Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [ważne] VCMI
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 112 - 113 - 114 ... 128 - 129 - 130

Kammer PW
27 lutego 2018, 17:48
Otwierasz okno z VCMI -> przycisk "PrntScr" -> Paint -> wrzucasz na jakiegoś imgura -> linkujesz.

diabełek412 PW
27 lutego 2018, 17:51
Czyli mam nie zachowywać map i modów?

@Kammer nic z tego ja takiego przycisku nie widze. Ani w oknie Vcmi, ani w folderze.

Kammer PW
27 lutego 2018, 18:03

Hayven PW
27 lutego 2018, 18:06
U mnie jest trochę inny układ klawiatury; klawisz PrtScr jest na prawo od F12, na lewo od Insert. Pod Linuksem nie trzeba nigdzie wklejać, od razu można zapisać obraz.

diabełek412 PW
27 lutego 2018, 18:08
Rozumiem, a jaki przycisk w paincie mam wcisnąć, żeby był obraz?

PS: Sorki za off-top

Warmonger PW
27 lutego 2018, 19:27
Wklej. Skrót Ctrl + V

Czego oni was uczą teraz na informatyce? Jest jeszcze taki przedmiot w szkołach? :v

Szaman PW
27 lutego 2018, 19:39
albo poproś kogoś dorosłego by ci pomógł... oszczędzi to Tobie i nam nerwów;)

Kuririn PW
27 lutego 2018, 19:43
Szaman:
oszczędzi to Tobie i nam nerwów;)
Jakich nerwów. Po to jest forum, aby dojść do sedna sprawy.

diabełek412 PW
27 lutego 2018, 20:03
Miałem informatykę ale... już jej nie mam bo tak dyrektorka chciała żebyśmy tak mieli do końca semestru.

EDIT: Szkoda zachodu z tym Vcmi, więc ja nie będę go już instalował no chyba, że zrobię reinstall systemu to w tedy tak, ale do tego czasu....

Szaman PW
27 lutego 2018, 20:27
Nie możesz poprosić kogoś dorosłego o pomoc? Twój problem i tak zdaje się łatwy do naprawy.

Kammer PW
27 lutego 2018, 20:29
Po prostu poproś kogoś dorosłego, by Ci pomógł z tym screenem, tak będzie najprościej.

MinosKing PW
27 lutego 2018, 20:58
Drodzy Panowie źle troszeczkę z tym do niego podchodzicie.

@diabełek412 spróbuj jeszcze raz z tym zrobieniem screena na czym polega twój problem. Kammer podał tobie jakiego klawiszu użyć. A jeśli dalej nie wiesz co z tym zrobić to mała podpowiedź dla ciebie: Zrób screen problemu za pomocą klawisza "printscrn", potem otwórz np. paint wciśnij w jego okienku prawy przycisk myszy lub spróbuj ctrl + v, gdy już uda się tobie umieścić go w paincie to zapisz go np. w bmp lub jpg. i gotowe. ;)

Krok drugi wejdź na https://i.imgur.com znajdź przycisk New post / upload images i po wciśnięciu jego powinno wyskoczyć tobie to: Browse <-- wciśnij i wybierz obraz z tego miejsca gdzie zapisałeś swojego screena, potem nakieruj myszkę na obrazek i wciśnij prawym przyciskiem myszki otwórz link w nowej karci.

I krok trzeci by obraz z linku wyświetlił się tobie tutaj w twoim poście to umieść go za pomocą takiego polecenia: [ img ] [ /img ] <-- obraz oczywiście musi znajdować się pomiędzy nawiasami z poleceniem. []link ze screenem[/]

Tutaj masz przykładowy screen:

diabełek412 PW
27 lutego 2018, 21:19
Dobra spróbuje.



PS: Jeszcze raz bardzo przepraszam za ten bałagan i za te problemy. Ja po prostu się na tym nie znam i tyle.

Edit: A co do tego tematu na temat dodawania screenów... powiedzmy sobie że go nie było, dobra?

Edit2: Ja mam 16 lat, tylko po prostu nigdy wcześniej tego nie robiłem.

Kammer PW
27 lutego 2018, 22:14
OK, jest progress. A teraz daj screena folderu, gdzie zainstalowałeś VCMI.

avatar PW
27 lutego 2018, 22:51
Na pasku odpalona HotA, raport błędu na ekranie startowym z woga... coś mi tu bałaganem pachnie ;]

diabełek412 PW
28 lutego 2018, 16:27
A to miałem wtedy włączoną Hotę. Zaraz wrzucę drugiego screena.



Edit już wrzuciłem. I co Dać jeszcze jednego screena czy już wystarczy?

avatar PW
28 lutego 2018, 16:35
EDIT - źle zainstalowałeś vcmi. Jak odpalasz ten plik vcmi-cośtamcośtam.exe to daj mu ścieżkę do rozpakowania plików na pulpit. Zostanie utworzony katalog VCMI. Z tego katalogu skopiuj wszystkie pliki i przekopiuj je do głównego katalogu z Heroes3 złota edycja.



To jeszcze parę uwag.

1. NIGDY ale to NIGDY nie update'uj vcmi w ten sposób.

2. Sprawdź czy masz jakieś mody w katalogu C:\Users\'twoja-nazwa'\Dokumenty\My Games\vcmi
mods
Jeśli w podanych katalogu są jakieś pliki - skasuj je.

3. Spróbuj wówczas odpalić grę.

diabełek412 PW
28 lutego 2018, 16:40
AAAAAA KUMAM. A i zero modów w folderze mods.

Już dobrze zainstalowałem, ale gdy chciałem włączyć grę pojawiło się to


avatar PW
28 lutego 2018, 16:41
Zobacz ile ja mam nowych plików w katalogu h3

diabełek412 PW
28 lutego 2018, 16:53
Nie wytrzymam, pojawiło się teraz to

strona: 1 - 2 - 3 ... 112 - 113 - 114 ... 128 - 129 - 130
temat: [ważne] VCMI

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel