Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [H3/różne] Nasze własne jednostki WoG
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 7 - 8 - 9 ... 162 - 163 - 164

Alamar PW
19 lipca 2006, 21:03
Pixel - polecam HV. Tam masz pełno płonących czach i dym oraz rozbłyski przy byle okazji.

pixel PW
20 lipca 2006, 10:03
Szpadaj ;p . Po prostu mi sie nie podoba ze ta czaszka jest taka.. mała? Zbyt wysunieta do przodu? Po prostu trzeba jakies wypelnienie z tylu i tak mi przyszlo do glowy, jak masz jakis lepszy pomysł, to go przedstaw ;p .

Trang Oul PW
20 lipca 2006, 11:17
Stwory zazwyczaj się robi w Paincie z wypakowanych grafik z H3. Do wypakowania możn użyć ModHoMMa albo Resedita i Defviewa. Do prekolorowania najlepiej użyć Photoshopa.

RebeliaMuppet PW
24 lipca 2006, 01:23
Siemka, zrobiłem nową jednostkę, to tylko pierwsza klatka animacji, mimo to czekam na oceny.
Link do mrocznego smoka http://img53.imageshack.us/img53/8866/ciebh2.jpg

Mroczny Smok

Mroczne smoki powstały z dusz smoków, których serce było czarne jeszcze za życia, były to w większosci czarne smoki, które od wyklucia wychowywali nekromanci.

EDIT: poprawiłem link teraz działa.



vinius PW
24 lipca 2006, 09:43
Podałeś zły adres.
Teraz poprawny: smok.
Szczerze mówiąc, ładny. Bardzo ładny!

Szcz PW
12 sierpnia 2006, 22:21
Witam wszystkich jestem tu nowy i mam pomysł na nową jednostkę, a konkretnie niedżwiedziołaka, na razie nie mam żadnych pomysłów na temat jego wyglądu, ale jutro mam ochotę się wziąść.

Lord Pawello PW
12 sierpnia 2006, 22:36
Może coś konkretniejszego o nim powiesz? Statystyki, historia...
Ps. Witamy! :D

Trang Oul PW
13 sierpnia 2006, 00:33
Witam. Najważniejsza jest animacja, a nie statystyki czy historia. To można wymyśleć w 5 minut.

Szcz PW
13 sierpnia 2006, 10:08
Też mi się tak wydaje, ale mam trochę inny pomysł. Wyczytałem na Wikipedii, że Leszy może się zmieniać w różne zwierzołaki, więc możnaby dodać animację Niedżwiedziołaka (której jeszcze nie mam ale sie staram) do animacji Leszego np. jako atak. Vinius, co Ty na to? :)

Trang Oul PW
13 sierpnia 2006, 10:23
Chodzi Ci o coś takiego?


vinius PW
13 sierpnia 2006, 10:34
No, pokazałbym nawet nowszą animację tego druida, gdybym mógł :) ,
Co do animacji - racja, o ile jeszcze historia może być czasem ciekawa, to denerwuje mnie podawanie statystyk.
Ale jak widzicie - animacja druida (nie Leszego, lecz zawsze) już jest zajęta.
moim ciekawszym (ale niezrealizowanym) projektem był atak Liczyrzepy - gnom miał się zmieniać w rycerza! :)

Trang OulMożesz pokazać tego druida, pozwalam ci.


Szcz PW
13 sierpnia 2006, 10:41
Już to widziałem, ponieważ jestem fanem Grove, ale nie o tym jest temat, chodziło mi właśnie o coś w tym rodzaju,żeby Leszy się zmieniał w Niedżwiedziołaka podczas ataku.To bedzie moja pierwsza grafika, więc nie spodziewajcie się fajrwerków. Dzięki za szybką odpowiedż.

EDIT: Podczas pisania tego posta (strasznie długo go pisałem) odpowiedział Vinius i chciałbym poprzeć jego projekt i może w jakimś stopniu pomóc. Co Ty na to?

vinius PW
13 sierpnia 2006, 14:03
Ten projekt... hmm... na pewno animacji niedźwiedzia już bym nie dodał, gdyż jest możliwośc, że Leszy byłby jednostką przywoływalną Grove, a wtedy już dwie jednostki miałyby taką samą animację ataku! Ale jeżeli chcesz się uczyć tworzyc animację, to gorąco polecam :) jeżeli masz trochę inwencji i wolnego czasu to wkrótce opanujesz technikę tworzenia animacji.

PS. @Trang:
Nie wiedziałem, że jesteś w Grove Teamie.. mam na myśli niemożność wynoszenia informacji na temat projektu z kwatery głównej.

Szcz PW
13 sierpnia 2006, 14:21
No na razie nie mam nawet żadnego porządnego programu (oprócz Paint'a), więc jak ktoś zna linka do jakiegoś dobrego edytora grafik freeware niech mi poda będę bardzo wdzięczny.

Altair PW
13 sierpnia 2006, 14:35
Ja polecam Gimp'a. Darmowy, ogromne, możliwości, po Polsku. http://www.gimp.org/downloads/
Jeśli ktoś ma problemy z angielskim to można też pobrać z:
http://www.komputerswiat.pl/s.asp?qt=gimp&ks_typ=download

Helboy PW
13 sierpnia 2006, 18:19
Mam pomysł na nowego bohatera (całkiem innego), tylko nie wiem, jak go zrobić. Będzie nosił nazwę anioł śmierci. Będzie to połączenie szkielet, kościanego smoka i anioła. Proszę, pomóżcie mi.

Szcz PW
13 sierpnia 2006, 21:53
Mój projekt Liczyrzepy . Mam nadzieję, że Vinius mi przebaczy perfidne zabranie pomysłu, ale ja to robiłem tylko dla treningu. Vinius, jak chcesz to to natychmiast wywalę z kompa i zapomnę o całym projekcie. Jest to moje pierwsze dzieło, więc proszę o wyrozumiałość.

vinius PW
14 sierpnia 2006, 11:13
Jak chcesz, to próbuj, ja niczego nie będę zabraniał :) ale przypominam, że jedna klatka to za mało.
ponadto trochę rzuca się w oczy paintowe kolorowanie na zielono. może przefiltrujesz po prostu koszule jakims programem?

EDIT:
jak kogoś interesuje tak wyglądać miał Liczyrzepa przed i po przemianie.

Szcz PW
14 sierpnia 2006, 12:51
Korzystając z rad i pozwolenia Viniusa :) zmodyfikowałem Liczyrzepę. Teraz zamierzam się zabrać za animację co nie będzie łatwe zwłaszcza przemiana gnoma w rycerza, ale zrobi się :) czekam na komentarze.

Szcz PW
16 sierpnia 2006, 22:04
Zrobiłem już animację (tzn. klatki animacji) ataku w przód tylko jestem taki (tu wstaw słowo obraźliwe), że nie umiem robić animacji i Wam nie pokażę postępów prac nad Liczyrzepą, chyba że ktoś mnie nauczy robienia zwykłych animacji - wtedy pokażę.

PS. Vinius pozwoliłem sobie użyć Twojego modelu rycerza mam nadzieję, że się nie pogniewasz ;)
strona: 1 - 2 - 3 ... 7 - 8 - 9 ... 162 - 163 - 164
temat: [H3/różne] Nasze własne jednostki WoG

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel