Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Wieża Siedmiu Smoków (Heroes V)temat: HoMM5: Farmers of Hate [Kuźnia Przeznaczenia]
komnata: Wieża Siedmiu Smoków (Heroes V)
strona: 1 - 2 - 3 ... 5 - 6 - 7

Alamar PW
27 sierpnia 2006, 18:10
Uaktualnienie do niusa:

Więcej szczegółów o kurduplach - na ile jest to prawdziwe, to wkrótce się okaże. Jak na razie, miasto w dodatku do H5, to (wspomniany przeze mnie wyżej/niżej) zwycięzca z konkursu Nivalu. :(

A o patchu 1.3 (i edytorze) jak na razie ani słowa...

vinius PW
27 sierpnia 2006, 18:48
E tam, wiadomo co by było, gdyby mój projekt wygrał. Wszyscy (z wyjątkiem Acida) cieszyliby się ;)
Btw. czy przypadkiem nie planuja i drugiego miasta? Jakieś barbarzyńskie albo błotne?

Trang Oul PW
27 sierpnia 2006, 21:24
A gdzie barbarzyńcy?

Alamar PW
30 sierpnia 2006, 09:02
Trochę wieści o dodatku (choć Ci co mają "edytor", już pewnie to wiedzą):

Jednostki kurdupli:
Axe_Fighter
Axe_Thrower
Bear_Rider
Berserker
Blackbear_Rider
Brawler
Defender
Fire_Dragon
Flame_Mage
Magma_Dragon
Rune_Mage
Stout_Defender
Thane
Warlord

Neutralne (nowe):
Crystal_Dragon [przypadkiem nie usunęli tego jeszcze w becie?]
Manticore
Mummy
Naga [j.w.?]
SnowApe
Wolf

Renegaci: [a co do za "frakcja" u licha?]
Archangel -> Fallen angel
Champion
Cleric -> Zealot
Marksman
Peasant -> Vindicator
RoyalGriffin -> Battle griffin
Swordsman -> Brute

Artefakty:
Bearhide Wraps
Beginners Magic Stick
Dwarven Smithy Hammer
Ogre Club
Ogre Shield
Rune Of Flame
Runic War Axe
Runic War Harness
Scull Of Markal [czyżby kolejna reanimacja kolejnego bohatera?]
Tarot Deck
Tome Of Dark Magic
Tome Of Destruction
Tome Of LightMagic
Tome Of Sommoning Magic

vinius PW
30 sierpnia 2006, 09:29
Czego to oni nie wymyślą... niech Ubi zbankrutuje i tyle. Niech ktoś sensownie połączy światy i jakoś to będzie...

btw. "renegaci" - co to ma być!? zrobią z nich jednostki neutralne czy co!? a może do naybcia w Inferno?

Alamar PW
30 sierpnia 2006, 09:50
"Renegaci" mają być w kampanii - rozgrywa się ona tuż po HV i opowiada o wojnie domowej w "Świętym Imperium Gryfa", przynajmniej jedna z akcji kampanii. Ogólnie ma być coś koło trzech rozdziałów w kampanii dodatku.

Jeszcze jedno - jak widać, spis jednostek z rosyjskiej gazety (podany wcześniej), a ten z edytora, znacznie się różnią. A oficjalnej zapowiedzi jeszcze nie było...

Aha - mógłby ktoś umieścić zdjecia powyższych jednostek (tylko bez podawania linków do JB)?

vinius PW
30 sierpnia 2006, 10:17
Zamek krasnali - Jednostki krasnoludzkie
[zmieniłem na link, bo obrazek rozciągał ramkę forum - MCaleb]

Neutralne

a tych jednostek z Castle to ktoś atworki/zdjęcia ma?

Alamar PW
30 sierpnia 2006, 10:23
Te niewiadome przyczyny to napisanie "img scr" zamiast "img src". :P

I prosiłem bez linków do JB. :P

Chodziło mi o zdjęcia pojedyńczych jednostek a nie całości.

BTW: Czy Fire i Magma Dragon to nie przypadkiem Thunder Lizard z MM6 (z daleka troche podobny)?

vinius PW
30 sierpnia 2006, 10:32
Do JB linków nie ma, tylko do obrazków :P
Poza tym nie spotkałem się z indywidualnymi obrazkami stworów.

PS. poprawione, jak widać.

Alamar PW
30 sierpnia 2006, 11:50
>>>Do JB linków nie ma, tylko do obrazków :P

Turbo revvin young punk, I'll straighten you out yet.

Nieważne - znalazłem linki (renderingi):

Kurdupel 1, Kurdupel 2, Kurdupel 3, Kurdupel 4, Kurdupel 5, Kurdupel 6, Kurdupel 7, Kurdupel 8, Jaszczurka 1, Jaszczurka 2

oraz zdjęcie grupowe

Mayday PW
30 sierpnia 2006, 12:03
No i kolejny smok. Zaje...

A miało być miasto w klimacie lodowym? W każdym razie wygląda na to, że jeden z tych krasnali jest wielkości człowieka :P A poza tym te jednostki są przerażająco mało zróżnicowane, a Stout Defender ma stanik na głowie :(

Alamar PW
30 sierpnia 2006, 12:15
Jaki smok? Ledwo jaszczurka. ;)
Albo parafrazując (kto wymyśla takie słowa?) cytat z "Kilera": To ma być smok? To jakaś popierdółka, a nie smok. ;)

Poza tym masz krasnale, niedźwiedzie, olbrzymów (thane i warlord - niedużo ponad 2 m, to ma być olbrzym?) i śnieg - chyba można to uznać za lodowe miasto.
No i patronem kurdupli jest smok ognia - więc niby pasuje ta "ognista salamandra". Do tego ognie w kuźniach i trzeba także ogrzać czymś te twierdze w skałach.

BTW: Jak ktoś ma/znajdzie zdjęcia (rendery) pozostałych jednostek, to proszę o zamieszczenie linków/wysłanie do mnie (mail w profilu).

Thx from the mountain


>>>a Stout Defender ma stanik na głowie

Bo to krasnoludzka kobieta ;)

Mayday PW
30 sierpnia 2006, 12:28
W sumie po tych pulchnych usteczkach można dojść do takich wniosków.

Ale na litość Ashy, mogli by to ogniste nazwać to Salamander albo chociaż Fire Lizard a nie Dragon. To tak jakby nazwać grę nie mającą nic wspólnego ze Starożytnymi i Kreeganami "of Might and Magic".


A zaraz, oni już to zrobili.

vinius PW
30 sierpnia 2006, 13:02
Da, zwykły smok wygląda nieźle, ale magmowy... co to, żywiołak!? wg mnie wygląda okropnie.

Lord Pawello PW
30 sierpnia 2006, 16:54
Ja tam nie widzę wielkiej różnicy. Obydwa są beznadziejne.

Trang Oul PW
31 sierpnia 2006, 13:18
Zauważyliście, że Axe Thrower "przypadkowo" przypomina Gimlego z Władcy?

Poza tym, wreszcie zobaczymy Upadłego Anioła, a raczej coś, co go ledwo przypomina.

Qui PW
31 sierpnia 2006, 13:46
Zamek krasnali... Acid dostanie apopleksji :P.

A ci renegaci to tak na oko jest Haven z upgradami w drugą stronę. Przekolorowali anioła i cali szczęśliwi :P.

vinius PW
31 sierpnia 2006, 13:56
A gdziezby się męczyli z przekolorowaniem! Użyli jednostek z alfy i lekko je podrasowali...

MCaleb: A "gdziezby" tam, misiu, z alfy, jak to jednostki z bety. :P

Adziq PW
31 sierpnia 2006, 19:42
Trochę dziwny zamek. Wolałbym zobaczyć twierdzę. Wogóle lubię behemoty XD. I trochę przymało neutralnych jednostek dochodzi.

TeHniK PW
31 sierpnia 2006, 20:39
Ehh..Mogli się trochę wysilić i dodać jakąś mniej znaną rasę (na przykład Darklingów) lub nawet całkiem nową. Bo co tu oryginalnego w mieście krasnoludów? To już było wałkowane dziesiątki razy. Zawiodłem się, ale czego tu się spodziewać, gdy waluta rządzi rynkiem? To już nie te czasy, gdy do dodatku lub kontynuacji gry wkładało się naprawdę wiele serca i innowacji. Tyle ode mnie :/
strona: 1 - 2 - 3 ... 5 - 6 - 7
temat: HoMM5: Farmers of Hate [Kuźnia Przeznaczenia]

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel