Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Uśmiechnij się! (póki jeszcze możesz ;)
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 67 - 68 - 69 ... 120 - 121 - 122

Tarnoob PW
16 lutego 2015, 20:28
W te hipotezy spiskowe mieszajcie już prędzej Alamara – to on pierwszy dodał opcję „Tarnoob, zjedz snickersa” w ankiecie o wykresach aktywności.

Generalnie to chciałbym skorzystać też z okazji i zapytać Was wprost: jak myślicie, co Grota powinna robić, żeby:
1) przyciągać nowych ludzi,
2) zatrzymywać tych, co już są?

Kammer PW
16 lutego 2015, 20:31
1. Rozrastać się o nowe komnaty;
2. Nie rozdrabniać się na ogólne fantasy;
3. Twardo trzymać się statusu strony o zboczeńcach i psychopatach. ^^

Matheo PW
16 lutego 2015, 21:43
Cytat:
1) przyciągać nowych ludzi
To naprawdę konieczne...?

Cytat:
2) zatrzymywać tych, co już są?
Wielu tutaj zginie a martwi nie uciekną ;)

Bacus PW
17 lutego 2015, 06:22
Tarnie z Snickerslandii:
1) przyciągać nowych ludzi 2) zatrzymywać tych, co już są?

Van z cukierkami powinien załatwić pierwszą sprawę, a jak zatrzymać? Przetrzymywanie w piwnicy to chyba najprostsza metoda, aby ludziki nie odchodziły.

Farciarz Nexusa:
3. Twardo trzymać się statusu strony o zboczeńcach i psychopatach. ^^

Siedzę tu już tyle czasu, a żadnego zboczeńca (poza Nicolaiem) i psychopaty (poza Nicolaiem) nie poznałem, więc o czym Ty prawisz przyjacielu? :P

AmiDaDeer PW
17 lutego 2015, 13:07
Za mało o mnie wiesz.

Hubertus PW
17 lutego 2015, 13:38
Eheheh... You know nothing Jon Snow.

Nicolai PW
17 lutego 2015, 17:41
Bakuś:
Siedzę tu już tyle czasu, a żadnego zboczeńca (poza Nicolaiem)
No tak, tutaj heteroseksualizm uchodzi za zboczenie ;)
Bacuła:
(...) i psychopaty (poza Nicolaiem) (...)
Zapomniałeś nazwać mnie socjopatą ;)

Degraf PW
2 marca 2015, 19:12
Przychodzi Polak na policję
Still better war story than new HoMM

Garett PW
2 marca 2015, 20:32

Tarnoob PW
4 marca 2015, 14:58
Epickie. :-D Aż się zachciewa grać w TES-a.

Alistair PW
4 marca 2015, 18:23
Dla mnie nie epickie, a totalnie bez wyrazu. Mamy inne poczucie humoru.

Eggyslav PW
5 marca 2015, 08:59
Sam obrazek średnio śmieszny (jak zresztą ta cała fascynacja krulem Korwinem), jednakże nie zmienia to faktu, że Morrowind (i inne TESy) zawsze na propsie... :D

Alamar PW
15 marca 2015, 06:41

Tarnoob PW
15 marca 2015, 20:03
Też uważam, że przy takich możliwościach technicznych Heroes VII mogłoby iść bardziej w kierunku stylu gra­ficz­ne­go „złotego wieku” z Heroes III, Heroes IV i MM6–8.

EDIT: Dlaczego mój post z Jokerem Fasolą został usunięty? Strażnicy nie mogli użyć swoich mocy np. do zmniej­sze­nia grafiki?

Mitabrin PW
1 kwietnia 2015, 21:32
Od bardzo dawna chciałem wrzucić gdzieś do Groty to wspaniałe archiwum,do którego materiały zbierałem dosłownie przez lata a że z tego co widzę w tym roku to dziwne zjawisko ustało, to stwierdzam, iż nie ma lepszej okazji by swoimi wspomnieniami się podzielić.

Otóż z jakiegoś dziwnego powodu mniej więcej raz na rok w tajemniczych okolicznościach smocze forum zmieniało swoje oblicze na okres około jednego dnia. Za każdym razem nowe forumowe szaty posiadały inne barwy i za każdym razem zaskakiwały grotowiczów zupełnie nowymi, przeróżnymi aspektami...

2011

W 2011 roku wszyscy grotowicze zmienili się w wielkich wielbicieli kotów. Forumowe awatary nie tylko przy tym zmieniły się w małe i przesłodkie futrzane zwierzątka, ale i cmentarny czat wypełnił się masowo wielką ilością wszelkiej maści kociąt.

2012

2012 rok był prawdziwym powrotem do przeszłości. Forum zostało zdominowane przez szatę graficzną wziętą prosto z pierwszej gry Might & Magic a i wielu grotowych bywalców zaczęło przypominać postaci rodem z przeszłych gier z serii.

2013

W 2013 roku grota została zatopiona przez powódź. Komnaty były wypełnione po brzegi wodą a i cmentarz zmienił się we wrak pirackiego okrętu.

2014



2014 przyniósł chyba najbardziej psychodeliczną jak dotąd zmianę wizerunku. Smoki nie tylko zmieniły się w prosięta a kwas w bekon, ale i całe forum zaczęło przypominać mokry sen rzeźnika.

W poprzednich latach pojawiały się też inne zmiany i modyfikacje. Forum było już atakowane przez tęczowe kucyki, czy inne krwiożercze monstra, jednakże we wszystkich moich archiwach nie posiadam żadnych rycin upamiętniających te przerażające wydarzenia. Pozostaje nam wspominać to co zostało upamiętnione... I możliwe że też i cieszyć z faktu, że żadna tajemnicza siła nie chce już się bawić grotowiczami swoim dziwnym poczuciem humoru.

Wesołych świąt!

Andruids PW
5 kwietnia 2015, 00:33
Jak się czuję, kiedy Acid mnie banuje...



(fullscreen)

850 Eternalu. Nie liczę drobnicy.

Kammer PW
5 kwietnia 2015, 00:40
Pamiętajmy, że tamto 600 pochodziło również od Acida. :D

Acid Dragon PW
5 kwietnia 2015, 01:09
@Mitabrin W tym roku po prostu nikomu się najwyraźniej nie chciało robić grafik ;). Ale niewykluczone, że do tej "tradycji" jeszcze wrócimy. To nie był zaplanowany "koniec" jak w przypadku Kalendarza Adwentowego.

Alamar PW
5 kwietnia 2015, 21:20
Świąteczne małpki

Matheo PW
6 kwietnia 2015, 01:08
Wszystkie grafiki oczywiście zabezpieczone. Z liszokracji nikt zapewne screena nie ma?
strona: 1 - 2 - 3 ... 67 - 68 - 69 ... 120 - 121 - 122
temat: Uśmiechnij się! (póki jeszcze możesz ;)

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel