Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Komnata Cieni (Heroes VII)temat: [Ankieta] Elfy kontra resztki obiadowe Acida :P
komnata: Komnata Cieni (Heroes VII)
Wolisz widzieć w H7 Sylwan czy Fortecę?
Elfy Sylwanu (52)
 
 60%
Krasnoludzka Forteca (35)
 
 40%
(głosowanie zakończone)
strona: 1 - 2 - 3 - 4

krasnolud99 PW
3 kwietnia 2015, 16:02
Zostawcie te biedne krasnoludy w spokoju! To, że Acid ich nie lubi, to nie znaczy, że wszyscy muszą ich nie lubić i jeszcze się z nich nabijać!

KammerKammerUdowodnij.

Wolfheart PW
3 kwietnia 2015, 16:16
Zgadzam się z tobą. Jak dla mnie to w Heroes 7 lepiej by pasowały krasnoludy.

Garett PW
3 kwietnia 2015, 16:54
Herezja!

Dobrze wam radzę, lepiej nie wchodźcie na czat, bo was jeszcze Lucek dorwie za to, że coś takiego wypisujecie! :P

Xelacient PW
3 kwietnia 2015, 22:41
A ja głosowałem na krasnoludy i wciąż uważam, że danie brodaczy byłoby lepsze niż danie drugiego rodzaju elfów, jako gracz ultrdefensywny chciałbym mieć nację pasującą do mojego stylu rozrywki!

Chociaż z drugiej strony... jak czytam te opisy "ognistych olbrzymów" i "walkirii" to jednak cieszę się, że ta nacja nie weszła do gry, bo Ubikacja chciała je poważnie skrzywdzić.

Matheo PW
4 kwietnia 2015, 09:59
Cytat:
danie brodaczy
Z pewnością chciałeś napisać "danie z brodaczy" ;)

KammerKammerRaczej: podanie brodaczy na srebrnej tacy. :P

Wolfheart PW
4 kwietnia 2015, 12:44
To nie jest śmieszne.

Aayren PW
4 kwietnia 2015, 12:51
Pewnie. Naśmiewajcie się ze zwolenników krasnoludów. Drwijcie. Rzucajcie nam lwom!

KammerKammerMamy rzucać Was lwom czy lwy Wam?

A my się rozplenimy jak chrześcijaństwo i pewnego pięknego dzionka zaczniemy krucjaty :p

AlamarAlamarOff-topic poleciał.

Tarnoob PW
5 kwietnia 2015, 19:16
Aayren, Kammer: w pierwszej chwili przeczytałem: „rzucajcie nam Iwom”, chyba jako nieudolna odmiana zamiast „Iwonom”. No cóż, głodnemu chleb na myśli. :-P

Xelacient, jestem w szoku, że taki fajny użytkownik poparł krasnoludy. Jeszcze większym szokiem jest to, że kry­tykujesz propozycję jakiegoś otrzeźwienia tej frakcji i usunięcia jej największej wady z Heroes V: czyli wielkiej mo­no­tonii 6 rodzajów krasnali.


Nerevar PW
5 kwietnia 2015, 19:23
Cytat:
Mamy rzucać Was lwom czy lwy Wam?
Konstrukcja zdania sugeruje, że to zwolennicy krasnoludów są lwami, i macie im czymś rzucać (w domyśle żartami i docinkami). Czyżby jakieś urojenia?

Kammer PW
5 kwietnia 2015, 20:26
KammerKammerZgrupowałem zakończone ankiety w jeden zestaw i umieściłem na dole tematów, by nie plątały się.
strona: 1 - 2 - 3 - 4
temat: [Ankieta] Elfy kontra resztki obiadowe Acida :P

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel