Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Komnata Cieni (Heroes VII)temat: Rada Iwana
komnata: Komnata Cieni (Heroes VII)

kuba13131315 PW
10 lutego 2015, 20:51
Co sądzicie o członkach rady Iwana?_Kogo się spodziewacie, a kogo chcielibyście zamienić?_Mi podoba się Anastazja, bo polubiłem ją w Heroes 6._Podoba mi się_ że zamiast człowieka jest anioł._Mam nadzieję_ że w radzie będzie Tieru i Jorgen.

Viking PW
10 lutego 2015, 20:58
Jorgena w Radzie Iwana na pewno nie będzie. Twórcy przed głosowaniem na Loch/Inferno napisali, że przedstawiciel zwycięskiej frakcji nie zasiądzie w Radzie, ale być może źle to zrozumiałem, bądź gadam od rzeczy.

Alamar PW
10 lutego 2015, 21:03
Mistrz szpiegów to Jorgen. :P

kuba13131315 PW
10 lutego 2015, 21:03
Szkoda, bardzo polubiłem Bezimiennych (mimo, że nie grałem w Cienie Mroku :P). A z ciekawości spytam, jak będzie wyglądała kampania?

Viking PW
10 lutego 2015, 21:06
@Alamar Czyli jednak będzie w Radzie? W sumie nie mam nic przeciwko. Muszę sobie odświerzyć wiadomość o głosowaniu na Loch/Inferno. Wybaczcie sianie zamętu :-)

Eternal PW
10 lutego 2015, 21:24
Z członkami rady Iwana nie ma co się wygłupiać, znamy wszystkich.
Ciekawe natomiast, co opowiedzą. Ja obstawiam następujących głównych bohaterów kampanii:
- Przystań - syn Iriny;
- Akademia - somebody new, ale na pewno gdzieś się będzie pałętać Solymr;
- Nekro - Zakera;
- Twierdza - Malathua/Whistlebone;
- Sylwan - sb new;
- Loch - może Sylsai. Zresztą może być ktokolwiek, tylko błagam, nie Raelag!

marchewsz PW
10 lutego 2015, 22:11
Moim zdaniem:
- Akademia - Maahir - Wojna Złamanego Berła;
- Nekro - Zakera/Naadir;
- Twierdza - Nie mam zielonego pojęcia, czy wszystko w temacie orków nie zostało już opowiedziane? No chyba że Kunyak?;
- Sylwan - Może historia po śmierci Vaniela i odbudowa stosunków elfów z resztą?;

Wellplay PW
11 lutego 2015, 14:04
@Eternal

Spokojnie Raelaga nie będzie.

;)

kuba13131315 PW
11 lutego 2015, 16:43
Moim zdaniem mogłoby być:
Przystań - jakiś anioł np. Sara;
Akademia - nie wiem;
Nekropolia - Anastazja;
Twierdza - Kunyak albo jeden z jego uczniów. Ważne, żeby było, jak orkowie uciekają od magów;
Sylvan - Thuidana lub ktoś, kto żył w jej królestwie;
Loch - może kontynuacja kampanii Sylvanu jako mroczny elf lub nowy bohater, ale od razu po nawiązaniu paktu z Bezimiennymi.

Fandor PW
11 lutego 2015, 22:35
Głównymi bohaterami według będzie cała rada Iwana, a kampanie będą podobne do tego co mieliśmy w H6, jedyna oryginalność będzie polegać na tym, że to nie będzie rodzeństwo, albo gorzej - przeniosą rodzeństwo z H6 do H7 i opowiedzą dalsze losy. :P

Viking PW
12 lutego 2015, 01:12
Fandorze, nie pisz tak, bo jeszcze się sprawdzi!

Vusapion PW
12 lutego 2015, 01:37
Mamy zarówno Loch jak i Sylwan co oznacza, że dostaniemy zapewne historię o podziale elfów, pytanie tylko u jakiej frakcji. Przystań - być może wcielimy się w jakiegoś anioła i poznamy historię z "wyższych sfer". Orkowie, cóż, tutaj, chyba dostaniemy spięcie na linii Orkowie - Magowie, bo Kunyakiem graliśmy w Dzikich Hordach, a wątpię żeby twórcy zaserwowali nam bohaterów, których w kampanii już doświadczyliśmy. Necro - z chęcią zobaczyłbym coś z "życia" Veina, postać bardzo mi się spodobała w poprzedniej części, być może jego rozłąkę z Sandro, wiem, że pisałem wcześniej, iż wątpię by byli bohaterowie z poprzednich kampanii, ale to jest takie moje pobożne życzenie. Z drugiej strony Zakerą też miło byłoby kierować. Magowie, hmmm, tu pole do popisu jest spore i zapewne Ubi-Nox uraczy nas walką z Nekromantami, ale mam nadzieję na coś lepszego.

Najbardziej prawdopodobni bohaterowie:
Przystań - Murazel
Loch - Thuidana
Sylwan - Tieru
Nekropolis - Zakera
Akademia - Tanis
Twierdza - Kente

Dlaczego najbardziej? Bo zapowiedzieli, że każdy z rady opowie historię, a najlepsze historie to te o sobie, Anastazja już była, więc pewnie Zakera i w Lochu najpewniej założycielka frakcji.

Wellplay PW
12 lutego 2015, 10:12
Kampanie w H7 będą w stylu H4 i opowiadane będą przez członków rady.

zmudziak22 PW
12 lutego 2015, 20:24
Przecież H7 będzie po 6 i CM.

Wg mnie:
Przystań - ktoś z rodziny Gryfów ew. Anioł
Twierdza - Kunyak nie pasuje tu, bo orki uciekły od magów przed H6 (mapki fabularne DH się kłaniają)
Sylvan - Tieru (choć może być jakiś Wysoki Druid lub Król Elfów)
Loch - Ten co goda w epilogu kampanii Lochu
Nekro - ktoś nowy, o ambitnych planach (ala Sandro)
Akademia - członek ligi 7 miast.

kuba13131315 PW
12 lutego 2015, 21:23
W Dzikie Hordy nie grałem. Ponieważ członkowie Rady opowiadają historię, to przecież może być opowiedziane coś, co działo się dawno, dawno temu.
temat: Rada Iwana

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel