Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI] Problemy z Cove
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)

Andriej PW
8 lutego 2015, 19:15
1. Dlaczego po zainstalowaniu dodatku Horn of the Abyss pobranego z listy modów na stronie VCMI i uruchomieniu gry, podczas grania miastem cove przy odwiedzaniu obelisku zamiast wyświetlić układankę gra się wyłącza?
2. Dlaczego wcześniej normalnie można było wczytać grę, a teraz gdy kliknę na load game nie ma żadnych zapisów, mimo, że wcześniej grę zapisałem?
Ps. mam VCMI 0.97b, a oprócz Horn of the Abyss zainstalowane jeszcze In the Wake of Gods. Oba dodatki ściągnięte były z mod list na stronie VCMI na wersję 0.97.

Matheo PW
8 lutego 2015, 19:20
Gdy ostatnio grałem w VCMI, to poszczególne platformy nie były ze sobą kompatybilne.

W osobnym folderze miałem Horn of the Abys, w innym VCMI a w kolejnym WoG. Jeśli chcesz Cove pod VCMI (chociaż nie wiem po co, skoro masz HotA), to powinieneś pobrać samo miasto Cove z listy modów. Takie trzy foldery: Town, Creatures, Heroes.

Kammer PW
8 lutego 2015, 19:29
Matheo, ale on właśnie to robi.

Mógłbyś podać, jaki error wyskakuje w konsoli? Inaczej nie pomogę, bo do Hoty nie podchodzę nawet przez VCMI. ^^

Matheo PW
8 lutego 2015, 19:54
Cytat:
Dlaczego po zainstalowaniu dodatku Horn of the Abyss
Horn of the Abys a Cove pod VCMI...

Andriej PW
8 lutego 2015, 19:55
Nie wyskakuje żaden error, gra się wyłącza przy odwiedzaniu obelisku.

Kammer PW
8 lutego 2015, 20:04
Matheo,

Cytat:
pobranego z listy modów na stronie VCMI
. Czyżby przez VCMI można było ściągnąć Hotę? O.o

Wilczy jeźdźcze, to nie pomogę. Aczkolwiek możesz poszukać crashsumpa w folderze i wysłać go do ekipy VCMI.

Morglin PW
8 lutego 2015, 21:54
Kammer:
Czyżby przez VCMI można było ściągnąć HotA? O.o
Teoretycznie tak. Tyle, że poza Przystanią nie ma innych nowości znanych z Hoty (brak kampanii, nowego wyglądu pikinierów i orków, nowego koloru strzałek, opcji strzału magoga, nowych map itp.). Zresztą, ze względu na niedopracowanie VCMI nie mogłem sprawdzić tego bardziej (to znaczy, jakby się uprzeć, tobym mógł, ale byłoby to dla mnie dosyć bolesne :P).

HobbitHobbitZaczynacie mnie wkurzać. :P

Andriej PW
9 lutego 2015, 11:30
Morglin, ściągnąłem wersję Horn of the Abyss z listy modów na stronie VCMI. Chcę się tylko dowiedzieć czemu nie da się wczytać gry oraz czemu gra wyłącza się po odwiedzeniu obelisku.
temat: [VCMI] Problemy z Cove

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel