Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/projekt] Odtwarzanie miasta Przepaść
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 22 - 23 - 24

TopFunny525 PW
4 kwietnia 2015, 17:17
Prośba, (jak ktoś da radę to byłoby niezmiernie miło). Czy ktoś mógłby zreuploadować abyss (np.: na mediafire)? Chciałbym się z tym miastem pobawić w VCMI a wszystkie linki które do niego były mi nie działają. Jeśli ktokolwiek posiada abyss na komputerze i zechciałby się ze mną podzielić to byłbym niezmiernie wdzięczny.

EDIT 04.04.15 17:32 : Jeżeli ktoś by dał radę to prosiłbym również link do syreny którą Tirith zaprezentował na bodajże 2 stronie tematu gdyż bardzo mi się spodobała. Za wszelką pomoc byłbym niezmiernie wdzięczny. Pozdrawiam

Kammer PW
4 kwietnia 2015, 17:49
Łap Głębię. Jest to werja na 0.94. Będziesz musiał nieco poupdate'ować.

TopFunny525 PW
4 kwietnia 2015, 18:01
Bardzo dziękuje za pliki Kammer :). Pozdrawiam

TopFunny525 PW
5 kwietnia 2015, 21:08
Ponawiam prośbę, jeżeli ktoś posiada najnowszą wersję Abyss czyli wersję z naprawionymi błędami to prosiłbym ją udostępnić. Wersja którą przesłał Kammer mi nie działa, VCMI mi się crashuje gdy próbowałem cokolwiek zrobić a gdy próbowałem przejrzeć defy to DefPreview mi odmawiał posłuszeństwa, podobnie jak MMArchive. Dlatego prosiłbym o udostępnienie Abyss w jak najkrótszym czasie, podobnie jak i proszę o udostępnie syreny zrobionej przez Tiritha. Jeżeli ktokolwiek mógłby to zrobić to byłbym bardzo wdzięczny. Pozdrawiam

mrgolec PW
5 kwietnia 2015, 21:24
Wersja na vcmi 0.95 http://heroes3wog.net/abyss-town-vcmi-0-95/

TopFunny525 PW
5 kwietnia 2015, 21:25
Bardzo dziękuje MrGolec :), mam nadzieję że ta wersja zadziała. Dziękuje i pozdrawiam

EDIT : Działa, a przynajmniej 99% wszystkich defów działa xD. Tyle dobrze, bo akurat chciałem się trochę pobawić tym miastem. Bardzo dziękuje jeszcze raz za te pliki i pozdrawiam :).

Warmonger PW
12 czerwca 2015, 11:19
Widzę, że jeśli sam tego nie zrobię, nikt tego nie zrobi :v

W międzyczasie poprawione przeze mnie statystyki gdzieś zniknęły i trzeba je pisać od nowa, ale trudno. Murloc, który miał być na poziomie 1, nie ma wersji ulepszonej.

Szukam też propozycji nazw miast:

"Rivenhalls",
"Darkburg",
"Sirena Falls",
"Tailvill",
"Gryphonburg",
"Fireburg",
"Serena",
"Havane",
"Gott",
"Eastern Perl",
"Gondar",
"Hullvell",
"Jerem",
"Gaston",
"Krenburg",
"Dustfield"

I bohaterów, zwłaszcza zamiast nieszczęsnego "Kraken Teamaster".
Klasy bohaterów też wymagają lepszej nazwy, mam jedną propozycję "Merfolk".

Andruids PW
12 czerwca 2015, 12:00
Może "R'lyeh"?

krasnolud99 PW
12 czerwca 2015, 17:52
W ogóle projekt nadal żyje czy czeka na swój pogrzeb?

Warmonger PW
12 czerwca 2015, 18:39
Dziś trochę podłubałem. Jednostki są już zbalansowane, siedliska działają. Natomiast bohaterowie to koszmar - inna specjalizacja w biografii, inna komentarzach, a jeszcze inna w umiejętnościach. Na razie tylko dałem im zrównoważoną armie startową.

Całe nazewnictwo w modzie jest do wymiany. Nie wiem, jak z balansem budynków w mieście.

Aktualna wersja do wglądu tutaj.

krasnolud99 PW
12 czerwca 2015, 19:06
Czemu nie działa na VCMI 0.98? Wchodzę w client, wybieram arogancje i wybieram Abyss dla siebie, bohatera i zasoby, klikam start i wtedy jest napisane, że program przestał działać i wyrzuca mnie z gry. :(

Warmonger PW
12 czerwca 2015, 19:12
Logi, logi, logi...

avatar PW
18 maja 2016, 09:43
Troggly, po 'przejęciu' porzuconego miasta Abyss, doszlifowuje je w swoim kierunku. Właśnie wydał wersję 0.5. Lista zmian i link


Mistrz PW
18 maja 2016, 22:37
Wygląd miasta bardzo mi się podoba, ale te jednostki są dziwne. Aż się prosi o dodanie syren, trytonów i innych mitycznych morskich stworzeń.

Drwal PW
4 października 2016, 12:17
Wygląda fajnie. Puzzle to akurat słaba strona większości fanowskich miast (często nie ma ich wcale), a tu jest co najmniej dobrze. Bardzo mi się podoba.

Wygląda na to, że mamy kolejne miasto, które działa w Erze. Podmienia Inferno.

zeryss PW
4 października 2016, 12:42
finish city in vсmi

avatar PW
4 października 2016, 18:23
Podmienia Lochy i jest niestety po rosyjsku. Ciekawe czy HotA Team pomógłby to miasto dołączyć do ERY jako 10-te. Kiedyś deklarował, że nie chce Cove w Erze, ale nie ma nic przeciwko by użyczyć swojej wiedzy moddingowi innych platform. [sic!].

zeryss PW
4 października 2016, 18:51
I really, loved this faction

Drwal PW
4 października 2016, 19:15
@avatar A przypadkiem nie podmienia Inferno?

avatar PW
4 października 2016, 19:24
U mnie podmienia Lochy, sprawdzałem przed chwilą...
strona: 1 - 2 - 3 ... 22 - 23 - 24
temat: [VCMI/projekt] Odtwarzanie miasta Przepaść

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel