Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Sala Bohaterów  (Heroes I - IV)temat: [Turniej] Turniej Master AW
komnata: Sala Bohaterów (Heroes I - IV)

Acid Dragon PW
27 marca 2015, 02:17
Otrzymałem informację o rozpoczynającym się w Akademii Wojny turnieju Heroes III pt. "Master AW". Inaczej niż w większości turniejów są tu dwie kategorie - "amator" dla graczy casualowych oraz "pro" dla ligowców i wszystkich chcących się sprawdzić z najlepszymi. Dla najlepszych graczy przewidziane są nagrody.

Więcej szczegółów tutaj:
http://www.heroes3.eu/aktualnosci/279-master-aw-edycja-2015

Termin nadsyłania zgłoszeń: 31 marca.

Tarnoob PW
27 marca 2015, 15:14
Widzę, że Grota chyba pierwszy raz informuje o turnieju – nawet na forum. ;-) Czy jest do podyktowane jakimiś szczególnymi okolicznościami?

Morglin PW
27 marca 2015, 15:24
Na pewno nie po raz pierwszy - w tym roku widziałem tu niusy odnośnie turnieju w H2 i H3.

Kammer PW
27 marca 2015, 15:31
A ja będę taki miły, że aż podam linki: H2, H3.

Tarnie, sprawdzaj źródła.

Acid Dragon PW
27 marca 2015, 16:44
Tarnoob - żyjesz chyba w swoim własnym świecie. Od kilku lat informujemy o praktycznie każdym turnieju organizowanym przez naszego Sojusznika i o co ważniejszych na innych stronach.

Zjedz baton nugatowo-orzechowy oblany czekoladą, czy cośtam.

avatar PW
2 marca 2018, 15:48
Nie znalazłem lepszego tematu, więc piszę tu.Rosjanie organizują turniej w H3. Te turniej ma różnic się od innych, że tu potyczki nie będą indywidualne, ale w grupach. A grupy mają zawierać graczy z danego kraju. Jest też i 'jeleń'z Polski :) Swoją drogą fajnie organizować między narodowy turniej i wszystkie informacje dać tylko e języku rosyjskim:) https://goodgame.ru/news/26756/

avatar PW
2 marca 2018, 18:36
Dobra, znalazłem informacje po angielsku.
temat: [Turniej] Turniej Master AW

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel