Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Sala Bohaterów  (Heroes I - IV)temat: [H4] Saga o Depierelles'u cz. I
komnata: Sala Bohaterów (Heroes I - IV)

wookasch PW
5 kwietnia 2015, 19:14
Grałem kiedyś w tę kampanię, uważam ją za świetną. Było to dawno, już jej nie mam i nie mogę znaleźć nigdzie w internecie (strona Ururama Tururama już dawno jest niedostępna, w Jaskini też nie ma, tak jak i nigdzie indziej). Byłbym ogromnie wdzięczny, gdyby ktoś wysłał mi ją albo na maila (ukaszm84@gmail.com), bądź też wrzucił tutaj linka (myślę, że wielu by skorzystało). Z góry dzięki.

Morglin PW
5 kwietnia 2015, 20:25
Uchowało się to na tej niemieckiej stronie.

wookasch PW
5 kwietnia 2015, 20:28
Ale po angielsku, jednak lepiej mi się gra po polsku. I właśnie przed minutą znalazłem wersję polską w jakimś dziwnym, z pewnością niepolskim torrencie. Ale póki co wydaje się, że działa.

Alistair PW
5 kwietnia 2015, 22:36
A to jest cała kampania, czy tylko pierwsza część? W całość bym pograł, z powodu problemów z czasem paradoksalnie nie chce mi się grać tylko częściowo.

wookasch PW
6 kwietnia 2015, 00:20
To jest cała kampania, w tytule jest cz. I, bo miała powstać osobna kampania jako cz. II, ale w końcu nie powstała. W każdym razie pamiętam, że była naprawdę świetna.

Alistair PW
6 kwietnia 2015, 12:28
A masz namiary na tego torrenta?

wookasch PW
6 kwietnia 2015, 14:27
http://bitsnoop.com/maps-q4983276.html

Jak nie chcesz całości ściągać, to plik tej kampanii nazywa się dep1pl.h4c

EDIT:
Jestem w czwartej misji, no i z ręką na sercu mogę powiedzieć, że trzecia to najlepsza misja, w jaką grałem w HOMM4, a być może i we wszystkich częściach. Polecam!
temat: [H4] Saga o Depierelles'u cz. I

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel