Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XDark MessiahHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
jesteś zalogowany jako Nieznajomy
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [przykręcony] Poradniki do WoGa i pytania wszelakie
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5

Andruids PW
1 marca, 13:34
Dobrze Ci się wydaje. Ale co z tego?

Kastore PW
1 marca, 13:55
Jest już pełnoletni.

Drwal PW
1 marca, 22:04
Magiellan słusznie zauważył, to naprawdę fajna rocznica. Szkoda, że bardzo cicho obchodziliśmy to "święto".

Magiellan PW
2 marca, 11:07
Co z tego? Właściwie nic, ale jak słusznie zauważył Drwal to fajna rocznica nieprawdaż? Nie żebym coś komuś narzucał ale można było by z tego oddzielny news zredagować i wrzucić jakiś krótki filmik jak zmieniały się Heroesy na przestrzeni lat...

Ps: A w woli ścisłości to jaka jest właściwie ta data? Bo tak jak wczoraj napisałem pamiętam, że był to na bank 1999 rok, ale nie pamiętam dnia, a w necie znalazłem co najmniej trzy różne wersje (28.02, 03.03. i 17.04.)...

crafcik23 PW
13 kwietnia, 15:02
MOŻECIE ZAKTUALIZOWAĆ TEGO MODA, ,Original Interface'' DO NAJNOWSZEJ WERSJI H3WoG 3.58F ?

Kastore PW
13 kwietnia, 18:26
TEN MOD JEST POD ERĘ 2. JEŚLI CHCESZ GO POD H3WoG 3.58F TO, NIESTETY, SAM SOBIE GO "ZAKTUALIZUJ".

Szaman PW
14 kwietnia, 23:06
Kastore, nie musisz być taki zjadliwy:P Spokojnie wytłumacz nowym, na czym to polega;)
Cytat:
DO NAJNOWSZEJ WERSJI H3WoG 3.58F ?

Najnowszą wersją "WOGA" jest tzw. ERA2, który sama w sobie NIC nie ulepsza w WOGU, lecz ulepsza pod względem technicznym (mniej crashów) i modów. Nie musisz już instalować modów permanentnie, możesz je włączać i wyłączać, kiedy chcesz!

Jak instalujesz ERE2, to masz H3WoG 3.58F, tylko w postaci pojedynczego moda z wielu, a nie jako główny mod jak jest w 3.58F.

Dlatego też proponuje ci ERE2 jest to samo co H3WoG 3.58F i masa modów w tym twój "Original Interface" (jak zainstalujesz oczywiście:P)

crafcik23 PW
15 kwietnia, 11:21
Wie ktoś jak usunąć gai_mod z WoG-a???

Kastore PW
15 kwietnia, 11:50
Nie da się. Na przyszłość zainstaluj Erę i laskawie nie zakładaj nowych tematów na pojedyncze pytania.

Kammer PW
15 kwietnia, 12:13
Przeniosłem posty.

Kastore i Szaman mają mnóstwo racji.
Crafciku23 - porzuć WoG-a i zainstaluj ERA II, możesz ją ściągnąć na przykład stąd.

Magiellan PW
24 maja, 17:40
Nie wiedziałem, gdzie to napisać, a że temat tego wątku to też wszelakie pytania, to napiszę tutaj... Otóż któregoś dnia gadałem z kumplem właśnie o Herkach i w trakcie rozmowy wpadliśmy na takie oto pytanko. Tak właściwie to jaka jest fabuła WOGA? Biorąc pod uwagę rozwinięcie tytułu można domyślać się, że coś z tym przebudzeniem Bogów, ale chodzi mi o coś dokładniejszego. Zresztą pytanie czy WOG w ogóle ma jakąś głębszą fabułę. Bo tak właśnie jeśli chodzi o inne części czy dodatki to coś tam się pamięta, a nawet jeśli nie to choćby właśnie tutaj w konkretnych działach można sobie poczytać... A właśnie o WOGu za bardzo nie ma informacji dotyczących fabuły...

24 maja, 17:48
Fabuła WoGa nie jest związana z fabułą z uniwersum H3. A o fabule dowiesz się więcej czytając solucje z kampanii.

Kammer PW
24 maja, 17:54
W sumie wiadomo cokolwiek o tych tytułowych Bogach? Są oni gdziekolwiek wymienieni/wspomnieni/cokolwiek prócz Emisariuszy?
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5
temat: [przykręcony] Poradniki do WoGa i pytania wszelakie