Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Komnata Cieni (Heroes VII)temat: Stylizacja jednostek a stylizacja bohaterów
komnata: Komnata Cieni (Heroes VII)

Wikist PW
15 marca 2015, 13:29
W Heroes VII jednostki Przystani są wzorowane na Księstwie Wilka, jednak bohaterowie wyglądają jakby byli wzorowani na Księstwie Gryfa. Stąd moja konsternacja na ten temat.

Jak myślicie jak będą chcieli to połączyć w logiczna całość? A może pozostawią to w obecnym układzie bez żadnych wytłumaczeń?

Chciałem się was zapytać, co o tym myślicie.

Acid Dragon PW
15 marca 2015, 14:33
Trudno powiedzieć czy to gryf, czy to sokół, biorąc pod uwagę wykorzystywanie modeli z H6.

W każdym razie chyba ma to jakiś sens, biorąc pod uwagę, że wojska księstw Wilka i Gryfa będą walczyć wspólnie (jak wskazuje historia wojny 10-letniej) i kampania ma skutkować powstaniem Imperium Gryfa.

Tallos PW
5 maja 2015, 08:58
Do czego to doszło, żeby się Wilk z Gryfem bratał, Gerhart i Sławoj przewracają się w grobach :)

Osobiście wydaje mi się, że podobnie jak w H6, tak bohaterowie będą pochodzić ze wszystkich księstw.

Tak, wiem, temat od dwóch miesięcy leży odłogiem.

Alamar PW
5 maja 2015, 09:20
Cytat:
Gerhart i Sławoj przewracają się w grobach
Ale Anton i Irina już nie.

Tallos PW
5 maja 2015, 09:34
@Alamar, dopiero ostatnio porządnie przysiadłem do H6 i jestem tuż po prologu :D

A Irina to czasem nie była kobietą nienawidzącą wszystkich mężczyzn?

Alamar PW
5 maja 2015, 09:49
Raczej Gerharta, za noc poślubną. Jeśli dopiero grasz w H6, to kampania Iriny (oraz Antona) powinna trochę rozjaśnić Ci obraz sytuacji stosunków między Księstwami Gryfa i Wilka.
temat: Stylizacja jednostek a stylizacja bohaterów

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel