Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Baszta Czempionów (Duel of Champions)temat: Budowanie decka i strategia
komnata: Baszta Czempionów (Duel of Champions)
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5

Bartas89 PW
13 sierpnia 2015, 22:25
Witam. Jaki jest najlepszy bohater Nekropolii? Anastazja?

Dark Dragon PW
13 sierpnia 2015, 22:28
Nie ma jednoznacznie najlepszego bohatera.

Bartas89 PW
13 sierpnia 2015, 22:31
Mam taki problem, że najlepiej gra mi się Nekropolią. Ale tak czy siak dostaję bęcki bo gram dopiero miesiąc i dostaję rywali którzy mają wypasione talie. Możecie coś poradzić jak grać, żeby chociaż trochę wygrywać? P.S Ograłem wszystkie rasy i najpierw jest Nekropolia, Przystań, a na trzecim miejscu Inferno.

Qo PW
6 października 2015, 22:37
Mój pierwszy post tutaj, witam wszystkich :D

Jako, że jestem niezbyt doświadczonym graczem, chciałbym poznać opinię bardziej kompetentnych osób ode mnie. Co myślicie o tej talii:

http://www.mmdoctools.com/deck/5470-hakeem-5-6-3.en.html

Ułożyłem sobie ją na podstawie dawno już obejrzanego poradnika. Dużą część kart już zebrałem. Za te których nie mam gram coś podobnie mocnego (Strażnik Wieków choćby). Chciałbym wiedzieć co o nim myślicie ;)

Czy układ wciąż jest aktualny i czy jest jakiś sens by nim grać? Choćby żeby ogólnie się podszkolić w grze Akademią.

Czy można coś w nim zmienić, by był mocniejszy lub łatwiejszy?

To chyba tyle. Pozdrawiam.

Wazz PW
11 października 2015, 19:21
Deck jest zupełnie niekatulany. Nie wiem jak wyglądają decki aktualne, bo nie jestem na czasie. Odpisuje tylko dlatego, że nie odpisał jak dotąd nikt inny.

Myślę, że dalej niż do Champ 1, tym deckiem nie dojedziesz. Jakbyś nie był początkujący to może champ 2 by był w zasięgu.
Jednak jeśli lubisz akademię i chcesz poznać ogólną koncepcję decku kontrolnego to talia jest ok. Wygląda na dość spójną.
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5
temat: Budowanie decka i strategia

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel