal
Mam dysk SSD (coś takiego) i mam tylko dysk C.
@Desmond
Chodzi o to, że żadnych pozostałości po modzie nie znalazłem.
Jestem w kropce.

Drwal PW
15 sierpnia 2015, 16:05
Cytat:
=@Drwal
Mam dysk SSD (coś takiego) i mam tylko dysk C.

No to niczego nie zmienia. Zmień na przykład z "C:\\Program Files (x86)/Heroes 5" na "C:\\Heroes 5" i powinno być w porządku. Wcześniej oczywiście odinstaluj grę i najlepiej usuń cały folder.
...wiem, to sposób śmieszny, ale skuteczny

Cytat:
Chodzi o to, że żadnych pozostałości po modzie nie znalazłem.

A jak dokładnie nazywa się ten mod? Jeśli go znajdę, przejrzę i zobaczę jakie pliki podmienia.

flapdzak PW
15 sierpnia 2015, 16:24
Akurat nie przeinstaluję gry, bo nie jestem w domu :(. Ale jutro na pewno spróbuję. Mod zmienia zwykły na wyjątkowy wygląd bohaterów każdej frakcji.
Sposób, że usunąć cały folder UBISOFT, Heroes 5 po odinstalowaniu gry próbowałem.

---zmrożone---

@Drwal
Dziękuję. Zmieniłem miejsce i pomogło. Dzięki wielkie. :)
@Desmond
Tobie też dziękuję. Dziękuję :D.

Alunowsky PW
5 września 2015, 12:38
Aloha wszystkim, jestem tu nowy i mam pytanie, bo próbowałem wgrać do Heroes 5 ToE mod BigJockera o nazwie QuickSilver II, ale się nie udawało, wrzuciłem do UserMods, nic, do data, nic, do maps też nic. Daję linka, gdyby co. HELP! http://heroescommunity.com/viewthread.php3?TID=24533&pagenumber=12

Ursus PW
5 września 2015, 13:55
@Alunowsky Czy oprócz quicksilver 2 miałeś jeszcze jakieś zainstalowane mody?

Hayven PW
5 września 2015, 15:46
Podobno musisz zmienić rozszerzenie pliku z .h5u na .pak i wkleić do folderu data. A jakby i to nie zadziałało, po prostu wypakuj zawartość pliku Quicksilver2.h5u do folderu data.

Tak swoją drogą, tutaj taka moja mała nigdy nie dokończona modyfikacja. Postępujcie według instrukcji. Miłej zabawy! :)

mrgolec PW
20 września 2015, 12:47
Bitwa pomiędzy ludźmi a kniejcami z Skull of Shadows Sylan planuje wypuścić betę w październiku.

Ursus PW
20 września 2015, 12:50
https://www.youtube.com/watch?v=4YanCQaSzgI Miasto Zagajnik od środka.

Hayven PW
26 października 2015, 15:24
Kojarzycie kogoś takiego, jak BigJocker z Heroes Community? Zapowiadał różne wielkie projekty i wszystkie uciekały w niebyt, ale teraz chyba się na serio wziął za "Warcraft of Might and Magic", bo siedzi nad tym chyba grubo ponad rok. Strona internetowa (na razie niewiele; resztę możecie znaleźć na forum HC).

... i szczypta prywaty - na Maps4Heroes.com jest do pobrania mapka mojego autorstwa, ta z moda TSW, ale pod czyste Dzikie Hordy.

zmudziak22 PW
30 października 2015, 20:07
http://heroescommunity.com/viewthread.php3?TID=41860 Nowe shadery do Heroes V (pod Dzikie Hordy, być może działają na Podstawce i Kuźni). Poprawia wygładzanie krawędzi itp.

Hayven PW
7 listopada 2015, 10:14
Wczoraj wyszła nowa wersja Pre-Rendered Textures, wzbogacona o (!) nowe modele obiektów, budynków i surowców. O ile dobrze kojarzę, numerki oznaczają liczbę wielokątów, z których składa się model (im więcej ich, tym więcej krawędzi).






Andruids PW
7 listopada 2015, 11:07
Chciałbym zobaczyć jak wygląda piątka z tymi teksturkami i nowym oświetleniem które niedawno ktoś upichcił.

Matheo PW
7 listopada 2015, 18:32
Niezły ten mod wygładzający krawędzie.




Tu lepszy przykład

zmudziak22 PW
10 listopada 2015, 13:06
Daj do tego Pre rendered Textures lub Heroes 5.5 i efekt jest piorunujący :D
strona: 1 - 2 - 3 ... 13 - 14 - 15 ... 21 - 22 - 23
temat: [przyłatany] Modyfikacje do Heroes V

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel