Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [ważne] VCMI
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 86 - 87 - 88 ... 128 - 129 - 130

Andruids PW
4 kwietnia 2016, 21:22
@avatar To użytkownik Arseniy, który prezentuje swoją interpretację obu wartości. W tym temacie nie wypowiada się niestety GreyGrayFace.

Sower:
"Gray" a nie "Grey"
Całe życie w błędzie...

J. M. Sower PW
4 kwietnia 2016, 23:36
Ja GrayFace'a ("Gray" a nie "Grey" ;P ) dorwałem na angielskojęzycznym forum Celestial Heavens, gdzie udziela się choćby w temacie jego MMExtension (choć nieraz trzeba trochę poczekać na jego odpowiedź).

Warmonger PW
6 kwietnia 2016, 19:13
Co powiecie na zoom?


Drwal PW
6 kwietnia 2016, 19:26
Jesteśmy jak najbardziej na tak, zawsze to kolejny element mniej do wykonania. Potem można brać się za nowe usprawnienia. :P

avatar PW
7 kwietnia 2016, 21:12
Na Heroes Community członek HotA Team zabrał głos w sprawie konwersji Cove pod Erę (którą zrobiono, ale nigdy nie zostanie opublikowana).
http://heroescommunity.com/viewthread.php3?TID=37208&PID=1361928#focus

Rozumiem, że Cove pod VCMI raczej nie doczeka się aktualizacji? :(

voncur PW
8 kwietnia 2016, 01:09
Kto będzie chciał to zrobi aktualizacje :P
Już tu na forum pojawiło się wiele różnych poprawionych miast.
Dopóki nie będzie obsługi dział, to po co :P

Swoją drogą podmiana miasta w ERA to serio taki duży problem na miarę napisania HotA?

Drwal PW
8 kwietnia 2016, 10:09
voncur:
Swoją drogą podmiana miasta w ERA to serio taki duży problem na miarę napisania HotA?

Ktoś się ostatnio wziął za Forge - minęło kilka miesięcy i wciąż efektów nie widać. Jest to na pewno łatwiejsze niż w WoGu, ale wymaga dobrej znajomości skryptów. Myślę, że brakuje jakiegoś napaleńca na miarę Dragonara. Ja kiedyś planowałem się bawić z zastąpieniem Inferno właśnie na Forge. Pierwsze efekty były, ale mój zapał szybko opadł - nie te lata, wolny czas wolę spędzić na innych "głupotach".

avatar PW
8 kwietnia 2016, 19:23
Mam pytanie. Chciałem zmienić czcionki w grze na te fajne, które są w HotA. Ale mam pewien problem z WoGiem. Gdyż w modzie WoG w pliku hmm35wog.pac znajdują się czcionki smalfont.fnt i verd10b.fnt, które override'ują odpowiednie czcionki z katalogu h3bitmap.lod. Jakie napisać komendy by moje czcionki override'owały obydwie czcionki z H3 i WoGa, pozwalając jednocześnie korzystać z innych rzeczy z WoGa?

Cytat:
Kto będzie chciał to zrobi aktualizacje :P
Też sobie zrobiłem, ale w takim przypadku nie wiem czy komukolwiek je pokazywać.

voncur PW
10 kwietnia 2016, 10:50
Jesteś jak maszynka do mięsa, wszystko przerobisz :P
Umieszczaj, zobaczysz przynajmniej ile ludzi jest na to chętnych.
No i załóż temat na HC, jak nie masz :P

Warmonger PW
17 kwietnia 2016, 18:42
Gdyby ktoś zechciał przetłumaczyć mod "hota balans" na angielski, mógłbym go wrzucić na serwer.

W międzyczasie wrzucam inne mody, poszedł już "ban mod" i nowa wersja "Axolotl Creatures Pack".

avatar PW
17 kwietnia 2016, 18:47
Myślę, że Kururin nie będzie miał nic przeciwko, że go przetłumaczę! A autorem Ban Moda jest Macron1.

Kuririn PW
22 kwietnia 2016, 14:56
Hmm... obawiam się jednak, mod trzeba uaktualnić :P

@Warmonger:

Czy istnieje możliwość dopisać czar, do księgi zaklęć "uniemożliwienie odradzania się wampirów" Czy musiałbym ingerować w swoja magie programowania?

Warmonger PW
23 kwietnia 2016, 08:04
Cytat:
Czy istnieje możliwość dopisać czar, do księgi zaklęć "uniemożliwienie odradzania się wampirów
A jest taki czar?

Kuririn PW
23 kwietnia 2016, 10:45
Nie ma, ale mógłby być. Wiec się pytam o możliwość.

Warmonger PW
23 kwietnia 2016, 11:02
W jednym zdaniu twierdzisz, że "mógłby być", a w drugim pytasz o możliwość. Doprecyzuj może swój zamiar :P

Kuririn PW
23 kwietnia 2016, 11:08
Chce się dowiedzieć tylko, czy jest taka możliwość dodania owego czaru, z tego co już jest w silniku VCMI. Tyle.. xD <kropka>

Warmonger PW
23 kwietnia 2016, 12:26
Dodawanie czarów jest możliwe. Możliwe jest też wyzerowanie umiejętności Wampirzych Lordów, ale nie jest możliwe całkowite usuniecie tej umiejętności.

...pytanie, czy to ma sens. W HoTA jest już pierścień, który ma taki efekt i kilka innych.

zmudziak22 PW
25 kwietnia 2016, 11:01
W HOCIE, pierścień blokuje wskrzeszenie, animatora, odradzanie wampira(tylko może regenerować hp), a także zwłoki sa usuwane z pola bitwy.

Kuririn PW
25 kwietnia 2016, 13:15
Ja o tym pierścieniu wiem. Mi tylko rozchodzi się o czar...

Warmonger PW
25 kwietnia 2016, 17:52
Czary mogą dodawać dowolne umiejętności, które mają stworzenia czy artefakty. Nie ma tu żadnej różnicy.
strona: 1 - 2 - 3 ... 86 - 87 - 88 ... 128 - 129 - 130
temat: [ważne] VCMI

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel