Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Komnata Cieni (Heroes VII)temat: [Ankieta] Lisze
komnata: Komnata Cieni (Heroes VII)
Którego z Liszy wolisz?
Kapłan Śmierci (24)
 
 29%
Nieumarły Czarownik (39)
 
 46%
Starożytna Mumia (21)
 
 25%
(głosowanie zakończone)
strona: 1 - 2

Alamar PW
25 marca 2015, 18:57
Na blogu H7 można zagłosować na nowe ciuchy dla Lisza. Do wyboru mamy trzy opcje:



1. Kapłan Śmierci - Czytając wersy ze stronic Księgi Śmierci czy Libramu Zapomnianych Rytów, kapłani Ashy potrafią zawezwać najmroczniejszy aspekt tej Bogini.

2. Nieumarły Czarownik - Pokonując prawidła Życia i Śmierci, ten Czarodziej obrócił swe ciało w truchło, ale w zamian zyskał ogromną moc.

3. Starożytna Mumia - Ci nieumarli kapłani służą Ashy od pierwszych dni istnienia Pajęczego Kultu. Tylko bandaże i rytuały utrzymują to zgniłe ciało w jednym kawałku, a maska skrywa jego wysuszone oblicze.

Którego z nich najbardziej lubicie?

Górski PW
25 marca 2015, 19:02
Cóż... a zresztą nie będę przedłużał, najfajniejsze dla mnie są starożytne mumie :p.

Kammer PW
25 marca 2015, 19:02
Z pewnością nie zagłosuję na mumię. Z DoCa wyniosłem przekonanie, że mumie są słabiutkie i nie opłaca sie ich grać. :P

Bardziej odpowiada mi opis Czarownika, ale wygląd lepszy jest u Kapłana... Trudny wybór. Podejrzewam, że ostatecznie zagłosuję na Czarownika.

Dren PW
25 marca 2015, 19:10
Gdyby u kapłana na pewno był kostur, to bym na niego zagłosował, a tak to jestem w impasie między kapłanem a czarownikiem.

Nicolai PW
25 marca 2015, 19:10
Jak już napisałem w komciu wybrałem Dragon Priesta, czy tam Starożytną Mumię. Jednak wszyscy wiemy o co chodzi i, że ta nazwa jest tylko dla niepoznaki. Design i opis jest żywcem wzięty ze TESV. Starożytny, nosi maskę, przewodzi smoczemu kultowi i jest opatulony starymi łachmanami, Dragon Priest jak byk :P W każdym razie Kapłana Śmierci i Nieumarłego Czarownika już mieliśmy, więc pora na coś nowego, a poza tym podoba mi się design ze szkicu poglądowego.

Warmonger PW
25 marca 2015, 19:22
Żaden mi nie leży. Ostatecznie zagłosowałem na czarownika - to taka bardziej normalna wersja z H6.

Acid Dragon PW
25 marca 2015, 19:22
Mumie są fajne, ale jako mumie - nie jako lisze.

Mój głos poszedł na klasycznego, szkieletowego lisza, czyli na Nieumarłego Czarownika. Tak właśnie według mnie powinien wyglądać prawdziwy lisz.

flapdzak PW
25 marca 2015, 19:23
Stanowczo i bezwarunkowo ( :) ) wybieram mumie. Są świetne! Ja nie jestem fanem Nekropolii. Czempioni ok, ale resztę moim zdaniem skopali. Gdyby wprowadzili mumie jako lisza byłoby super i chyba bym ten zamek polubił ;) .

Dark Dragon PW
25 marca 2015, 19:41
Mumie to mumie, nie lisze :P. Poważnie zastanawiałem się między kapłanem a czarownikiem. Finalnie zostaje czarownik z racji posiadania kostura.

AmiDaDeer PW
25 marca 2015, 19:45
Czarownik, jako że najbardziej przypomina klasycznego lisza.

Drwal PW
25 marca 2015, 19:54
Zagłosowałem na Czarownika, chociaż myślałem też nad Mumią. Która z tych dwóch wersji nie wygra, będę zadowolony.

Tarnoob PW
25 marca 2015, 20:05
Czarownik i mumia są moim zdaniem zbyt podobni do siebie, żeby wystawiać je do takiego głosowania.

Odpieram zarzut o to, że mumia to nie lisz. Przecież lisz może przy specjalnym rytuale zachować część swojej tkan­ki nie tylko kostnej, ale i mięśniowej lub innej. Dobry przykład to np. Moandor. Lisz nie musi przypominać szkie­leta – może być jak zombie.

Jestem jednak w mniejszość głosującej za kapłanem. Przypomina nieco idealnego lisza z Heroes II, któremu wy­s­tar­czyły gołe ręce. Szkoda, że nie ma trupiej twarzy i jakiegoś gadżetu typu korona. Czarownik i mumia poszli je­d­nak zbyt daleko w ornamentach, np. na kosturze, przez co wydają się nieco karykaturalni. To bolączka gier MM od Ubi i wielu innych współczesnych dzieł fantasy.

Nicolai PW
25 marca 2015, 20:06
@Tarnoob: W mniejszości? Spójrz na nasze wyniki "sondażowe". Zagłosowałeś na najpopularniejszy wariant.

AmiDaDeer PW
25 marca 2015, 20:16
Tarnoob:
Dobry przykład to np. Moandor.

Fandor PW
25 marca 2015, 20:17
Kapłan Śmierci, przypomina trochę Lisza z H2, i jakoś brak kostura mi się wydaję dużo lepszy, cała nekropolia ma jakieś kosy i kostury więc zawsze jakieś urozmaicenie.
No i pozostałe opcje trącą Heroes 6 i Skyrimem.

krasnolud99 PW
25 marca 2015, 20:40
Ja zagłosowałem na mumię, gdyby nieumarły czarownik miałby nogi to byłby najlepszą opcją dla mnie. Lubie jak lisz ma kostur i nogi, wtedy najbardziej przypomina tego z trójki.

Tarnoob PW
25 marca 2015, 20:43
Nicolai: już poprawiam – oczywiście głosowałem na kapłana. :-P

Hobbit: dzięki za podesłanie tego obrazka. Widać jak na dłoni, że lisz nie musi być szkieletem – tylko może przy­po­mi­nać zombie lub mumię.

Kosmos10 PW
25 marca 2015, 20:47
Mój głos także na czarownika, jakoś najbardziej mi pasuje z wyglądu.

AmiDaDeer PW
25 marca 2015, 20:48
Tarnoob:
Hobbit: dzięki za podesłanie tego obrazka. Widać jak na dłoni, że lisz nie musi być szkieletem
Przecież to jak byk szkielet. :P

Viking PW
26 marca 2015, 16:41
Lisze z H3 i H5 były jak dla mnie idealne, dlatego głosuję na ich kolejną inkarnację, czyli Nieumarłego Czarownika.
strona: 1 - 2
temat: [Ankieta] Lisze

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel