Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Przeklęta Machinatemat: Strona główna
komnata: Przeklęta Machina

Akage PW
20 stycznia 2015, 17:07
Logo Kwasowej Groty (zielone oczy na czarnym tle) nie pasuje do nowego wyglądu. Oczy są w kolorze intensywnej zieleni, gdy cała reszta jest w kolorach zgniłej zieleni oraz brązu co się ze sobą nie łączy. Czarne tło tego logo już się nie wpasowuje do tła strony przez co zaczęło się ono odcinać.
Ikona smoczego forum na nowym tle wygląda jeszcze gorzej (nie żeby wcześniej wyglądała szczególnie lepiej). Zieleń użyta do tabliczki z napisem "smocze forum" nie pasuje do kolorystyki reszty strony (jest o wiele jaśniejsza).
Smok zaczyna odstawać od tła, co widać najbardziej przy uniesionej łapie nad przyciskami menu (na starym tle jest to mniej widoczne).
Przyciski nijak łączą się z tłem (odstają stylistycznie i kolorystycznie).
W tle newsów nagle widać bardziej smoka i nie jest to korzystne.
Kolor ramki strony pasuje do całej otoczki newsów, ale do tła już nie bardzo.
Napis "kronika groty" wygląda jakby został wyciągnięty z innej bajki. Ani nie pasuje do tła, ani do newsów.
Czarny smok u dołu strony nieco zyskał na zmianie tła, tak samo jak i reklama sojusznika.

Drwal PW
20 stycznia 2015, 17:26
Jak komuś nie podoba się nowa wersja, Acid Dragon dał możliwość wyboru powrotu do starego wyglądu strony głównej:


Morglin PW
20 stycznia 2015, 20:55
Gdy jesteśmy wylogowani, to mamy stary wygląd strony poza banerem JB, który jest w odcieniach nowego stylu.

Acid Dragon PW
20 stycznia 2015, 21:41
Po wylogowaniu powinno być dokładnie tak samo jak przed.
Spróbuj odświeżyć stronę przez ctrl+F5.

Bychu PW
7 marca 2015, 19:49


Tak chyba nie powinno być? :P
Nawet pod takim starociem jak FF 23.0 ;p

Andruids PW
7 marca 2015, 20:04
Nawet nie wiedziałem, że da się przewijać najnowsze tematy w tym okienku i że jest ich aż 30. Człowiek się jednak uczy całe życie.

Acid Dragon PW
7 marca 2015, 20:04
Ano nie powinno, ale sam sobie odpowiedziałeś na pytanie ;).

Niestety nie będziemy dbać o kompatybilność ze starymi przeglądarkami. Nowe technologie i składnie CSS3/HTML5 są po to, aby je wykorzystywać, a nie wstrzymywać się ze względu na podróżników w czasie ;).

Morglin PW
7 marca 2015, 20:13
A ja chcę Grotę kompatybilną z IE6! :P

Kammer PW
7 marca 2015, 20:20
Morglin masochista. Naoglądał się Greya. :P

Od siebie dodam, iż na Androidzie da się przewijać listę kropkami, ale strony inne niż pierwsza są puste, a na rzeczonej pierwszej tematy idą aż na sam dół boksa i zanikają z jego końcem. Ale może tak ma być?

Acid Dragon PW
7 marca 2015, 20:51
Nie, nie ma tak być. Ewidentnie owa androidowa przeglądarka również ma gdzieś standardy CSS3 :P.

Kammer PW
7 marca 2015, 21:32
To właśnie miałem na myśli pisząc, że tak ma być. Czyli w kodzie jest to, co ma być, ale nie jest to czytane tak, jak ma być.
temat: Strona główna

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel