Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Komnata Cieni (Heroes VII)temat: [Loch] (chł)Obcy z Podmroku
komnata: Komnata Cieni (Heroes VII)
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5

Alamar PW
30 lipca 2015, 17:10
Cytat:
W zakładce HeroesVII nie można znaleźć historii Nag oraz Gryfitów, teraz to nie jest problem, ale za tydzień czy dwa może być. Żeby nie było niedomówień, idzie znaleźć, bo są tam także wszystkie newsy z bloga, ale wiadomo, że o wiele łatwiej znaleźć po zakładkach z lewej strony.

Te historie (albo linki) ostatecznie mają się znaleźć gdzie indziej, gdzie będzie można łatwiej się do nich dokopać. Chwilowo są gdzie są.

PS

Ubi-Nox:
we have a big article coming for tomorrow

KammerKammerWydzielam.

Sobieski PW
30 lipca 2015, 18:49
magius123123, tak właściwie to który mój argument jest inwalidą? :)

KammerKammerA to się tyczy tego.


Ten Troglodyta wygląda z dołu jak Obcy. Hydra wyglądała z góry jak Obcy. Może krzyżówka da nam pełnego Obcego?

Kastore PW
30 lipca 2015, 19:12
Toż to Xenomorf pełną gębą!


Edit:
Jak bracia. :P

Acid Dragon PW
31 lipca 2015, 03:31
Tenże sam troglodyta po automatycznej korekcie kolorów:

Ursus PW
31 lipca 2015, 07:55
Ulepszony troglodyta będzie chyba czarno-fioletowy.

flapdzak PW
31 lipca 2015, 12:05
Ten troglodyta wygląda bardzo podobnie do tego zaprezentowanego piksela przy głosowaniu.

Vusapion PW
31 lipca 2015, 12:42
Tak może wyglądać podstawowa wersja Troglodyty.


flapdzak PW
31 lipca 2015, 13:56
5/10

Ursus PW
31 lipca 2015, 14:07
To okrągłe coś za szyją to oko, ucho czy otwór do oddychania?
https://mmh7.ubi.com/pl/blog/post/view/introduction-to-modding-in-mmh7 Podstawy modowania w H7.

Kurek PW
31 lipca 2015, 14:44
Troglodyta 9,5/10
Czemu nie 10? Bo nie ma dzidy. ;p
Powiecie mi, że się czepiam, ale w HoM&M nie ma miejsca na brak perfekcji.

Ursus PW
31 lipca 2015, 15:10
@up Taka już rola inkwizytora.

flapdzak PW
6 sierpnia 2015, 11:53
A wiadomo czy minotaury to kopie z H6? Byli tam super zrobieni i nie obraziłbym się, gdyby je przenieśli. :P

Alamar PW
6 sierpnia 2015, 11:57
Pomijając fioletową farbę. :P
Nie wiadomo, bo osoba, która była na Gamescomie, wyglądu minotaurów z H6 nie pamiętała.

flapdzak PW
6 sierpnia 2015, 12:04
Lubiłem fioletową farbę >D.
What? Pamiętał smoki, maskę bezimiennych, a minotaurów nie? Nigdy nie grałem twierdzą w h6, a pomimo to mogę wymienić kolejność budynków w zamku ;D. Szkoda. Wszystkiego dowiem się dopiero wieczorem.

pawllo PW
6 sierpnia 2015, 12:13
Dzisiaj wieczorem ujawnią nam cały Loch, czy będą to robić w kilka dni?

flapdzak PW
6 sierpnia 2015, 12:14
Chyba cały.

Zehir-12 PW
6 sierpnia 2015, 13:46
Chyba jednak nie ;)

"the reveal of the faction will also start on the website from August 6th!"

To wskazuje raczej, że będzie pokazywany stopniowo, zresztą nic dziwnego, jedynie orkowie, z tego, co pamiętam, nie byli ujawniani stopniowo, tylko na raz, reszta nie...

Lux PW
6 sierpnia 2015, 15:31
https://mmh7.ubi.com/pl/blog/post/view/armies-of-the-abyss-part-1

Nareszcie się zaczęło!

flapdzak PW
6 sierpnia 2015, 15:42
TAK! Asasyni z H6. :D
Ul. troglodyta ma fajny kryształowy mózg ( I nie, nie jest fioletowy :P (Ale to i dobrze, fioletowy Loch jest najlepszy! Bije na głowę brąz (jeśli dobrze pamiętam) z H3 :D))
Stalker: Takie o.

Setillos PW
6 sierpnia 2015, 18:15
Szczerze mówiąc, to te jednostki jakoś mnie nie ruszają. Zabójca będzie najprawdopodobniej lekko zmienionym modelem z HVI, co wcale nie jest takie dobre, bo ile można grać tą samą jednostką? Nie żebym miał coś przeciwko nim, ale jednak...
Najbardziej przypadła mi do gustu właśnie Prześladowczyni i Tropicielka. Sam wygląd jednostki jest zadowalający i jeżeli model będzie równie dopracowany, to będzie moją ulubioną jednostką z Trzonu. :)
Co do Troglodyty i Cthonianina, to nie powiem, żebym był wniebowzięty. Co prawda, widać lekką inspirację troglodytą z H3, co jest na plus, no i oczywiście trochę innowacji takich jak te nogi i ogon, co wygląda w miarę ciekawie, ale wersja ulepszona psuje efekt. Coś mi nie pasuje, że żywa jednostka zmienia się samoistnie w ruszający się kamień. :P
Oby tylko Eita wypadła lepiej.
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5
temat: [Loch] (chł)Obcy z Podmroku

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel