Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Jarmark Cudówtemat: Komiks o Kwasowej Grocie
komnata: Jarmark Cudów
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6

Lyokoheros PW
20 października 2010, 16:45
No nie zapomnieliśmy, spójrz sobie jeszcze raz na mój post jak nie wiesz dlaczego.

Edit: Poprawione
HubertusHubertus "spójrz na sobie" to możesz mieć gacie co najwyżej :P

Mitabrin PW
9 kwietnia 2011, 00:20
Dużo czasu minęło od mego ostatniego komiksu (półtora roku mianowicie, ostatni miał premierę wraz z betą Grove) i z niewiadomej dla mnie przyczyny postanowiłem moją pracę kontynuować. Co prawda planowałem, że wypuszczę kilka komiksów naraz (w tym "półtoraletnim" okresie narysowałem baaardzo dużo króciutkich historyjek o Grocie a także zrobiłem kilka scenariuszy do komiksów większych), ale kiedy skończyłem rysować ten komiks to postanowiłem, że będę je zamieszczał w przedziałach czasowych (a mówię już, że będzie ich dużo... wystarczy tyle, że mam scenariusz na komiks 80-cio okienkowy)... w każdym razie... enjoy my current work...








Jeśli nie możesz mnie rozczytać, to znaczy, że jesteś głupi.

Alamar PW
9 kwietnia 2011, 10:12
1. Pisz drukowanymi literami.
2. Marsz do podstawówki, by sobie przypomnieć, jak się dzieli (przenosi do kolejnej linijki) wyrazy.

Cytat:
2010-10-19 18:15:46

Dzieje wrednych czarnoksiężników - Cały "scenariusz" zakończony, jakiś miesiąc temu próbowałem wymyślić jak narysować minotaura w wersji graficznej odpowiadającej mym komiksom. Premiera... A co tam... najdalej w nast. sobotę.
:P

Mitabrin PW
9 kwietnia 2011, 12:08
Oh, shut up, it's all about big pictures, not small detalis, nobody's gonna notice that!

@down
Żeś nie załapał oczywistego nawiązania do Eda Wooda (jak nie wiesz kto to, to masz świetną okazję, by to wyguglać).

Alamar PW
9 kwietnia 2011, 13:53
Oczywiście, że nikt nie zauważy, skoro bazgrzesz jak kura pazurem. Wróżę Ci karierę lekarską, a nie malarską. :P
Nie ma to jak "merytoryczna" krytyka. :P

Alistair PW
9 kwietnia 2011, 14:06
E tam. Z takim pismem nie ma szans zostać lekarzem. Musi się bardziej postarać. Ja potrafię gorzej napisać. Najlepsze, że mój kumpel z roboty pisze jeszcze gorzej, a myślałem, że to niemożliwe.

Poza tym komiks spoko. Fakt, że przeniesienia wyrazów jest do kitu, ale sama treść mi się spodobała. Najlepszy był obrazek o magii chaosu. Rozwalił mnie :)

Haregar PW
9 kwietnia 2011, 14:43
Co wy mówicie, jak dla mnie bardzo fajny komiks. :) Oby było więcej.

AmiDaDeer PW
9 kwietnia 2011, 14:51
Primo - popraw czcionkę. Pisz drukowanymi lub "pseudodrukowanymi". No i układ tekstu woła o pomstę do Szeolu.

Secondo - rysunki... no wydają mi się szczerze mówiąc trochę niedbałe, ale może narzekam. Nie mam pojęcia co jest na tym trzecim obrazku dotyczącym smoka i wcale nie zwiększa to wartości komiksu. :P Poza tym nie wiedzieć czemu ten czarnoksiężnik w pierwszej chwili skojarzył mi się z Jezusem...

Tertio - humor do mnie średnio trafia i nie jestem pewien czy to kwestia gustu. Trzeci obrazek nawet w porządku, ten z chaosem jako tako, reszta dosyć... hmm... "sucharzysta".


Pracuj dalej. Ćwicz, ćwicz i ćwicz. I w ogóle.

Mitabrin PW
9 kwietnia 2011, 16:29
Cytat:
Nie mam pojęcia co jest na tym trzecim obrazku dotyczącym smoka


Irhak PW
9 kwietnia 2011, 16:41
Cytat:
Oczywiście, że nikt nie zauważy, skoro bazgrzesz jak kura pazurem. Wróżę Ci karierę lekarską, a nie malarską. :P
eee... to nawet dobrze... będę miał na kim trenować odczytywanie pisma lekarskiego ;P

Cytat:
Musi się bardziej postarać. Ja potrafię gorzej napisać.
ech... widać, że nie znacie MOJEGO pisma ;P

Cytat:
Poza tym nie wiedzieć czemu ten czarnoksiężnik w pierwszej chwili skojarzył mi się z Jezusem...
r u sure thet he isn't? ;)

Cytat:
Pracuj dalej. Ćwicz, ćwicz i ćwicz. I w ogóle.
A najlepiej daj już tę cześć, o której mi wspominałeś ;P

Acid Dragon PW
11 kwietnia 2011, 06:16
Dla mnie bomba :)
Tak właśnie wyobrażałbym sobie dobry fanowski komiks w temacie HoMM-MM.
Gdyby postacie były bardziej "fotorealistyczne", to by bardziej zaszkodziło, niż pomogło moim zdaniem.

Aczkolwiek przychylam się do prośby o drukowane litery ;) (tudzież osobno pisane)

Altair PW
11 kwietnia 2011, 19:11
Serio?
To może ja też jakiś "narysuje". Tym bardziej, że jakoś ostatnio przestałem występować w tym komiksie. ;P

Xelacient PW
11 kwietnia 2011, 19:40
Dokładam swój głos do wniosku o zmianę czcionki na drukowaną.

A z samego komiksu, najbardziej spodobała mi sześcienna kula ognia (i sekret tworzenia nowych istot, ale to już zboczenie "zawodowe";) ).

Alamar PW
11 kwietnia 2011, 21:23
Cytat:
Co prawda planowałem, że wypuszczę kilka komiksów naraz (w tym "półtoraletnim" okresie narysowałem baaardzo dużo króciutkich historyjek o Grocie a także zrobiłem kilka scenariuszy do komiksów większych), ale kiedy skończyłem rysować ten komiks to postanowiłem, że będę je zamieszczał w przedziałach czasowych

And...?

Mitabrin PW
18 lutego 2012, 13:57











Dark Dragon PW
18 lutego 2012, 14:15
O proszę, dawna wena powróciła? Komiksówka b. miła.
I te rymy ^^

TopFunny525 PW
18 lutego 2012, 14:35
Dobrze, że poprawiłeś pismo. Z niektórych nie mogłem się wogóle rozczytać.
Anyway komiksy są bardzo ciekawe i rób je! Bo chłopie masz talent!

Acid Dragon PW
18 lutego 2012, 19:19
I jak tu się nie zgodzić? :P

Po prostu świetne, genialne wręcz :).

Mitabrin PW
23 lutego 2012, 16:47
Jest prawie początek marca. U mnie śnieg już prawie cały stopniał i został po nim tylko brud i kałuże. Stwierdziłem zatem, że jest to idealny moment aby dokonać reuploadu mojego starego komiksu bożonarodzeniowego, który został dłuższy już czas temu zdezintegrowany w czeluściach internetu. Wesołych Świąt i szczęśliwego nowego roku!





















Matheo PW
23 lutego 2012, 17:26
Ten jest super :) Gratulacje ;)
Mnie rozbroiło wytłumaczenie liczby dań na wigilijnym stole. Mistrzostwo heh.
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6
temat: Komiks o Kwasowej Grocie

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel