Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Co będzie z Kwasową Grotą za 5 lat?
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3

Trith PW
5 grudnia 2010, 19:27
Aż taki optymista z Ciebie Mitabrinie?

vinius PW
5 grudnia 2010, 19:30
Niestety, złote lata mojej głupoty już dawno minęły i być może siedzą zakurzone w odmętach archiwów Kwasowej Groty. Już jestem za stary na przejmowanie władzy, które zresztą nie siedziało mi w głowie - teraz mogę tylko trochę denerwować. Ciekawi mnie, czy gdzieś jeszcze da radę znaleźć posty z forum, które powstało w próżni pomiędzy komnatami w czasach, gdy jeszcze Katarzyna odwiedzała forum :).

Nigdy papieros nie będzie tak smaczny,
A wódka taka zimna i pożywna.
Już nigdy, nigdy nie będzie takich wędlin, takiej coca coli,
Takiej musztardy i takiego mleka
;)

EDIT: e, mój post stracił na znaczeniu w czasie pisania, bo Mitabrin zmodyfikował swojego.

Acid Dragon PW
6 grudnia 2010, 00:39
No to żeś sobie viniusie idealny dzień wybrał na "nieprzejmowanie władzy" :P

Katjon89 PW
8 stycznia 2011, 18:38
Mam nadzieje że w niedalekiej przyszłości dział,, Smoki w Światach MM'' zostanie uzupełniony o smoki z Might and Magic II oraz te z Heroes of Might and Magic V: Tribes of the East.

Alamar PW
8 stycznia 2011, 21:08
Ciągle w planie, tylko czasu brak...

Katjon89 PW
10 stycznia 2011, 22:35
No to świetnie że w planach jest uzupełnienie tego działu. Moim skromnym zdaniem to jeden z najlepszych działów na stronie.

OGARexs PW
1 lipca 2011, 14:13
Za 5 lat... Nie nie przychodzi mi do głowy oprócz 3 głowy łasica.

satyr64 PW
1 lipca 2011, 14:48
Za 5 lat na pewno ukaże się Wog 3.59, HotA i może z 2 miasta. Grotowiczów będzie 2 razy tyle, przybędzie komnat, strażników i starożytnych. Pojawi się możliwość wysyłania prywatnych wiadomości do mieszkańców Groty, czat będzie po dużej przeróbce i wyjdzie jeszcze z 10 wersji VCMI.

OGARexs PW
28 sierpnia 2011, 17:20
A może NNWC do tego?

Sawyer PW
29 sierpnia 2011, 21:05
UP@
Wczesny jesteś... Słaby spam i provoke.

Topic@
Za 5 lat grota zostanie zmodernizowana, powstanie w niej dział o H7 i paru innych grach z mocy i magii, zostanie też dodana opcja prywatnych wiadomości.

Irhak PW
29 sierpnia 2011, 21:14
Hmm... bądźmy realistami - PW nie będzie w Grocie. Za to będzie troszkę więcej komnat, nowa Gildia, paru nowych Akolitów (może nawet i Strażników/Starożytnych) i paru nowych krasno... tzn. mieszkańców ;)

AmiDaDeer PW
21 maja 2013, 14:11
Irhak:
Hmm... bądźmy realistami - PW nie będzie w Grocie.
Hehehe.

Nemomon PW
21 maja 2013, 14:47
Ja pamiętam, jak w Grocie w ogóle nie było BBCode, a cytat np. zaznaczało się kropkami lub ukośnikami. Linki trzeba było kopiować i wklejać do paska adresu. Ale za to właśnie zawsze ceniłem sobie Grotę - za prostotę i poczucie, iż znajduję się na forum, które jest oderwane od rzeczywistości.

Za 5 lat uważam, iż wiele raczej się nie zmieni, co najwyżej Qui doda kilka nowych tagów BBCode ;).

Tarnoob PW
16 lutego 2015, 08:30
Teraz mam trochę prowokacyjne pytanie.

Jak myślicie, jaki będzie *ostatni* serwis czy nowa treść w Grocie? Zgaduję, że spore szanse na to ma Heroes IV i Saga Axeoth – jakoś nigdy to się nie cieszyło zbytnią popularnością tu na forum i nikt się nie kwapi do robienia dzia­łu o tym. Equilibris zawsze pozostanie ważnym serwisem, ale jego forum naturalnie zgasło.

Mam nadzieję, że Grota nie padnie w międzyczasie i ostatni serwis nie pojawi się przed wykonaniem ważnych ce­lów – jak dział Heroes V.

ewerlordxp PW
16 lutego 2015, 08:37
Ostatni post w kwasowej grocie to będzie zapowiedź Ubisoftu o starcie prac nad Might and Magic Heroes XX

Morglin PW
16 lutego 2015, 11:54
Zauważ, że komnaty w Grocie to nie tylko działy poświęcone grom czy ich modyfikacjom (najlepszym przykładem jest mój ulubiony, niepowtarzalny Wielki Leksykon Smoków :)

O M&M można pisać na naprawdę wiele różnych sposobów, bardzo trudno by było spisać wszystko co możliwe i wyczerpać temat. No i cały czas powstają nowe gry z tej serii i tym samym, nowe rzeczy do opisania. Myślę, że Grota nigdy nie wyczerpie tematu M&M, a upadnie wtedy, gdy nikt już nie będzie miał chęci ani pisać o M&M, ani o tym czytać. Ale na to się na szczęście póki co nie zanosi. :)

Matheo PW
16 lutego 2015, 12:39
Cytat:
Jak myślicie, jaki będzie *ostatni* serwis czy nowa treść w Grocie?
"Nadmierna ilość tematów zakładanych przez Tarnoba, odstraszała przechodniów i spowodowała drastyczny spadek popularności Kwasowej Groty. Z przykrością stwierdzam, że jest to ostatnia treść jaka zostanie opublikowana na AC."

Sam pisałeś, że zadajesz pytanie prowokacyjne :)


EDIT: Oczywiście był to żart. Tak na poważnie, to wydaje mi się, że jesteśmy świadkami początku końca marki M&M. Jednak nawet jeśli do tego dojdzie, pozostają nam mody :)

Viking PW
16 lutego 2015, 15:51
Matheo:
Tak na poważnie, to wydaje mi się, że jesteśmy świadkami początku końca marki M&M.

Dlaczego tak uważasz?
Ja mam nadzieję, że H7 to ostatnia gra osadzona w Ashanie, a kolejne części dostaną uniwersum godne tak wielkiej serii jak Mght & Magic.

Matheo PW
16 lutego 2015, 16:08
Bo większości graczy (Grotowiczom chyba również) delikatnie znudziło się sterowanie ludzikiem, który prowadzi wielką armię. W co na co dzień gracie?Chyba każdy przyzna, że Heroes VI nie wyszło najlepiej a siódemka nie budzi zbyt wielkich emocji. MMX też nie zawojowało rynku. Co innego DoC, który był strzałem w dziesiątkę. Ja chętnie zobaczyłbym grę M&M będącą strategią ale nie turową. Coś jak "Warhammer Mark of Chaos", według mnie byłoby rewelacją.

Jeśli Ubi nie wymyśli czegoś nowego, niedługo ich gry będą kupować tylko zagorzali fani a to im raczej nie wystarczy.

Viking PW
16 lutego 2015, 17:00
W sumie, to chyba masz rację. Ja już od pół roku w nic nie grałem i jakoś mi się nie spieszy do zagrania w cokolwiek. Na szczęście chyba jestem wyjątkiem.
strona: 1 - 2 - 3
temat: Co będzie z Kwasową Grotą za 5 lat?

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel