Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 71 - 72 - 73 ... 200 - 201 - 202

Kuririn PW
6 lutego 2015, 21:10
Tarcza zdaje mi się będzie gruntownie zmieniona, taka sama jak na szkicu. Zwiększenie to nie problem, jak i skrzydełka, myślałem nad druga para. Zastanawiam się jeszcze.

Saki PW
7 lutego 2015, 02:10
Aniol piekny, chociaz bardziej podobal mi sie bez helmu. Teraz nie widac tych siwych wlosow, ktore nadawaly mu istnie weteranski wyglad.

Co do drugiej pary skrzydel - o ile zostanie to dobrze wykonane, moze wygladac naprawde bardzo fajnie, no i pasowaloby do "starszego" archaniola. Popieram!

Matheo PW
7 lutego 2015, 02:15
Znacznie lepiej wyglądał bez hełmu.

Nephretes PW
7 lutego 2015, 02:22
Ja też uważam że hełm odbiera mu wiele uroku. Jestem natomiast jak najbardziej za drugą parą skrzydeł, byłoby to poniekąd logiczne patrząc na hierarchię aniołów. Cóż przynajmniej będzie wiele nazw z których można wybrać.

Generalnie obok megadragona Twa najbardziej imponująca jednostka.

Matheo PW
7 lutego 2015, 10:48
Druga para skrzydeł to według mnie przesada. Niby czemu miałyby one służyć? Gdyby to miała być alternatywa, wtedy można o tym pomyśleć. Ta jednostka ma być jednak drugim ulepszeniem a w H3 ulepszenia nie różnią się aż tak drastycznie od wersji nieulepszonej. Model powinien być ten sam co Archanioła.

witchking PW
7 lutego 2015, 11:00
Dodanie drugiej pary skrzydeł to mniej radykalna zmiana niż między aniołem i archaniołem. Warto też dodać, że anioł i archanioł to chóry niebieskie, kolejne ulepszenie też powinno być jednym z chórów a te z kolei miały właśnie więcej par skrzydeł.

Osobiście wole wersje w hełmie, głównie dlatego, że się jakoś odróżnia nim od archanioła.

Mad Hatter PW
7 lutego 2015, 11:03
Dodatkowe skrzydła i nie widzę go inaczej.

Jeśli chodzi o tarczę też bym z niego zrezygnował a na pewno z hełmu, a może tak sprawić że będzie postacią lekko świecącą, w końcu aniołowie to światłość.

Kuririn PW
7 lutego 2015, 12:52
Dodatkowe skrzydła...


Matheo PW
7 lutego 2015, 12:54
super wyszło :)! Zostajesz przy hełmie?

EDIT: Można by lekko podnieść skrzydła, tak aby zaczynały się trochę wyżej.

majaczek PW
7 lutego 2015, 13:34
czy mógłbym wykorzystać grafiki w modzie do ERY? (Póki co pracuje nad wersją FU pod Amethyst, prace chwilowo wstrzymane, ale już rozgryzłem z grubsza jak wtyczka Amethyst działa)

AmiDaDeer PW
7 lutego 2015, 13:39
Może najpierw niech grafiki będą ukończone, a potem pogadamy o tym, gdzie można je wykorzystywać, a gdzie nie? :P

Kuririn PW
7 lutego 2015, 14:44
Matheo, hełm... Nie wiem, nie ściągam go póki co. A co do skrzydeł, to już załatwi rigowanie.

Majeczek - Prace idą bardzo wolno, ponieważ pracuje nad modem sam, a co do FU pod Ere, to tam zdaje mi się jest limit stworzeń :D

Cytat:
Może najpierw niech grafiki będą ukończone, a potem pogadamy o tym, gdzie można je wykorzystywać, a gdzie nie? :P
POTWIERDZAM!

majaczek PW
8 lutego 2015, 15:31
Jest wtyczka do ERY która podnosi limit stworzeń i zwie się Amethyst. bez problemu mieści się 255 rodzajów stworzeń, później podobno są jakieś problemy, ale niektórzy wyciągnęli z niej więcej podobno, tak czy siak kilkadziesiąt nowych stworzeń się zmieści.

Kuririn PW
15 lutego 2015, 10:16
Wersja w HD, bez hełmu, który faktycznie szpecił wszystko. Nowy miecz, stara tarcza, skrzydła do gruntownej wymiany, których szczerze powiem mam dość:P
Małe porównanie:


Sugestie...

Btw, zastanawiam się, co oryginał ma na podbiciu stopy?

Prosiłbym o konkretne sugestie/propozycje/pomysły/wizje(nie potrzebne skreślić) dla ul Arcydiabła.

Alistair PW
15 lutego 2015, 10:40
Oryginalne skrzydła Anioła są najlepsze, tylko powinny zostać przesunięte wyżej, żeby wyrastały z okolicy łopatek, a nie tyłka.

Matheo PW
15 lutego 2015, 10:50
Bardzo dobrze to wygląda! Tylko według mnie stopy Ci nie wyszły. Są nieco zbyt długie i spłaszczone.

Kuririn PW
15 lutego 2015, 10:55
sugerowałem sie klatka standing z wersji SD,i takie stopy wyszły

Tarnoob PW
15 lutego 2015, 12:23
Ulepszony arcydiabeł… W sumie WoG tutaj poszedł w dobrym kierunku. To jedyna grafika, którą „poprawione defy” dołączane np. do Nowych Ulepszeń Acida pogorszyły, zamiast polepszyć – bo tak jest po prostu nieco ciem­niej­szym arcydiabłem, a nie płonącym w całości, jak powinien.

W takim razie ulepszony arcydiabeł może płonąć, mieć skrzydła (!) jak inkub lub jak diabeł kapitan (Kreegans z MM6) i w sumie tyle ulepszeń starczy, żeby było widać różnicę. Można by też upodobnić go trochę do Kreegan z MM6, MM7 i tego pseudo-Kreegana z Heroes VI (jak mu tam było) – dodając długie pazury i kły.

MinosKing PW
15 lutego 2015, 13:47
Co do propozycji dla drugiego ul. Diabła, hm zastanawiam się jak by wyglądała z zakrzywionymi rogami? Oczywiście podobnymi do tych które ma Arche Diabeł.

Zbroję można by dać mu inną bądź dodać do niej coś by się odróżniała od poprzedniego ulepszenia, dalej kosa hm można by na jej szczycie dodać czaszkę jakąś? Lub dać płonącą kosę i dodać do niej jakiś efekt, tylko czy było by to dobrą opcją?

ewerlordxp PW
15 lutego 2015, 14:17
Taka ciekawostka. Jeśli przyjrzeć się pancerzom oryginalnego Archanioła i oryginalnego Arcydiabła, to wyglądają diablo podobnie. Następny dowód że anioły to starożytni. Ale to taki offtop.
Arcydiabeł mógłby wyglądać trochę bardziej demonicznie, jakiś ogon, kolce na pancerzu.
Najwięcej uwagi powinna dostać broń, która w oryginale nie różniła się praktycznie między jednostką podstawową a ulepszoną. Ciekawie mogłoby wyglądać na niej ząbkowanie.
Możnaby dorzucić spalone skrzydła, tak jak w Heroes IV.
Albo całkowicie pójść w innym kierunku i dać mu wygląd podobny do Slickera Silvertongu'e z animacji w Might and Magic VI, czyli zamiast dawać mu pancerz ukryć go w czarnym płaszczu zasłaniającym większość ciała i upodabniającym do
Śmierci.
strona: 1 - 2 - 3 ... 71 - 72 - 73 ... 200 - 201 - 202
temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel