Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [WoG, HotA] Nietypowe osiągnięcia
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)

Baloq PW
17 marca 2015, 01:27
Witajcie.
W ramach odreagowywania codziennego znoju życia studenckiego zacząłem na nowo pogrywać w H3, w tym wypadku w dodatek Horn of the Abyss.
Rozegrałem sobie partyjkę na random mapie, rozmiar XL bez podziemi na 6 graczy (3 x 2 sojuszników), ofc. poza mną same kompy, poziom hetman.
Wygenerowała mi się wielce ciekawa mapa, na której nie brakowało siedlisk, kapliczek, wszelkich innych dóbr, w tym... artefaktów.
Poza wygraniem gry dałem sobie na cel uzbieranie WSZYSTKICH zestawów przedmiotów występujących w oficjalnych, jak i nieoficjalnych rozszerzeniach. Ku mojej radości - udało mi się, choć niejednokrotnie musiałem ścigać się o dany przedmiot z moim komputerowym sojusznikiem.

Narodził się więc pomysł na temat, gdzie będzie można umieszczać screeny z gry/opis słowny waszych prywatnych, nietypowych osiągnięć, ciekawych zdarzeń, zagrań, wpadek czy śmiesznych bugów występujących podczas waszych rozgrywek w dodatkach WoG czy HoTA.

Zastrzegam jednak, by nie były to fejki - czyli wszelkie kody czy kombinowanie w edytorze ;)

Oto mój screen z dzisiaj zakończonej gry:



(otworzyć w nowej karcie aby powiększyć)

Jak widać do pełni szczęścia brakuje tylko Ostrza Armageddonu, którego niestety nie udało mi się odszukać :(
Z widocznych w sakwie przedmiotów ułożyłem sobie dość fajny build, tj.:
- Miecz Anielskiego Sojuszu;
- Eliksir Życia;
- Skrzydła Anioła;
- 2x Kula Żywiołu Ziemi (drugą miałem założoną);
- Złoty Łuk;
- Kajdany Wojny;

HobbitHobbitTemat fajny, ale nazw tematu nie kończymy kropką. :P

Demorator PW
17 marca 2015, 12:26
Gratuluje. Często zebranie wszystkiego na mapie jest niemalże niemożliwe - ścigałem kiedyś bohatera z Ostrzem Armagedonu, a on zginą w walce ze strażnikami (Tak wiem, że pojawiłby się w karczmie).

Dawno dawno temu chciałem zdobyć artefakt zabrany przez sojusznika. Poszedłem po najmniejszej linii oporu i włączyłem zapis w grze wieloosobowej, i oddałem sobie artefakt.

Pytanie: czy w WoG i HotA doszły jakieś artefakty trudniejsze do złożenia niż Moc Ojca Smoków?

Baloq PW
17 marca 2015, 12:37
Niestety nie, te z HoTA są dość łatwe do złożenia, najwięcej chyba potrzebuje ten Topór (4 artefakty), jednak składa się z dość rzadkich, ale nie najrzadszych przedmiotów, jak choćby Miecz Anielskiego Sojuszu czy Błyskawica Tytana.
Większość nowych zestawów składa się z 3 przedmiotów i nie daje jakiś super bonusów (chociaż bywają przydatne).

voncur PW
17 marca 2015, 12:49
Akurat w HD modzie łatwo odzyskać bohatera z upragnionymi artefaktami, wystraczy w karczmie go wyszukać w zaproś bohatera :P

yojo2 PW
21 marca 2015, 10:36
Swojego czasu postanowiłem Isrą wyczyścić całą mapę G z potworów...



A tu efekty zabawy w demon herding na mapie G:



Gra nieprzystosowana do takiej liczby jednostek i ciągle bugi wyłażą :P A to jednostki znikają przy próbie przeniesienia w inny slot armii (liczebność spada do -1), a to przeciwnicy przestają uciekać (tak, jakby armia była bardzo słaba), itd.

Z "ciekawostek" to raz mi się wygenerował zamek niemożliwy do podbicia:

temat: [WoG, HotA] Nietypowe osiągnięcia

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel