Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [Ankieta] Sprawy dot. zamku Vori
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
Jaka jednostka powinna być reprezentowana na siódmym poziomie?
Yeti standardowy (18)
 
 41%
Yeti "wampopodobny" (8)
 
 18%
Wendigo (18)
 
 41%
(głosowanie zakończone)
strona: 1 - 2 - 3 ... 8 - 9 - 10 - 11

Saki PW
5 lipca 2013, 16:02
Ale niech chociaż nie przypomina Behemota.

witchking PW
5 lipca 2013, 16:10
Moim zdaniem najsensowniejsze możliwości:
http://fc05.deviantart.net/fs12/i/2006/316/5/a/Yeti_by_andreauderzo.jpg
http://www.techedon.com/wp-content/uploads/2012/04/John_Carter_Art_10.jpg
http://3.bp.blogspot.com/-9ROUamToE4s/TcRWzIVU_2I/AAAAAAAAGcM/wj3Ap_1TUOU/s400/105.jpg

Kammer PW
5 lipca 2013, 18:16
Szczerze wątpię w pierwszego: maczuga byłaby zarezerwowana dla Olbrzymów, w dwójce mimo mych starań nie widzę Yeti tylko niedźwiedzia polarnego, trójka jest nawet-nawet.

Może wziąć coś takiego, takiego ewentualnie takiego.

Fandor PW
5 lipca 2013, 19:21
Jak dla mnie to to było bardziej głosowanie na jednostkę poziomu maksymalnie 5, ale cóż, niech yeti będzie tą jednostką poziomu 7. Chociaż zdaję mi się, że jeżeli już się ktoś znajdzie kto stworzy to miasta to raczej nie będzie brał tych głosowań pod uwagę.
Żeby nie było zwolennik olbrzyma da jego na 7, smoka tą jednostkę, a ktoś od wendiga da wendiga bo przecież był remis, i bo to on tworzy więc nie wiem czy te ankiety mają większy sens (inna sprawa czy w ogóle ktoś w końcu porządnie weźmie się za to miasto).

mitlandy PW
29 sierpnia 2013, 19:52
A czy yeti a Wendigo....
Przecież Wendigo to jednostka, która występuje w Cronwerku. Nie rozumiem czemu miało być yeti w Vori. Dałbym inną nazwę np. strażnik mrozu czy jakoś tak. Choć ta 3 jednostka na 1szej stronie wygląda najlepiej .

Dark Dragon PW
30 sierpnia 2013, 18:10
mitlandy:
Przecież Wendigo to jednostka, która występuje w Cronwerku.
Brak związku z projektem Two Islands.

mitlandy:
Nie rozumiem czemu miało być yeti w Vori.
Ponieważ jest to najbardziej rozpoznawalna jednostka śnieżna/lodowa. Przewijała się także niejednokrotnie przez uniwersum.

Darkem PW
30 sierpnia 2013, 19:40
Nie jestem zorientowany w temacie, więc po prostu zapytam: Czy ten temat to wciąż czyste spekulacje i wpisuje się w tradycję reszty w stylu "nasze miasta", albo "wymarzone frakcje", czy rzeczywiście powstała jakaś grupa, która działa i chce wprowadzić to Vori do gry?

witchking PW
30 sierpnia 2013, 20:16
Na ten moment pojawiają się tylko kolejni liderzy;p Jest też paczka jakiś grafik którą dostaliśmy w spadku po teamie od dwóch wysp. Trith zrobił jeden model bez animacji i na szybko Wendigo (z tego co wiem to nie ostateczna wersja) ja też zrobiłem model który nie doczekał się animacji i jest nim olbrzym. To chyba tyle co można powiedzieć o tym projekcie.

Kammer PW
30 sierpnia 2013, 22:10
Trzy tygodnie temu w tym temacie przedstawiłem swoją wizję Vori. Jedyny odzew, jaki otrzymałem to było coś w stylu "zrób jakieś grafiki to może ci pomożemy". Przedstawiłem tam kampanię, ekran miasta, jednostki i ich legowiska - słowem wszelkie podstawy do zaczęcia jakichkolwiek prac. Sam nie jestem w stanie stworzyć absolutnie niczego graficznie, ponadto nie uzyskałem żadnej opinii na temat ogólnego wyglądu wizji, tylko te nieszczęsne pytania o grafiki.

Obecnie kontynuuję Vori, lecz w nieco innej postaci.

Mad Hatter PW
31 sierpnia 2013, 07:51
Ja na siódmym poziomie widzę Mamuta, w sensie pół człowiek/pół zwierze.

jarojj10 PW
31 sierpnia 2013, 08:49
Kammer jeśli to ci poprawi humor to podobała mi się twoja ogólna koncepcja jednostek i z chęcią widziałbym jak wprowadzona zostaje w życie, ale co dalej :P

Kammer PW
1 kwietnia 2015, 23:04
Ogłaszam, że rzucam Vori w diabły. Wszystkie materiały przekażę k99. A sam przechodzę do modowania H5.

Peace!

Górski PW
1 kwietnia 2015, 23:05
Naprawdę? Echhh... czy miasto śnieżnych elfów ujrzy kiedyś światło dzienne? :(

Matheo PW
1 kwietnia 2015, 23:15
Na Vori ciąży klątwa nieudolności liderów :) Napisz to samo po północy, to uwierzę.

Jeśli faktycznie przechodzisz do HV, to liczę na współpracę!

Eternal PW
1 kwietnia 2015, 23:35
Poczuwam się do winy. Odpowiadam za wszystko, co Vori spotkało.
Jeśli kiedykolwiek będę mógł wam wynagrodzić złamanie obietnicy, zrobię to.
Na razie, ponieważ Kammer nie oddaje mi mojej własności, oddaję światu jego własność.
--wypalone piorunem z lodu--
This is my revenge.
EDIT: Tak jest, liderze. A tak na przyszłość - gdy chodzi o moją pracę, nie mam poczucia humoru.

Kammer PW
2 kwietnia 2015, 00:08
Muszę przyznać, że ten dowcip był najlepszym, jaki kiedykolwiek zrobiłem. Jestem ciekaw, ile osób się nabrało.

Eternalu, też Cię kocham, masz swą fabułę. A teraz schowaj moją własność, OK?

Fandor PW
2 kwietnia 2015, 17:59
Nieudany joke, nikt się nie nabrał tylko jeszcze śmiać się chce, że się w takie coś bawisz, albo weź się w końcu na poważnie za to Vori albo daj kogoś kto już coś robi w 3D niech ćwiczy na tym mieście, nawet k99 :P.

witchking PW
2 kwietnia 2015, 18:20
Tak, coś w tym jest. Ostatnio słyszałem, że ludzi wkurza jak ciągle się gada o mieście, czasem coś pokaże i znów gada i rozważa. Tymczasem w kierunku Vori nie dzieje się nic (przynajmniej z perspektywy obserwatora), nawet nie omawia się koncepcji, od czasu do czasu tylko ktoś podkreśla, że je robi. Zaczyna to wyglądać bardziej jak tytuł honorowy niż cokolwiek innego ("jestem liderem Vori").

Szanuje prace po cichu, ale po diabła w takim razie podkreślać, że się je robi, albo planuje wykorzystać jakieś jednostki.

krasnolud99 PW
2 kwietnia 2015, 20:03
Ja nawet proponowałem Kammerowi współprace ale on nie chce, bo dałem mu warunek że dostane dostęp do pre-prawie nie zaczętej Vori oraz ukrytych dla nieuprawnionych tematów o Vori. Kammer chyba nie chciał mi udostępniać czegokolwiek i w ogóle mi nie odpowiedział. Ciekawe czy Logmar wyjdzie wcześniej niż Vori? No sory ale ja ide do przodu z grafikami, a cytując
Hobbit:
Mechanizmami sobie nie pogram
Ja chciałem wspomóc Kammera grafikami które bym zrobił dla ćwiczeń. Do Kammera: Jeśli chcesz, to moja propozycja jest nadal aktualna, jeśli nie, to poczekam na upadek Twój.

Bacus PW
2 kwietnia 2015, 20:22
Z Vori jest jak z dziewicą w gimnazjum, każdy kiedyś słyszał o takim zjawisku, ale nikt nie widział.
strona: 1 - 2 - 3 ... 8 - 9 - 10 - 11
temat: [Ankieta] Sprawy dot. zamku Vori

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel