Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Portal Przeszłości (Heroes VI)temat: Bronie rodowe
komnata: Portal Przeszłości (Heroes VI)

Górski PW
7 czerwca 2015, 15:35
Witam. Jak można szybko wylevelować bronie rodowe do 5 poziomu? Próbowałem poprzez walki z bossami (które wcześniej zapisywałem dla przyjemności), ale to jest nieopłacalne jeśli dostajemy do 6000 punktów doświadczenia (mój największy wynik za pokonanie bossa), jeśli na 3 poziom trzeba zdobyć 1 000 000 nie wspominając już o kolejnych. Jakieś rady? Nie chcem przechodzić poraz nasty kampanii, ale jest to jedyny dobry sposób jaki znam. Proszę o pomoc!

Etharil PW
7 czerwca 2015, 15:41
Nie wiem, jak na to spogląda reszta, ale możesz szybko wylevelować broń poprzez grę niestandardową na mapie przeciwko komputerowi z ustawieniem, by otrzymać 2.5x więcej doświadczenia. Zrobiłem tak już z kilkoma bronami rodowymi i sprawdzało się bez problemu.

Górski PW
7 czerwca 2015, 15:55
Chodzi o opcję "szybkość awansu bohaterów"?

Etharil PW
7 czerwca 2015, 16:04
Owszem, sprawia ona, że wszystkie walki i obiekty dające XP będą zapewniały znacznie większy bonus.

Alchemik PW
7 czerwca 2015, 18:54
Po zalogowaniu się na stronie Heroes VI ze swoim kontem uplayowym, możesz awansować każdą broń rodową do 5 poziomu w tzw. kuźni dusz

http://might-and-magic.ubi.com/heroes-6/pl-pl/home/index.aspx

Dajesz zakładkę Społeczność - Web profile.

Alamar PW
7 czerwca 2015, 19:23
Owa aplikacja nie działa wszystkim graczom - część nie może jej w ogóle uruchomić (wieczny ekran ładowania się).

Górski PW
7 czerwca 2015, 19:26
Dzięki wielkie! :D

Hieronim PW
20 marca 2019, 18:45
Kuźnia nie działa od kilku miesięcy i nie wygląda na to, że ma się coś zmienić, więc gdyby ktoś miał kłopot z tymi broniami to załączam świetny trik autorstwa Xesasi jak szybko wyexpić bronie rodowe. Oczywiście za pozwoleniem autora.

1. Włącz 1 misję kampanii z DLC "Piraci z morza sztormów". Misja ta jest zabugowana - naturalne obozy jednostek stackują się do maksymalnej możliwej liczby w grze. Tak samo stackują się jednostki, jeżeli zostawi się je w mieście.

2. Staraj się nie zabijać zbyt wiele jednostek na wyspie czerwonego (za lodem).

3. Pokonaj gracza czerwonego i zamień wszystkie jego zamki na twierdzę. Przekaż całą armię jednemu bohaterowi i wejdź do miasta. Twoje jednostki zwiększają się o pewien % każdego dnia, więc rekrutuj ile wlezie - im masz ich więcej, tym większy boost z %.

4. Przeklikaj od kilku do kilkunastu miesięcy, aż będziesz mieć legiony wojsk. W tym czasie wokół zamków powinny już być oddziały liczące np. 60k goblinów itp.

5. Zapisz w tym momencie grę, np. jako "exp broni", a potem pozostało już tylko expić.

Notka Hieronima: dodam od siebie, że w moim przypadku bronie nie dostawały expa, jeśli walczyło się z oddziałami neutralnymi. Trzeba było pozwalać wszystkim uciec i wówczas dopiero dostawałem exp. U was nie musi tak być, bo Xesasi nie miał tego problemu, więc może tylko ja tak mam.

Jakby tego było mało, nie wszystkie oddziały dawały mi exp, niezależnie od tego czy dawałem im uciec czy nie. W tej sytuacji walczyłem oddział po oddziale, aż do skutku, ale tak czy siak zawsze w końcu się udawało. A jak już wreszcie jakiś oddział zaklikał, to potem już każdy.

EDIT: Dzięki za poprawki. W przyszłości postaram się uniknąć podobnych błędów.
temat: Bronie rodowe

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel