Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Prywata oraz pytania różne
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 48 - 49 - 50 ... 84 - 85 - 86

Markham98 PW
19 kwietnia 2015, 23:17
Życzę wielu krasnoludów... na ząb!

Acid Dragon PW
19 kwietnia 2015, 23:38
Dziękuję wszystkim za życzenia, a szczególnie za laurkę :).

Jednocześnie dołączam się do życzeń dla "współsolenizantów". Dołożę jeszcze jednego, gdyż swe urodziny wczoraj świętował Rabican! Wszystkiego dobrego.

Nicolai PW
20 kwietnia 2015, 06:55
Współjubilaci? Damn... wiedziałem, że o czymś zapomnimy. W takim razie trochę spóźnione, ale jednak, życzenia urodzinowe dla Eternala, Heteryka Jogurta i Rabicana. Zdrowia, szczęścia, pomyślności i jeszcze raz pieniędzy ;)
A dla Ciebie Acid, skoro laurka Ci się spodobała, mam zadanie specjalne... rozpoznaj wszystkie mordki umieszczone na niej :P Do wygrania jest ekskluzywny szkic geriatrycznego żyrafotaura z metroseksualnym meduzoorkiem nabitym na ekhem... uznanie i poklask wśród traszek :)

Nemomon PW
20 kwietnia 2015, 08:37
Spóźnione Życzenia, ale o niewiele, więc Wszystkiego Najlepszego, nasz Smoq oraz nasz Złośliwy Wredny Liszu!!

Tarnoob PW
20 kwietnia 2015, 15:30
Trzeba było wpadać na zlot. :-P Teraz napiszcie, czy dobrze zgadłem.

Przedni rząd – od lewej: Hobbit, Bacus, Andrus (jako królik lub zając).
Środkowy rząd – od lewej: Irhak (w końcu anioł i lekki emogej), Nicolai (krótkobrody), Kammer, nie wiem (może Andrus w innej postaci?).
Tylny rząd – od lewej: Belegor lub Długoucha (przepraszam za to profanacyjne porównanie), Dark Dragon.

Te miniaturowe figurki podpierające tort to oczywiście krasnoludy, a może nawet podobizny hetmana jOjO.

Garett PW
20 kwietnia 2015, 16:03
Wydaje mi się, że to:

Przód -> Hobbit, Bacuś, Qui
Środek -> Irhak, Nicolai, Kammer aka #Vori, ANDRzej
Tył -> Alamar, Dark

Degraf PW
23 kwietnia 2015, 13:46
Jako ciekawostka - Odrzucona okładka Batmana. Szkoda, bo nawet fajnie wygląda.

Alistair PW
23 kwietnia 2015, 19:42
Mam nadzieję, że odrzucona, bo inna była lepsza, a nie ze względów na "poprawność polityczną".

Azon PW
23 kwietnia 2015, 23:14
Morglin:
W sumie, skoro już tak klepiesz te grafiki, to mógłbym mieć do ciebie małą prośbę? Lista autorów w menu H1 nie została przetłumaczona w polskim wydaniu gry. Byłbyś w stanie to zmienić? :) Oczywiście zmieniona grafika także powinna być 256 kolorową bitmapą (najlepiej z tą samą paletą).

Dopisek:
Ech, cholerny Imgur zmienił rozszerzenie obrazka na .png. Tutaj wrzuciłem bitmapę.

Ło matko, widziałeś to tło? Istny koszmar graficzny. Wyczyszczenie i napisanie na nowo odpada, ale w sumie imion i tak nie trzeba tłumaczyć (nie?) więc można by podmienić litery w złotych nazwach a brakujące obszary uzupełnić ręcznie piksel po pikselu. Napisz mi jak chcesz mieć przetłumaczone te tytuły a zobaczę co się da zrobić.

A, i sory, że nie zauważyłem tego wcześnie, akurat w drugiej połowie lutego wyjeżdżałem a jak wróciłem to jakoś nie przeglądałem nowych komentarzy na forum.

Tarnoob PW
24 kwietnia 2015, 12:05
Nie do końca rozumiem tamtą okładkę. To Batman przebrany za kobietę czy kobieta przebrana za Batmana? :-P

Nicolai PW
24 kwietnia 2015, 12:17
@Degraf: Co Ty za starocie sprzed miesiąca nam pokazujesz?
@Allistair: Niestety została zmieniona na podobnych zasadach co Forge. "Znawcy" zaczęli robi taki shitstorm, że autorzy musieli ulec i zmieni okładkę na takie coś:

Co się nie spodobało? Przesadna, ich zdaniem, brutalność i to, że jest to hmm... ofensywne seksualnie, czyli pewnie jakby na okładce nie byłoby kobiety to wszystko byłoby OK. A co do brutalności to takie coś jakoś przeszło ;) Tutaj po prostu zadziałał efekt rozgłosu, jakiś niedzielny komiksowicz zaczął to hejtować, inne nooby do niego dołączyły i skończyło się tak jak się skończyło.
@Tarnnob: To Batgirl, jeden z ważniejszych członków zgrai Batmana, prywatnie córka Gordona. Ta okładka miała by hołdem do Zabójczego Żartu, w którym Joker postrzelił ją, w wyniku czego została sparaliżowana i musiała zakończyć działalność w terenie.

Degraf PW
24 kwietnia 2015, 17:39
@Nicolai - stare, niestare ale nie wszyscy są na bieżąco ze wszystkim. No i do wywodu warto też dodać, że w wyniku tej akcji Batgirl stała się Oracle. Niemniej druga okładka to IMO była bardzo słaba.

Alistair PW
24 kwietnia 2015, 19:10
W pierwszym linku podanym przez Nicolaia ktoś napisał: "Jak już piszecie to piszcie wszystko. Okładka finalna miała nią być od samego początku - tu nic się nie zmieniło. Wycofana praca miała być jednym z limitowanych WARIANTÓW, a nie okładką główną. Tu się nic nie zmienia - utrzymany jest klimat serii Batgirl adresowanej przede wszystkim do młodych dziewcząt."

Jeśli tak było faktycznie, to tym bardziej nie rozumiem hejtu tej okładki. Tak czy owak, to oficjalna wersja to dopiero jest shit. Ludzie mnie załamują.

Viking PW
29 kwietnia 2015, 15:54
Dobre wieści

Giltos PW
29 kwietnia 2015, 16:03
I to jeszcze jakie :D

TopFunny525 PW
29 kwietnia 2015, 19:13
Naprawdę? To ten tasiemiec jeszcze żyje? Widzę nie chcą się pozbyć kury znoszącej w swoim czasie złote jajka xD. Chociaż to dalej popularna seria (choć raz na nową generację konsol musi się pojawić gra z "dragonball" w swoim tytule). Ja tam uważam że ta seria jest już troszeczkę ciągnięta na siłę, coś ala sytuacja z Naruto na obecną chwilę, które przestałem oglądać tak naprawdę po szczycie kage bo późniejsze odcinki stawały się coraz gorsze. Nie mam nic przeciwko serii bo sam ją oglądałem, ale IMO kontynuacja jej po 18 latach jest już moim zdaniem lekką przesadą, powinni ją już zostawić w spokoju, tak epicką jak już była :P.

Pozdrawiam

Garett PW
29 kwietnia 2015, 19:41
@TopFunny525 Nawet jeśli nie będzie jakoś bardzo epicki ten nowy DB, to przynajmniej mamy pewność, że nie będzie to coś tak złego jak "wojna" w Naruto, po prostu czegoś gorszego nie da się zrobić. :P

Morglin PW
30 kwietnia 2015, 01:29
Azon:
Ło matko, widziałeś to tło? Istny koszmar graficzny.
A miałem cię jeszcze prosić o przetłumaczenie listy autorów z H2... Ale tam jest dużo, dużo gorzej. :P

Azon:
Wyczyszczenie i napisanie na nowo odpada, ale w sumie imion i tak nie trzeba tłumaczyć (nie?) więc można by podmienić litery w złotych nazwach a brakujące obszary uzupełnić ręcznie piksel po pikselu. Napisz mi jak chcesz mieć przetłumaczone te tytuły a zobaczę co się da zrobić.
Tak, imion i nazwisk nie należy tłumaczyć. A oto przekład (autorstwa ANcientDRuidsa):

Designed and Directed - Kierownik projektu
Additional design - Projektowanie dodatkowe
Lead Programming - Główny programista
Programming - Programiści
Art director - Kierownik artystyczny
Artists - Artyści
Music and Sound design - Muzyka i udźwiękowienie
Orchestral arrangements - Orkiestra
Writing and Manual - Tekst i instrukcja
Scenarios - Scenarzyści
QA Manager - Kierownik kontroli jakości
Testing - Testerzy


Azon:
A, i sory, że nie zauważyłem tego wcześnie, akurat w drugiej połowie lutego wyjeżdżałem a jak wróciłem to jakoś nie przeglądałem nowych komentarzy na forum.
Mi twój post także umknął w natłoku innych, za co oczywiście również przepraszam.

A, i naprawdę dzięki za zainteresowanie się tym, bo nie ukrywajmy - w H1 gra już mało kto, a już zupełnie nikt nie przejmuje się listami autorów w grach. Więc nie zdziwiłbym się, gdybym był jedyną osobą, która z tego skorzysta. :P Dlatego tym bardziej jestem ci wdzięczny.

Acid Dragon PW
2 maja 2015, 19:53
Czy ktoś chciałby kod uplay na Heroes IV Complete?

Górski PW
2 maja 2015, 19:54
Za darmo? :p
strona: 1 - 2 - 3 ... 48 - 49 - 50 ... 84 - 85 - 86
temat: Prywata oraz pytania różne

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel