Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Jarmark Cudówtemat: Wojny Drzewne
komnata: Jarmark Cudów
strona: 1 - 2

Acid Dragon PW
15 kwietnia 2015, 12:14
Marius:
"Marius was the mate of Calh for several years, finally splitting up when it became clear that Calh did not agree with her 'master plan' to rid the world of those disgusting, do-good woodland creatures."

Nie, nie było żadnego ataku na drzewce, a już na pewno nie Wojen Drzewnych w roku 1400.

W biografii jest napisane o tym, że Marius miała plan na pozbycie się leśnych stworzeń z tego świata. Kreeganie chcieli pozbyć się całego życia z planety - takie mieli plany. Ostatecznie jednak swoich planów nie zrealizowali, bo zostali powstrzymani.

orodreth PW
15 kwietnia 2015, 12:35
Wpiszcie sobie Nymus (H3) - Might and Magic Wiki i zobaczcie na angielską wersję. Piszę o jakimś Praz-El? Wie ktoś o co chodzi?

Poza tym Xenofex był przed Lucyferem, więc Eeofol) musiał istnieć dłużej niż się wydaję.

Dark Dragon PW
15 kwietnia 2015, 12:36
Poczytaj sobie o Might and Magic: The Sea of Mist. Obie wskazane przez Ciebie postacie występują w tej powieści.

orodreth PW
15 kwietnia 2015, 12:42
Z tego Might and Magic: The Sea of Mist wynika, że Eofol był przed lądowaniem Kreegan w Enroth, gdyż Clavis był lordem Nieumarłych który poparł Króla Lisza Gryphonhearta. Hmmm?
Może jednak były te wojny drzewne miedzy Eofolem, a Avlee?

Acid Dragon PW
15 kwietnia 2015, 12:44
Xenofex to akurat nie. W Sea of Mist pojawia się Xarfax.

Xenofex był pierwszym dowódcą Kreegans na Enroth. Pojawia się po raz pierwszy w MM6. Przybył wraz z inwazją Kreegans podczas Nocy Spadających Gwiazd, a więc pojawił się zanim powstał Eeofol.

Cytat:
Z tego Might and Magic: The Sea of Mist wynika że Eofol był przed lądowaniem Kreegan
w Enroth gdyż Clavis był lordem Nieumarłych który poparł Króla Lisza Gryphonhearta.
To jest chyba najbardziej bezsensowne zdanie, jakie kiedykolwiek przeczytałem, gratulacje :P

Alamar PW
15 kwietnia 2015, 12:53
No i to tyle, jeśli chodzi o sensowne zdania. :P

Garett PW
15 kwietnia 2015, 14:33
@orodreth Oczywiście, że Eeofol istniał przed przybyciem Kreegan. Zanim kosmici zamienili ten kraj w wulkaniczne pustkowie, mieszkali tam Hobbici. Nie wiem tylko po co mieszać w to nekromantów i Króla Gryphonhearta... :P

AlamarAlamarNiziołki a nie Hobbici.

Nicolai PW
15 kwietnia 2015, 14:43
Zebrałem tutaj cały offtop z dnia dzisiejszego, który zasponsorował nam orodreth. Powiedziałbym, że można kontynuować dyskusję w jego ramach, ale boję się, że jak temat dotyczy domniemanych Wojen Drzewnych to zaczną się wywody o, nie wiem, zachowaniach społecznych Minotaurów.
strona: 1 - 2
temat: Wojny Drzewne

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel