Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/MDT/projekt] Oasis
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 66 - 67 - 68 ... 135 - 136 - 137

Topork PW
29 grudnia 2014, 21:11
Gratulacje i powodzenia.:)
Niech moc będzie z Tobą 😊

Darkem PW
29 grudnia 2014, 23:28
Świetna robota, życzę owocnej współpracy z zespołem HoTy :)!
Jeszcze raz: szacun i gratulacje!

Eggyslav PW
30 grudnia 2014, 09:48
To już pół roku? Patrzcie jak nasz kochany Nephretes zmężniał, jak jego projekt dojrzał, jeszcze nie tak dawno temu wszyscy psioczyli na jego sklejanki, a teraz dołącza do samego HoTA-Crew. Neph, To był (i nadal jest) prawdziwy zaszczyt że mogłem ci służyć wsparciem i radą przez te sześć miesięcy, pełnych ciężkiej pracy i samodoskonalenia się, i z całego serca gratuluję ci i życzę powodzenia we wszystkich twoich przedsięwzięciach, nie ważne czy to HoTA, Oasis, Alternatywne stworzenia, czy inny projekt, a przy okazji też życzę tobie i całej Kwasowej Grocie Szczęśliwego Nowego Roku. God Speed, you Magnificent Bastard. :)

Pointer PW
30 grudnia 2014, 11:07
Gratulacje, Neph! Oby współpraca przebiegała bezproblemowo i życzę Ci, aby Oasis było najszybciej wydanym kolejnym miastem HotA. Szkoda trochę, że nie ukończyłeś projektu pod VCMI chociaż jako testowej wersji alfa, no ale rozumiem, że są rzeczy ważne i ważniejsze. Powodzenia!

P.S. Mam nadzieję, że jak znajdziesz chwilę wytchnienia, to nie zapomnisz o obiecanej pomocy przy Kronverk ;)

krasnolud99 PW
30 grudnia 2014, 12:01
Oasis trafiło tu choć nie wiem czego to strona, ale chyba dobra. Jeśli ktoś by mógł mi wytłumaczyć np. na hermesie czyja to strona to byłbym wdzięczny. I życzę powodzenia Nephretesowi i jego miastu.

HobbitHobbitLink poprawiony. Nie linkuj do Google Translate.

Tarnoob PW
30 grudnia 2014, 12:11
Powodzenia. :-) Oby Twój talent i zapał przyczyniły się do rozwoju HotA – w tym ich projektów jak Forge (moim zdaniem bliższe pierwowzorowi i lepsze od polskiego) oraz innych, którymi nas zaskoczą.

Powodzenia także w alternatywnych jednostkach Witchkinga. Jeśli mnie pamięć nie myli, to było to jedno z pier­wotnych założeń HotA, hucznie ogłaszanych jeszcze w 2007/8.

bRyland PW
30 grudnia 2014, 12:50
Serdecznie gratuluję i z niecierpliwością oczekuję HoTy z Oazą w środku ;)

Kammer PW
30 grudnia 2014, 14:22
Jak wszyscy, to wszyscy.

Cóż, Nephretesie, gratuluję Ci ogromu pracy włożonego w Twe miasto. Rozumiem i staram się przyjąć w pełni do wiadomości, że chcesz jak najlepiej dla swego miasta. Mam nadzieję, że współpraca z HotA będzie przebiegać dobrze i Oaza wejdzie w takiej formie, jaką znamy obecnie. Mam również nadzieję, że nie zapomnisz o Grocie i projektach, jakie w niej powstają.
Pointerze, piątka, nie Ty jeden żałujesz braku alfy na VCMI. :P
I jeszcze chciałbym Cię przeprosić, jeżeli moje słowa o współpracy z HotA mogły Cię urazić. Ja tylko wierzę, że w ostatecznym rozrachunku to VCMI okaże się być tym Większym Dobrem.

Pointer PW
31 grudnia 2014, 14:38
Cytat:
Ja tylko wierzę, że w ostatecznym rozrachunku to VCMI okaże się bć tym Większym Dobrem.

Nie tylko Ty. Niestabilność VCMI to sprawa przejściowa i prędzej czy później zostanie wyeliminowana, zaś HotA mimo wszystkich swych zalet wciąż pozostaje niemodyfikowalna dla przeciętnego modera, a więc nie różni się pod tym względem od Shadow of Death.

Pozdrawiam i wszystkim Grotowiczom życzę szczęśliwego Nowego Roku z udaną premierą Heroes 7! :)

Saki PW
31 grudnia 2014, 15:07
Dlatego można stworzyć wersję i pod Hotę, i pod VCMI. Ot, i nie ma problemu:)

Gratulacje i wyrazy podziwu dla wykonanej przez Ciebie roboty, Nephretes. Mam nadzieję, że współpraca z HotA teamem będzie bardzo owocna i szybko pokażesz im, na co Cię stać;)

Nephretes PW
6 lutego 2015, 22:06
Ahoj,

Jako, że dawno nie było słychać o moim projekcie macierzystym pora na kilka nowości.

Powoli robię nowe tło. Jest ono bardziej zielone, gdyż po pierwsze jest to oaza, po drugie na "rynku" pojawił się wreszcie Bastion-Frankenstein, który ma szansę być na prawdę poważnym projektem, a w którym też mam swój udział, istnieje więc potrzeba większego zróżnicowania tych bądź co bądź podobnych miast.



Więcej elementów dekoracyjnych popełnię jak wszystko zmieszczę na ekranie.

Mam też wstępne teksturowanie dla Lamassu? Myślę, że mógłby posłużyć jako ulepszona jednostka 7 poziomu. Nie iwem czy nie zmienię barw w stronę czerwieni jednak.


Demorator PW
6 lutego 2015, 22:41
Myślę, że mógłbyś zwiększyć kontrast Lamassu i jego szat. Niby ma to być pomnik, ale teraz wygląda jakoś nie ciekawie. Co do terenu, to jak zwykle miodzio, z tym, że obecna roślinność moim zdaniem wpłynie negatywnie na rozstawienie budynków. Proponuję ją wykasować (na razie) i powrócić do niej wraz z innymi dodatkami.
Fajnie wiedzieć, że życie w Oazie ciągle biegnie.

Górski PW
6 lutego 2015, 22:42
Na jakim "rynku" Neph? O co chodzi? Acha, i Lammasu świetne. :)

mr_R PW
6 lutego 2015, 23:01
Czerwony lepszy byłby dla ulepszenia, ponieważ bardziej się by wyróżniał. Zamierzasz robić wszystkie modele budynków od nowa czy jednak coś zostawisz. Swoją drogą to ciekawe ile razy będziesz wałkować tło? :-P

Nephretes PW
6 lutego 2015, 23:12
"rynek" to była przenośnia tycząca sceny heroes 3

To ile budynków się zmieni jeszcze niewiadomo, gdyż koncepcja się trochę zmienia, ale myślę że przynajmniej użytkowe zostaną takie jak były, acz swym zwyczajem dalej je podrasuję.

Cóż, teraz mam nieco więcej doświadczenia, ale tak czy tak: nową serię tła uważam za otwartą :D

Drwal PW
7 lutego 2015, 00:17
Tło wygląda obłędnie. Coś wspaniałego, ostatnie nie było złe, ale tu wskoczyłeś na dużo wyższy poziom. Brawo, zaczynam się jednak utwierdzać w przekonaniu, że to miasto ma jednak sens.

Co do jednostki: faktycznie zbyt jednolita kolorystycznie. Dodanie jakiś kontrastów pewnie spokojnie załatwi tu sprawę.
Czekam na więcej!

Matheo PW
7 lutego 2015, 00:31
Tło świetne, masz teraz mnóstwo miejsca na rozstawienie budynków. Lamansu wygląda niesamowicie! Dla mnie jest w stu procentach akceptowalna w takiej wersji.

Jedna uwaga. Tylna prawa kończyna, wygląda na wykrzywioną. Kolano jest bardziej odchylone od tułowia niż łydka.

Biros12 PW
7 lutego 2015, 00:52
Nowe tło stwarza bardzo sugestywny klimat. Dla mnie duży +.
Mimo to kilka uwag. Przy wodzie roślinność jest nadal bardzo wysuszona. W prawej, dolnej części ekranu nie zasłoniłeś kawałka wody. Przez duże wcięcie w skale źródło wody nienaturalnie wypływa ze skał...aha a miejsce tej palmy na pierwszym planie, rosnącej na wodzie, jest świadome?

Lamassu może pozostać w takiej kolorystyce o ile będzie to nie ulepszona jego wersja.


Nephretes PW
7 lutego 2015, 03:23
Dzięki za rady odnośnie tła.

Lamassu też przyjrzę się bliżej pod względem modelu jak go już oteksturuję. Ciężko jest osiągnąć taki efekt aby był to posąg a jednocześnie nie był zbyt jednolity. Jak takowe występowały to na niższych poziomach, a tutaj jednak jest to najsilniejsza, ostatnia jednostka.

Postanowiłem porzucić niebieski, gdyż frakcja ma inne kolory przewodnie.
Tutaj nowa wersja wraz z prototypem efektu. Co wy na to aby podczas ataku/zdolności specjalnej świecił się w ten sposób? (tradycyjnie trochę przesadziłem i byłoby to bardziej stonowane).



Zaczynam trochę odwrotnie i to byłoby ulepszenie. Swoją drogą, nie wiem czy to poczuliście (joł), ale zarówno tło jak i ta jednostka sugerują, że Oaza nie opowiada się już po ciemnej stronie mocy.

jak to miło znowu tu pospamować

Degraf PW
7 lutego 2015, 09:28
Niepotrzebnie ulepszenie jest podświetlone. Proponowałbym nieulepszonemu odjąć nakrycie głowy oraz zmniejszyć i pomalować brodę a to, co teraz nieulepszone, nadać na ulepszenie.
strona: 1 - 2 - 3 ... 66 - 67 - 68 ... 135 - 136 - 137
temat: [VCMI/MDT/projekt] Oasis

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel