Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: Doświadczenie jednostek
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)

woyteg PW
1 czerwca 2009, 23:55
Witam,

spotkała mnie taka oto dziwna przygoda. Zostawiłem zamek pełen jednostek do wykupienia i zajął go wróg, poczym się wyniósł.

Zdobywam ten zamek, a tam, jednostki które bronią to oczywiście te jednostki których ja nie wykupiłem tyle że... w stopniu bardzo zaawansowanym. Mieczyk plus beleczki etc, nawet jeden as był z dwoma mieczykami.

Pytanie: jak to możliwe, przecież to byli nowicjusze, w opisie Woga jest że jednostki mogą expa zdobywać tylko z herosami.

Gram zawsze na poziomie expa i mam wrażenie, że jakiś skrypt czy inne ciudo dopisuje expa automatycznie jednostkom komputera, co by było trudniej.

Prawda to?

Field PW
2 czerwca 2009, 00:23
Tak, jest kilka takich skryptów, w opcjach walki. Choć naprawdę problemem mogą być Karmic Battles, gdzie komputer dodaje stacki innych stworków, tak, że możesz mieć nawet bitwę z więcej niż dziesięcioma oddziałami na planszy. Poszperaj i powyłączaj te skrypty w opcjach (każdy jest dokładnie opisany).
temat: Doświadczenie jednostek

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel