Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Przeklęta Machinatemat: Błędy na forum i aktualizacje
komnata: Przeklęta Machina
strona: 1 - 2 - 3 ... 18 - 19 - 20

Acid Dragon PW
8 kwietnia 2015, 01:45
Nie, to jest na razie wykluczone. Raz, że musi zostać zachowana kompatybilność ze wszystkimi dotychczasowymi postami (co oznacza, że obojętnie co się stanie, obecne grotowe tagi zostaną z nami do końca świata i o jeden dzień dłużej), a dwa, że wymagałoby to również implementacji jaskiniowych tagów po stronie Groty w php.

Morglin PW
8 kwietnia 2015, 01:48
A byłbyś w stanie usunąć ten podgląd? Jego niekompatybilność z naszymi tagami może wprowadzać nowych użytkowników w błąd.

Acid Dragon PW
8 kwietnia 2015, 02:05
Nie obiecuję. Ale jeśli by przerzucić część skryptów na serwer grotowy (o ile MiB by się na to zgodził), to widzę miejsce do "wykomentowania", aby nie tworzył się ów podgląd.

Kosmos10 PW
8 kwietnia 2015, 02:58
Drwal:
Mam za to inny problem i nie wiem co jest jego przyczyną (pewnie coś z moja przeglądarką)

Spróbuj użyć skrótu klawiszowego ctrl+r (jeśli używasz firefoxa, nie wiem czy w innych działa)

Matheo PW
12 kwietnia 2015, 22:54
Wyszukiwarka wiadomości w poczcie Hermes, wyświetla poprawnie tylko pierwszą stronę wyszukanych postów.

Pozostałe strony nie działają.

Acid Dragon PW
13 kwietnia 2015, 00:04
Fixed, dzięki.

glokku PW
14 kwietnia 2015, 10:24
Wyjście z ukrytej komnaty Talithraxusa dalej prowadzi do errora. Już to pisałem w innym temacie hen hen daleko ale chyba nikt nie zwrócił uwagi :P

Acid Dragon PW
14 kwietnia 2015, 10:26
Ukryte Komnaty znajdują się obecnie w przebudowie, więc wszystko dotyczące ich należy na razie zignorować ;).

TopFunny525 PW
16 kwietnia 2015, 09:15
Nie wiem czy wszyscy to mają, ale ja mam chyba mały error z funkcją "zapamiętaj mnie". Mam to już od jakiegoś czasu i pomyślałem sobie że zgłoszę to, otóż przy zalogowaniu naciskam "zapamiętaj mnie" jako użytkownika abym nie musiał się ciągle logować, jednakże, po pewnym czasie zamykam strony AC gdyż stwierdzam że mam zdecydowanie zbyt dużo stron otwartych xD. I jak zamknę wszystkie strony AC to coś tam robię przez godzinę czy bóg wie ile, mniejsza w każdym bądź razie ponownie włączam stronę Kwasowej Groty i widzę że jestem wylogowany i muszę się logować od nowa (lol wut?). I tak jest już od jakiegoś czasu, nie jest to jakichś typowy błąd który utrudnia mi komunikację na forum, ale byłoby miło aby znowu działała ta funkcja. Acid spotkałeś się już z czymś takim?

Acid Dragon PW
16 kwietnia 2015, 11:36
Nie, nie spotkałem, ale przychodzą mi do głowy dwie możliwości. Pierwsza to fakt, że ze względu bezpieczeństwa opcja "pamiętaj mnie" nie jest zupełnie trwała i działa około 2 tygodnie, jeśli dobrze pamiętam. Więc owszem, kiedyś się "kończy". Jednakże na pewno nie powinna przestać działać po każdym zamknięciu kart przeglądarki.

Druga to możliwość, że masz na komputerze zainstalowany jakiś nadgorliwy program, który regularnie czyści pliki cookies, albo w ogóle masz wyłączone zapisywanie plików cookies w opcjach przeglądarki. Tutaj znajdziesz więcej informacji na temat plików cookies oraz linki do stron, które pomogą Ci sprawdzić, czy masz włączoną obsługę cookies w Twojej przeglądarce.

TopFunny525 PW
16 kwietnia 2015, 13:03
Da, teraz sobie przypominam. Wyłączyłem zapisywanie plików cookies gdy miałem kłopot z zalogowaniem się na HC. Co ciekawe na HC automatyczne logowanie mi działa, a tutaj nie... weird :P. Ale i tak dzięki za pomoc smoku, doceniam to.

Pozdrawiam

Kammer PW
20 kwietnia 2015, 20:47
Jeżeli edytuje się czyjąś wypowiedź, to często wyskakuje komunikat, że ktoś w międzyczasie już ją zedytował. Teoretycznie wszystko byłoby w porządku, gdyby nie to, że w okienku poniżej, gdzie jest treść naszej edycji, wszystkie entery są zastąpione przez ciąg znaków
.
strona: 1 - 2 - 3 ... 18 - 19 - 20
temat: Błędy na forum i aktualizacje

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel