Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [ważne] The Forge - temat ogólny
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 29 - 30 - 31

Fandor PW
29 września 2014, 20:21
Wybacz, kolego krasnoludzie ale tak naprawdę to wszystko jest zbyt złożone by w jednym poście wytłumaczyć. Najkrócej żadne miasto HotA nie wyszło prócz Cove. Projekty do Woga prócz Grove też. Ekipa Modern Forge i Zigguratu się rozpadła bez efektów prócz kilku defow. O tym czym jest WoG, ERA, VCMI i HotA, musisz poczytać w stosownych tematach, i miasta do VCMI mają osobne tematy cześć nie jest dostosowana do najnowszych wersji i o tych wersjach teże musisz sobie poczytać by wygodnie się poruszać między mocami i po forum.

AmiDaDeer PW
14 kwietnia 2015, 14:16
Tymczasem Orzie wraz z małym zespołem tworzy nową wersję Forge pod Erę zastępującą Conflux. Większość grafik to tzw. "placeholdery" i pochodzą od zespołów don_ko i witchkinga, aczkolwiek warto zwrócić uwagę na portrety bohaterów.






Morglin PW
14 kwietnia 2015, 14:35
A czegóż to Orzie nie tworzy? :P H3: The Succession Wars Mod, Forge do PI i teraz jeszcze doszło Forge pod Erę...

Nie powiem, zapowiada się świetnie, wreszcie jakaś frakcja nie pod VCMI! Tylko obawiam się, że na zapowiedziach może się skończyć...

Garett PW
14 kwietnia 2015, 14:37
Hah, te portrety. ;P

Pierwszy to oczywiście Duke Nukem, ale kto jest na drugim? Terminator?

Nephretes PW
13 maja 2015, 19:36
Na rosyjskim forum opublikowano przyszłe portrety dla ichniejszego_innego_już_nie_hotowego Forge pod Erę. W ramach ciekawostki:

KLIK

J. M. Sower PW
30 czerwca 2019, 14:14
Swego czasu powstał z mojej ręki model Cyber zombie, który jednak ostatecznie nie trafi do projektu MDT (zastąpił go model Tritha bardziej pasujący do reszty projektu, podczas gdy mój bardziej pasuje do oryginalnej stylistyki miasta od NWC). Model nie trafia jednak do szuflady bo wraz z pewnym modelem goblina trafi do Andruidsa, gdzie mam nadzieję się przysłuży. ;) Tymczasem na potrzeby studiów skleciłem na szybko mały filmik z tym moim Cyber Zombie i postanowiłem, że to tu wrzucę jako pewną radosną fanowską twórczość. ;P Filmik zrobiony na szybko więc proszę nie czepiać się, że animacja za wolna i pusto itd. tylko traktować jako możliwość ujrzenia modelu z bliska. ;P

Tu macie to jak model miał prezentować się w grze (było też ulepszenie, ale wraz z niedokończonymi goblinami pozostaną one tajemnicą dopóki Andruids jakoś nie obrobi tych modeli i postanowi je pokazać światu ;P ):


A tu wspomniany filmik:
https://youtu.be/FxSJkH_EURE

Bacus PW
30 czerwca 2019, 22:05
Klawy umrzyk, fajna animacja, świetny utwór.
Szanuje!
strona: 1 - 2 - 3 ... 29 - 30 - 31
temat: [ważne] The Forge - temat ogólny

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel