Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Ukryte komnaty Kwasowej Groty
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 7 - 8 - 9 ... 14 - 15 - 16

Viadro PW
23 marca 2010, 00:15
Jestem troche do tylu, bo dopiero zaczalem szukac i mam te 4 pierwsze. Jakas Podpowiedz do rdzawego?
btw. co to? http://www.acidcave.net/hidden.php?sec=eye217

EDIT: Właśnie dlatego wkleiłem ten link. Bo na niego natrafiłem, a cosik nie działa jak powinno.
Ponawiam: da ktoś podpowiedź do 5 komnaty?
f!eldf!eldLinka zostawiam tylko dlatego, że coś jest spartaczone.

Acid DragonAcid DragonProszę - teraz jest ładniejszy komunikat ;P

Irhak PW
9 maja 2010, 00:24
dobra mam już 5/8(chyba 8... są jakieś nowe?)
wodny z głowy...
rdzawy - raz wszedłem na główną o 19:10 i bach! od razu do ukrytej...

OGARexs PW
5 czerwca 2010, 18:02
Zalogowałem się dopiero dziś, ale znam Kwasową Grotę już od jakiegoś roku.
Znalazłem trzy ukryte komnaty (z gorynyczem, czerwonym i diamentowym smokiem) i nie wiem, gdzie szukać 4. Ktoś mi powie, w którym ona jest dziale?

f!eldf!eldNext time you don't use the spellcheck the pot will be purified.


AmiDaDeer PW
5 czerwca 2010, 18:12
Nie. :P

Irhak PW
5 czerwca 2010, 18:15
Pomógłbym, ale z dwóch powodów tego nie zrobię...

1) nie jest to do końca dozwolone ("sami szukajcie!")
2) nie pamiętam już który smok gdzie się pojawia... :(

BTW. - wszystko masz podane, tylko dobrze szukać...

Eniphoenix PW
26 lipca 2010, 19:42
Udało mi się odnaleźć dziewiątą komnatę. Przyznam, że trzeba się trochę natrudzić, żeby do niej wejść, aczkolwiek jest jedna komnata, która jest jeszcze bardziej ukryta. Co do tej - po prześledzeniu dzisiejszych rozmów na czacie, a także z poprzednich dni byłem już niemal pewien, gdzie ona jest.

Ginden PW
23 grudnia 2010, 11:45
Proste pytanie - ile jest ukrytych komnat poza chatem? Bo pamiętam, że jest jedna z wodnym smokiem na chacie (nie, nie pamiętam, jak się do niej dostać, ani co tam jest), a krążą plotki, że jest więcej niż jedna na chacie...

Acid Dragon PW
23 grudnia 2010, 15:00
prosta odpowiedź: nie pamiętam :P

Na chacie jest jednak tylko jedna. Co prawda, co jakiś czas pojawiają się tam dziwne budynki, ale zawierają co innego.

Irhak PW
23 grudnia 2010, 16:24
Teraz szybki listing, które odwiedzić udało mi się w ciągu 1h (bo jeszcze pamiętałem, do której jaskini zajrzeć ;P)
- wodny, (strzeże f.)
- rdzawy, (strzeże u.)
- czerwony, (strzeże g.)
- gorynycz, (strzeże g.)
- Talithraxus (strzeże g., e. i portalu ;P)

wiem, gdzie jest jeszcze jedna, ale nie mogę przejść przez wrota (chyba zbyt leniwy jestem ;P)

PS. skróty sami rozszyfrujcie ;P

Irydus PW
23 grudnia 2010, 20:50
hmmm... Rdzawy zmienił miejsce? Bo tak jakoś nie mogę wejść do tej komnaty -_-

Irhak PW
23 grudnia 2010, 22:22
"a dragon on acid" jaest nadal tam, gdzie go ostatnio widziałem... tzn. dobrze ukryty gdzieś przy wejściu...

Dark Dragon PW
5 stycznia 2012, 23:58
Szkoda, że kod do tej z Czarnym Smokiem jest zmienny... Nagroda naprawdę warta wysiłku ;)

OGARexs PW
6 stycznia 2012, 10:16
7/10. Czytając poprzednie posty została mi z Kryształowym Smokiem,
Z Zielonym Smokiem, oraz Czarnym Smokiem. Tą z Kościanym Smokiem znalazłem dość dziwnie.

Dark Dragon PW
6 stycznia 2012, 12:30
10/10 :)

Dodaję uaktualniony spis dla zainteresowanych:
z Gorynyczem
z Diamentowym Smokiem
z Czerwonym Smokiem
z Talithraxusem
z Rdzawym Smokiem
z Kryształowym Smokiem
z Wodnym Smokiem
Z Zielonym Smokiem
z Czarnym Smokiem
z Kościanym Smokiem

Matheo PW
27 lutego 2012, 23:50
Ja znalazłem jedną z Rdzawym smokiem. Fajne puzle, już ułożyłem. Nowi w Grocie mają w plecy z komnatami :( Bo czasami w czacie były podpowiedzi, no i w newsach. Ale będę szukał :) Tylko mam pytanie? Komnata z Kościanym smokiem, to która niby nie jest komnatą? Często się dużo ludzi koło niej kręci.

EDIT: Odwiedziłem Gorgonycza i Diamentowego smoka. Kurczę Gorgonycz ma taki super skarb a nie da się pobrać :(

Dark Dragon PW
28 lutego 2012, 09:56
Cytat:
Tylko mam pytanie? Komnata z Kościanym smokiem, to która niby nie jest komnatą? Często się dużo ludzi koło niej kręci.
Nie rozumiem pytania. Jak to dużo ludzi się koło niej kręci? Powiem, że to najnowsza komnata...

Matheo PW
28 lutego 2012, 15:14
Cmentarz ;) Cmentarny czat. Tam jest dużo ludzi i jest tam pewne miejsce. Gdy się do niego wejdzie, pojawia się napis, że to jednak nie ukryta komnata. Ale chyba nie tam, skrył się Kościany smok ;)

OGARexs PW
28 lutego 2012, 15:26
To nie cmentarz. Mogę powiedzieć jak ja znalazłem kościanego. A więc GNG! I tle.

Nerevar PW
28 lutego 2012, 16:00
U gorynycza ktoś skopał link. Wystarczy skopiować link i usunąć fragment "http://www.acidcave.net/down.php?id="

Sam znalazłem kilka komnat - nie obraziłbym się na garść wskazówek ;)

Matheo PW
28 lutego 2012, 16:32
Podpowiedzi są w tym temacie. Czytaj wszystkie posty ;)
strona: 1 - 2 - 3 ... 7 - 8 - 9 ... 14 - 15 - 16
temat: Ukryte komnaty Kwasowej Groty

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel