Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Cytadela Mocy i Magii  (Might and Magic)temat: Wirus?
komnata: Cytadela Mocy i Magii (Might and Magic)

Górski PW
26 lutego 2015, 13:58
Witam mam problem. Kiedy chcę zainstalować Might & Magic VII z Antologii Might & Magic ciągle wyskakuje mi powiadomienie że zapora systemu Windows znalazła nieprzyjemne oprogramowanie czy coś takiego. I teraz kiedy wyłączam zapore i ochrone przed wirusami to normalnie instaluje. Cóż i gra działa normalnie dopóki... znów nie uruchomie zapory i ochrony przed wirusami. Co robić? Mam system Windows 8.1

Z góry dziękuje za pomoc. :)

Bezimienny111 PW
26 lutego 2015, 16:36
Najlepiej będzie dodać do wyjątków w zaporze.

Morglin PW
26 lutego 2015, 16:37
Ten problem dotyczy wielu gier wydanych przez Cenegę. Po prostu antywirus myli grzebanie pracowników Cenegi w plikach gry w celu naprawienia błędów w grze, dostosowania jej do nowszych systemów i spolszczenia, z zawirusowaniem. W każdym razie, niczego złego w tych plikach nie ma. Najprościej więc będzie dodać MM7 do wyjątków w zaporze i antywirusie.

Andruids PW
26 lutego 2015, 17:09
Korzystam z antywirusa avast. Ten przyczepił się do autoruna płytki kiedy próbowałem zainstalować grę z mojej antologii. Z jakiegoś powodu nie dało się w ogóle uruchomić pliku setup.exe, ale już po skopiowaniu go na dysk twardy, włączył się bez żadnych sprzeciwów i zainstalował grę. Zresztą napisałem to nawet na czacie. Więc jak, są jakieś postępy Górski?

Alamar PW
26 lutego 2015, 18:05
Mogę potwierdzić, że antywirus wykrywa nie rzeczywistego wirusa, ale zmodyfikowany przez polskiego wydawcę plik exe. Można więc na czas gry/instalacji śmiało wyłączyć program antywirusowy lub najlepiej dodać grę do wyjątków.

Górski PW
26 lutego 2015, 19:28
Po prostu zainstalowałem na kompie taty i już działa :).

Górski PW
27 lutego 2015, 10:00
A jak włączyć te wyjątki w antywirusach?
temat: Wirus?

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel