Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 70 - 71 - 72 ... 200 - 201 - 202

Kuririn PW
4 lutego 2015, 16:58
Dużo ładnych broni jest w MM7. Coś można pokombinować.

Lord Hawk PW
4 lutego 2015, 17:20
Ulepszenie Archanioła już na ten moment jest powalające, jedyne co mi nie pasuje to kolor skrzydeł, przydało by się je rozjaśnić, a patrząć na hełm i jego mini skrzydełka wpadł mi pomysł że może jednostka też mogła by mieć złote, ale to już raczej przekombinowane i sztuczne by było.
Co do hełmu, to mimo że nowy Aniołek wygłąda wystarczająco dobrze bez niego, to z nim chyba bardziej pasował by na ulepszenie Archanioła, sam hełm jest również na tyle dobry że przydał by się jako przedmiot dla bohatera.

fandor510:
Mam wrażenie, że odwrócenie kolorów mogło by trochę lepiej wyglądać, chodzi mi o to żeby kolor złoty dominował, a niebieski był tylko dodatkiem.

Pomysł dobry, ale przy złotej zbroi ta jednostka przypominała by Tytana, a tak to jest orginalna, tym bardziej że niebieski pasuje do "niebiańskiej" jednostki ^^.

Daractive PW
4 lutego 2015, 18:22
Może to tylko moje odczucia, ale uważam że trzeie ulepszenie Archanioła powinno mieć bardziej masywne ostrze (ciekawym kandydatem jest Great Sword z MM6 lub któryś z lepszych dwuręczniaków z MM8).
A co do samego modelu: jest świetnie, nic dodać nic ująć moim zdaniem. Jedynym brakiem mogą się okazać niepasujące tekstury.

Drwal PW
4 lutego 2015, 18:25
Daractive:
=...że trzeie ulepszenie Archanioła...

To nie trzecie ulepszenie Archanioła, a drugie Anioła. ;)

Pomysł z mieczem dwuręcznym jest niezły, ale mogłoby to dziwnie wyglądać w grze. Tak na szybko analizując, chyba żadna jednostka w h3 nie atakuje bronią dwuręczną.

EDIT: sorka, diabełki oczywiście. Pomysł więc dobry. :D

Mad Hatter PW
4 lutego 2015, 19:03
Jeszcze są pikinierzy, centaury ale to inna sprawa.
Jak anioł walczy mieczem jednoręcznym to niech tak zostanie tylko może jak już to płonący miecz albo świetlisty.

A jeśli chodzi o skrzydła to taka propozycja aby lekko świeciły.

Daractive PW
4 lutego 2015, 21:04
Nie chodziło mi o fakt dwuręczności tych mieczy, ale o ich wygląd. Po prostu model pokazany przez Kuririna wydaje mi się za delikatny dla Archanioła (sam model jest dobry, po prostu szybciej widziałbym bo w rękach jakiegoś szermierza).
A z tym trzecim ulepszeniem to mój błąd, przyznaję. No cóż, zgaduję że musze częściej czytać nazwy tematów :D

Kuririn PW
5 lutego 2015, 11:34
Ogłoszenie grzecznościowe.
Poszukuje Grafika 2D. Proszę zgłaszać się do mnie, Hermes albo GG.

Nerevar PW
5 lutego 2015, 16:20
Co do miecza, może zainspirować się wyglądem Anielskiego Sojuszu (jakieś rendery zdaje się latały po sieci)? Co do aniołka, jedyne zastrzeżenie jakie mam to hełm - te owalne blaszki jakoś mi nie pasują...

Kuririn PW
5 lutego 2015, 16:56
Zdaje mi się, że anielski sojusz w wysokiej rozdzielczości jest w menu głównym, na czystym SOD.

Kombinuje z teksturami, mam nadzieje że nie przekombinowane, i prosiłbym o KONKRETNE sugestie.

mr_R PW
5 lutego 2015, 18:43
pas powinien być jaśniejszy bardziej złotawy, a użycie broni podobnej do anielskiego sojuszu może być ciekawe.

zmudziak22 PW
5 lutego 2015, 19:45
Faktycznie Anielski Sojusz(Artefakt) pasuje do Aniołów jako broń. Dla diabła dałbym pancerz w stylu Zbroi Przeklętego razem z czaszkami.

Kuririn PW
6 lutego 2015, 11:23
Mam nadzieje ze to ostateczna wersja Ul aniołka,
Myślę że z niczym nie przesadziłem.
I czas na urlop.

PS. Oczywiście ogłoszenie jest nadal aktualne.


AmiDaDeer PW
6 lutego 2015, 12:50
Tarcza według mnie powinna być nieco większa. Chyba skrzydłom też się przyda małe powiększenie.

Biros12 PW
6 lutego 2015, 13:30
Skrzydła koniecznie białe bo teraz wygląda jakby wpadł do pralki ze swoją zbroją :)
Ten kielich na tarczy wygląda kiczowato. Ogólnie bomba.

mr_R PW
6 lutego 2015, 15:49
ja uważam, że kielich jako emblemat na tarczy nie pasuje. Lepszym rozwiązaniem byłby gryf, albo nawet pusta tarcza.

Kuririn PW
6 lutego 2015, 16:20
Archanioł ma gryfa na tarczy, w MM7 zas jest kielich. Na szkicu NWC również jest kielich i tym się wzorowałem.
Po za tym czempion tez ma gryfa.

Tarnoob PW
6 lutego 2015, 17:21
Jest epicko. O_O Kuririn, imponujesz – tak po prostu, za darmo, spełniasz ludzkie fantazje, a nawet je przerastasz.

To świetnie łączy to, co najlepsze w H3, WoG-u (serafin) i MM7 – np. ta niebieska zbroja.

Hobbicie, powiększanie skrzydeł i tarczy to przegięcie – przecież to nie Heroes V ani nie komiks. :-P

Sam pomysł kielicha na tarczy nie jest zły – ale teraz przypomina trochę flagę kamikadze, hehe. Kolory mogłyby być tam bardziej jednolite. W sumie nie najgorszym rozwiązaniem jest też tam wstawić lwa – symbol Ironfistów z He­roes I–II i MM6.

Morglin podał świetny szkic koncepcyjny z Heroworld – jakim cudem oni to mają w takich wysokich roz­dziel­czoś­ciach? Koniecznie trzeba to jakoś ocalić od zapomnienia, żeby nie przepadło.

mr_R PW
6 lutego 2015, 18:16
nie wiedziałem, że anioły na tarczach w mm7 miały kielich jednak gryf bardziej by pasował poprzez ujednolicenie symboli (chyba każda jednostka z zamku ma w jakimś miejscu powyższe stworzenie).

MinosKing PW
6 lutego 2015, 18:55
Hobbicie moim zdaniem skrzydła anioła są dość wyraziste, więc nie widzę większego sensu by je jeszcze bardziej powiększać.

Co do Tarczy wygląda ładnie, ale może gdyby zostawić jedną barwę tła z tego co widzę dominuje na niej biel więc pozostał bym przy niej. Dalej logo hm a gdyby spróbować użyć tego kielicha z księgi czarów?

Oczywiście o ile jest to możliwe, bo wydaje mi się że wyglądało by to lepiej na tle Tarczy oczywiście mam na myśli ten kielich od czaru błogosławieństwo;)

AmiDaDeer PW
6 lutego 2015, 21:06
Skrzydła czy tarcza mogą być zwyczajnie za małe w porównaniu z archaniołem.
strona: 1 - 2 - 3 ... 70 - 71 - 72 ... 200 - 201 - 202
temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel