Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 72 - 73 - 74 ... 200 - 201 - 202

AmiDaDeer PW
15 lutego 2015, 16:41
Oprzeć model ulepszonego Arcydiabła o bazę modelu z ulepszonego Archanioła Kuririna. Powiększyć nieco kosę, dodać jakieś ognie piekielne, zrobić jakieś fajne zawijasy na rogach, może wydłużyć brodę.

zmudziak22 PW
15 lutego 2015, 18:33
Powiększyć kły, pazury i kolce zapożyczyć od dręczyciela(jako inspiracja), nowa kosa(na końcu ostrza zakrwawiona)

Umiejętności:
Brak kontry
Lot(Teleport)
Strach
Obniżenie morali i szczęścia o 2
Nieustraszony(Walcząc z Błękitnym nie jest sparaliżowany)

Nazwa: Władca Piekieł(po angielsku Hell Lord)

ewerlordxp PW
15 lutego 2015, 18:41
Lepiej nie Hell Lord, bo się będzie gryzło z Pit Lord.

Nerevar PW
15 lutego 2015, 19:03
Arcyanioł wyszedł wspaniale!

Cytat:
Taka ciekawostka. Jeśli przyjrzeć się pancerzom oryginalnego Archanioła i oryginalnego Arcydiabła, to wyglądają diablo podobnie. Następny dowód że anioły to starożytni. Ale to taki offtop.
Pancerz Draconowych Czarodziejów też jest podobny. Na co to dowód, nie będę zgadywał...

Cytat:
Lepiej nie Hell Lord, bo się będzie gryzło z Pit Lord.
Rozumiem, że Master Gremlin gryzie się z Master Genie?

Nie, żebym wiedział, co ma się tu gryźć ;P

Kuririn PW
15 lutego 2015, 19:09
Jak wczesnej wspomniałem, prosiłem o sugestie ul Arcydiabła. Nazwy na chwile obecną niech idą do diabla...

AmiDaDeer PW
15 lutego 2015, 19:30
A ja sugestie już napisałem i będę je lobbował. ;P Nieulepszony Anioł i nieulepszony Diabeł mają podobny tors (ubranie). Podobnie jest z Archaniołem i Arcydiabłem. Drugie ulepszenia powinny mieć podobne elementy.

Kuririn PW
15 lutego 2015, 22:07
Cytat:
Nieulepszony Anioł i nieulepszony Diabeł mają podobny tors (ubranie). Podobnie jest z Archaniołem i Arcydiabłem. Drugie ulepszenia powinny mieć podobne elementy.
To wiadomo, jak ktoś nie wie i śledzi temat to już wie:P

Z innej beczki...
skromna propozycja ul kościeja, tekstury do poprawy, możne dobrze było by zachować miecz. Taki model na szybko.

Poprosze o rady, porady i sugestie.

Kammer PW
15 lutego 2015, 22:13
"Zepsuj" tę zbroję. Teraz wygląda ona na nówkę nieśmiganą, wprost od kowala. Szkielety raczej korzystają z cokolwiek pordzewiałej, niekompletnej.

Drwal PW
15 lutego 2015, 22:17
Świetny ten szkielet, genialne robisz te modele naprawdę. Masz mnie tak nauczyć. ^^ Co do zbroi, to chyba jest przemalowana od Archanioła. xD Koniecznie trzeba ubrać w coś gorszego i mniejszego - po przekonwertowaniu może nie widać, że to szkielet.

Tarnoob PW
16 lutego 2015, 00:24
Szkielet fenomenalny. Przypominają się przeklęte wyspy Evernmorn z MM7, gdzie było podobnych pełno. :-)


Poszedłbym właśnie w tym kierunku, co MM7 – więcej krwi, rdzy, resztek mięsa, poniszczonych tkanin… Ta włócz­nia wydaje się dość krótka i niepozorna, trochę „downgrade” i „dewolucja” względem zwykłych szkieletów i ko­ś­cie­ji. Proponuję ją przedłużyć, tak żeby to był oszczep – a na plecach może być ich cały kołczan, jak w He­roes VI i MM: Heroes Online. Strzelanie byłoby też świetną dodatkową zdolnością – bo „Nerkopolia” dostaje swoich strzelających liszów dość późno w stosunku do Zamku, Bastionu, Fortecy, Cytadeli, Twierdzy i właściwie wszys­t­kie­go. :-P Ten superszkielet (ulepszenie skeleton warrior – „kościeja”) mógłby się nazywać „boneman”, tj. „koś­cio­trup” czy jakoś tak. :-)

Arcydiabeł, archanioł i czarodziej (sorcerer) faktycznie mają podobne zbroje. Ba, bardzo podobną zbroję ma ne­kro­man­ta z MM8, proponowany chyba na przywódcę Nekropolii kiedyś:

Moim zdaniem wykorzystywanie tych samych grafik jest właśnie świetne – podkreśla ciągłość i spójność gier.

Ulepszenie arcydiabła może się nazywać Kreegan. Wiem, że to nazwa zbiorcza wszystkich diabłów, a nie tylko przy­wód­ców – ale też może funkcjonować jako nazwisko (np. Lucyfer Kreegan). Chyba wszyscy się zgodzimy, że dodatkowe ulepszenia to świetna okazja i czas najwyższy do podkreślenia związków Inferno z serią MM.

Matheo PW
16 lutego 2015, 02:15
Jeśli to jest model na szybko, to nie mam pytań. Ulepszony Arcydiabeł mógłby mieć mniej materialną broń. Całą w płomieniach lub taką, która pojawiałaby się tylko przy ataku.

ewerlordxp PW
16 lutego 2015, 08:14
Lucyfer to nazwa stanowiska najwyższego dowódcy Kreegan a nie imię i nazwisko.

Tarnoob PW
16 lutego 2015, 08:37
No i co z tego. :-P W sumie to byłby nawet argument za tym, żeby nazwać tego ul. arcydiabła Lucyfer – gdyby już nie było takiego bohatera.

Kreegana albo Lorda Kreegan rozważcie.

Azon PW
16 lutego 2015, 12:33
Cytat:
Lucyfer to nazwa stanowiska najwyższego dowódcy Kreegan a nie imię i nazwisko.
Skąd taki pomysł? Jakoś Xenofex nie był tytułowany Lucyferem. IMO Lucyfer to imię tego Kreegana.

ewerlordxp PW
16 lutego 2015, 14:18
Bo w cinematicach i ich podpisach w angielskiej wersji językowej jest mowa o "Lucifer of Kreegans" a nie "Lucifer the Kreegan".

@Down
Hobbit
To ma jeszcze mniej sensu, bo nagle z Kreegan robisz ród.
Tytułowość Lucifer of Kreegans jest taka sama jak np. King of Gondor albo President of Poland.

AmiDaDeer PW
16 lutego 2015, 17:20
"Lucifer of Kreegans" znaczy "Lucyfer z rodu Kreegan".

Saki PW
16 lutego 2015, 18:24
"z rodu/rodzaju". Chodzi o to, ze "wsrod Kreegan chowany i z nimi sie brata". Gdybys mial "Lucifer of THE Kreegans", mozna by to uznac za jakis konkretny rod. Sadze, ze brak rodzajnika nie jest tu przypadkowy, aczkolwiek nie dam glowy, bo w przypadku takiego Xerona nie zastosowano nigdy takiej formy. Zreszta, nie widze sensu w robieniu z tego kwestii tytularnej, skoro Xenofex, ktorego stanowisko Lucyfer objal, nie byl nigdy okreslany takim mianem - no i Xenofex chyba tez zwrocil sie do niego per "Lucyferze", aczkolwiek glowy nie dam, bo kampanie przeszedlem juz dosc dawno temu i nie pamietam wszystkiego.

Mozna teoretycznie wyrokowac w obie strony, wydaje mi sie jednak, ze sensowniejsze byloby odstapienie od traktowania "Lucyfera" jak tytulu. To jednak wyjasnialoby, dlaczego po polsku zostal on "Lucyferem Kreegan", a nie "Lucyferem Kreeganinem" (choc wcale nie decyduje o poprawnosci tlumaczenia, ktore, jak wiekszosc wie, pozostawialo bardzo wiele do zyczenia);p

Azon PW
16 lutego 2015, 20:19
Cytat:
Tytułowość Lucifer of Kreegans jest taka sama jak np. King of Gondor

Hm, czyli Boromir to też tytuł. W końcu w drużynie pierścienia mieliśmy gościa, którego przedstawiono jako "Boromir of Gondor". Biedaczek, mało, że został pozbawiony honoru i życia to teraz jeszcze imienia :/.

Idąc tropem Śródziemia wpisanie w wyszukiwarce frazy "Legolas of Elves" daje sporo wyników, Fordo of hobbits czy Gimli of dwarfs już dużo mniej, jednak jest to dowód, że takich zwrotów się używa do określenia rasy pochodzenia danej postaci.

Tarnoob PW
16 lutego 2015, 20:35
Słuszna uwaga – sam nie wiedziałem. To kolejny argument, że Lucifer nie powinno być nazwą jednostki – a Kree­gan albo Kreegan Lord już od biedy może. To lepsze niż sztampowe dodawanie wszędzie „arcy”, „królewski”, „wię­k­szy”, „bojowy”, „bitewny”, i tak dalej, którego w Heroes jest aż za dużo. -__-

Kammer PW
16 lutego 2015, 20:49
Pójdźmy krok dalej i nazwijmy go Światłonoścca spośród Kreegan, o!
strona: 1 - 2 - 3 ... 72 - 73 - 74 ... 200 - 201 - 202
temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel