Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Sala Bohaterów  (Heroes I - IV)temat: [H3 HD] Heroes 3 hd edition brak pliku sdl2.dll
komnata: Sala Bohaterów (Heroes I - IV)

yuoshi7 PW
26 marca 2015, 20:08
Jak w temacie ;) Ktoś mógłby mi podrzucić ten plik ??

Nicolai PW
26 marca 2015, 20:11
A powiedz nam jak to możliwe, że nie masz go?

Acid Dragon PW
26 marca 2015, 20:15
Brak tego pliku oznacza nieprawidłową instalację gry. Spróbuj jeszcze raz (w Steamie jest to prawy klik na nazwę gry i "delete local content", lub jakiś polski odpowiednik tego hasła, a następnie ponowne kliknięcie na Install).

Kammer PW
26 marca 2015, 20:15
I czy Steam pościągał wszystkie aktualizacje?

yuoshi7 PW
26 marca 2015, 20:20
Po pierwsze błędnie wnioskujecie, że pobierałem ze steamu :D Po drugie miewałem już brakujące pliki, w sumie jeden raz w innej grze i pomogło uzupełnienie go. A re-instalacja nie pomogła.

Acid Dragon PW
26 marca 2015, 20:26
Jako, że nie ma innej, legalnej wersji Heroes 3 HD niż poprzez Steam, to panu już chyba podziękujemy.

yuoshi7 PW
26 marca 2015, 20:28
Taaa no cóż różne czasy bywają ;) Czyli na waszą pomoc nie mogę liczyć i zaczniecie mnie wyzywać od nie wiadomo kogo ? ? ;p

Kammer PW
26 marca 2015, 20:38
Acidzie, trzeba pomagać innym!

Pozwól, że ja Ci pomogę.
1. Wchodzisz tu;
2. Dodaj do koszyka;
3. Kup dla siebie;
4. Logujesz się;
5. Poradzisz sobie, wierzę w Ciebie.

Problem rozwiązany!

Acid Dragon PW
26 marca 2015, 20:40
Nie będziemy Cię wyzywać, to Twój wybór. Zresztą mało kto nigdy nie korzystał z żadnego pirackiego oprogramowania.

Ale generalna zasada jest taka, że jeśli już się na to decydujesz, to jesteś zdany sam na siebie. Nie możesz oczekiwać wsparcia, ani pomocy. Z wielu powodów.

Poza tym jakakolwiek pomoc we wspieraniu pirackiej wersji gry jest niezgodna z naszym regulaminem.

yuoshi7 PW
26 marca 2015, 20:46
Kammer nice :D

Acid, no cóż skoro łamię regulamin waszego forum, to przepraszam ;)

Dziękuję za odpowiedzi i oczywiście wiele miłych przygód w Heroesie życzę ;)

Acid Dragon PW
26 marca 2015, 20:51
Powodzenia.
Mam nadzieję, że kiedyś jednak uznasz, że autorom należy się jakaś zapłata za ich pracę - np. gdy cena spadnie.

yuoshi7 PW
26 marca 2015, 20:54
Bez obaw ;) Osobiście wolę oryginalne wersje. Aczkolwiek, no cóż nie zawsze z nich korzystam.
temat: [H3 HD] Heroes 3 hd edition brak pliku sdl2.dll

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel