Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Sala Bohaterów  (Heroes I - IV)temat: Imigranci: Poszukiwacz smoków
komnata: Sala Bohaterów (Heroes I - IV)

Tilogour PW
23 lutego 2015, 22:02
Niedawno stworzyłem nową mapę - proszę o opinie na jej temat - tylko z sensem
; )

Najświętszy Władca zapadł na ciężką chorobę i jednym lekarstwem jest odprawienie specjalnego rytułału w którym trzeba poświęcić 140 czarodziejskich smoków.
Kto pierwszy odda smoki w ręce doradców króla zostanie sowicie nagrodzony.
Niestety nie jesteś jednym, który chce "pomóc" Władcy.
Minimapa

Wersja:
The Shadow of Death
Rozmiar:
M
Poziom:
Zwykły
Graczy:
1/4
Mapa:
dwupoziomowa
Warunki zwycięstwa: Zdobycie oddziału

Warunki przegranej:
Utrata wszystkich miast i bohaterów

Imigranci: Poszukiwacz smoków - link

Tylko nie piszcie, że nazwa tematu jest błędna, bo sam to zauważyłem. Może ktoś życzliwy poprawi.

Tarnoob PW
24 lutego 2015, 08:06
Pewnie nie zagram, ale odpiszę Ci z grzeczności – bo wiem, jak to smuci i irytuje nie dostawać odpowiedzi. :-)

Mapa wygląda ładnie, a pomysł też jest spoko – publikowałeś to np. w Jaskini albo Akademii Wojny?

Tilogour PW
24 lutego 2015, 10:01
Swoje mapy publikuję na aw i przypuszczam, że większość z nich jest po prostu zbyt trudna; natomiast szkoda, że rzadko kto ocenia wykonanie i fabułę : ) (Opinię trolli pomijam - jeżeli ktoś tylko bluzga, a nie pisze dlaczego mapa mu się nie podoba, to dostaje taką etykietę ode mnie)
Zastanawiałem się, czy dać sobię spokój, ale mam zbyt dużą frajdę przy robieniu, żeby odpuścić : ))
Wysłałem też swoje mapy na heroesportal.

Zaktualizowałem mapę. Niestety był tam błąd przez który mapa była bardzo prosta. Nowsza wersja mapy powinna być o wiele trudniejsza.
temat: Imigranci: Poszukiwacz smoków

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel