Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [ważne] VCMI
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 17 - 18 - 19 ... 128 - 129 - 130

Warmonger PW
26 stycznia 2013, 18:15
Skoro wszystkim działa, Tobie nie, to błąd jest w instalacji.

Jaka jest zawartość folderu Mods?

Serd PW
26 stycznia 2013, 18:20
Przede wszystkim dzięki za szybką odpowiedź. A jeśli chodzi o katalog Mods to są tam cztery podkatalogi: VCMI, WOG, COVE i WITCHKING-ARTS

Warmonger PW
26 stycznia 2013, 18:25
To źle. Przenieś zawartość katalogów cove i witchking-arts poziom wyżej.

zbigniew PW
27 stycznia 2013, 00:03
Poziom wyżej? Do którego konkretnie folderu? WOG czy VCMI bo tylko te dwa foldery tu są. Zresztą do obu zamieszczałem folder Cove z zawartością i nie ma żadnego rezultatu w grze jak i w pliku modSettings.

Edit: ok. rozkminiłem.

now PW
27 stycznia 2013, 12:25
U mnie wszystko działa, zarówno pod wog jak i z erą-10 miasto. A w katalogu "mods" umieściłem pobrane foldery: cove-creatures, cove-heroes, cove-town.

Matheo PW
27 stycznia 2013, 12:50
Skąd można pobrać tą najnowszą wersję? Chętnie pomogę w testowaniu.

Shin0bi PW
27 stycznia 2013, 14:01
Parę postów wcześniej jest link... -.-

Warmonger PW
1 lutego 2013, 10:49
Wersja 0.91 już jest :) Miłej zabawy.

Dragon Lord PW
1 lutego 2013, 14:42
Mam pytanie: czy w VCMI nadal działają opcje woga(dowódcy, poziomy jednostek, nowe obiekty na mapie)? Zainstalowałem wersję 0.91 na WoG 3.58f i nie mogę włączyć okna "wog options", wogifikować map, nie ma też dowódców.

Warmonger PW
1 lutego 2013, 16:22
W tym wydaniu dowódcy i doświadczenie jednostek zostały wyłączone - można to zmienić w pliku config/modSettings.json.
Wogifikacji nie ma i na pewno nie będzie w starej formie.

Lyokoheros PW
1 lutego 2013, 18:00
Cóż to wszystko wygląda świetnie... mam tylko jedno pytanie... Kiedy można się spodziewać polskiej wersji językowej? Rozumiem, że projekt jest tworzony z myślą o szerokim, nie tylko polskim gronie odbiorców, ale przecież stworzenie wersji która będzie różnić się tylko tekstami nie jest chyba wielkim problemem(szczególnie, że skoro tworzycie to w wersji angielskiej to nie ma powodów, by tłumaczenie było problemem, w pewnym sensie nawet nie jest potrzebne). Bo to moim zdaniem co najmniej dziwne, że projekt niby przez polskich fanów robiony, a polskiej wersji nie ma w ogóle...
Nie zrozumcie mnie źle, nie mówię, że nie macie robić angielskiej wersji, nie mówię też nawet, że nie macie jej robić najpierw... ale dlaczego nie stworzycie polskiej? To samo w sumie dotyczy strony VCMI, w końcu nie każdy rozumie angielski na tyle, by móc w pełni czerpać przyjemność z gry w VCMI mając do dyspozycji tylko taką wersję językową... w zasadzie tylko dlatego jeszcze nie testowałem żadnej wersji, nad czym w zasadzie ubolewam. Ale język jest zbyt dużą przeszkodą.

Fandor PW
1 lutego 2013, 20:18
Warmoger, mozecie zdradzic nad czym procz dodawanie nowych obiektow/jednostek/mast planujecie pracowac? Ciekawi mnie glownie czy zawrzecie jakies nowe funkcje/skrypty, jezeli gdzies to bylo to przepraszam, mam zawal obowiazkow i troche malo czasu by odnalezc.

Warmonger PW
1 lutego 2013, 20:56
Plany na najbliższe miesiące wyglądają następująco:
- Ja zajmę się poprawą mechaniki i rozbudowaniem jej pod kątem modów (brakujące umiejętności WoG itp.)
- BeeGee z pewnością pracuje nad generatorem map losowych, to jego projekt zaliczeniowy
- Ivan zajmuje się silnikiem graficznym, miedzy innymi usunięciem indeksów z grafik z modach
- AVS kombinuje z nowymi obiektami i edytorem map, ale to raczej faza planów.

Nie wiem, co zrobi reszta i czy zamierzają robić cokolwiek w najbliższym czasie. Ale projekt nabrał już masy krytycznej i posuwa się naprzód bardzo sprawnie.

Co do polskiej wersji językowej - pewnie kiedyś będzie, ale skoro jeszcze jej nie ma, to znaczy, że nikomu z teamu na niej nie zależy :P

Fandor PW
1 lutego 2013, 21:16
Czyli najbardziej jestem zainteresowany twoja czescia roboty, wiec moze moglbys troche poszerzyc co dokladniej i jak (jezeli mozesz).

edeksumo PW
1 lutego 2013, 22:37
Jak włączyć tych dowódców, w pliku nie ma żadnej wzmianki o nich.

Kuririn PW
2 lutego 2013, 08:31
Katalog config/defaultMods.json masz to w 17 linijce :-) zmień z false na true :-)

edeksumo PW
2 lutego 2013, 12:00
Wielkie dzięki.

TopFunny525 PW
2 lutego 2013, 13:03
Wszystko bardzo ładnie wygląda, cieszę się, że wreszcie się udało osiągnąć duże rezultaty. Gratuluje świetnej roboty i życzę powodzenia w robieniu dalszych wersji.

Drwal PW
3 lutego 2013, 02:21
Troszkę dziwne z tym brakiem polskiej wersji językowej, a nawet braku planów. Skoro większość autorów to Polacy, najwięcej odbiorców będzie napewwno w Polsce. Jak jakieś modyfikacje są robione przez Rosjan to szanują oni swój kraj, wydają wersje w rodzimym języku, najlepszym przykładem jest tu HotA. A dopiero w dalszej kolejności angielski i inne. Szkoda że Polacy nie postępują podobnie.
Ale to taka niewielka rzecz do której mam zastrzeżenia, wersjami testowymi jestem zachwycony.:)

avatar PW
3 lutego 2013, 07:27
Wydaje mi się, że to bardzo dobrze, że autorzy platformy pracują na wersji angielskiej, gdyż na świecie najwięcej graczy taką wersje h3 posiada i dzięki temu jest spora liczba graczy, którzy zgłaszają błędy. Gdyby patriotycznie wypuszczono wersję polską - byłoby dodatkowo więcej roboty, gdyż VCMI team musiałby non-stop kombinować czemu w wersji pl coś działa w a en nie działa. I odwrotnie.

A postępowanie HOTA teamu jest wręcz dziecinne. Mamy mod, ale tylko po rosyjsku, bo... tak.
strona: 1 - 2 - 3 ... 17 - 18 - 19 ... 128 - 129 - 130
temat: [ważne] VCMI

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel