Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Ukryte komnaty Kwasowej Groty
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 ... 14 - 15 - 16

Dark Dragon PW
30 marca 2009, 07:23
Ja doskonale już po pierwszej podpowiedzi załapałem o co chodzi ;)

EDIT:Co zrobić z tym kodem dostępu?

Dragonar PW
30 marca 2009, 15:24
@Dark Dragon
Z jakiego tematu wziąłeś te cytaty?

Może kod jest "rozsypany" po komnatach i trzeba go złożyć?

Acid Dragon PW
30 marca 2009, 18:26
Nie, kod jest do zdobycia normalnie, w całości.

Jak już pisałem na czacie - trop Dark Dragona jest błędny, gdyż kodem dostępu jest bezpośredni adres do komnaty, więc mając kod nie sposób nie wiedzieć co z nim zrobić ;P.

Dragonar PW
3 kwietnia 2009, 17:52
Mam pytanie odrobinę odbiegające od tematu, bowiem chciałbym zrobić na swojej stronie małą ukrytą komnatę. ;) Jakiego skryptu HTML potrzeba, aby obrazek stał się odnośnikiem do określonej strony?

Trang Oul PW
3 kwietnia 2009, 18:08
Tag (a) naokoło (img), ewentualnie (area) jako część obrazka.

Dragonar PW
3 kwietnia 2009, 18:38
Dziękuję - działa. :)
Do mojej komnaty będzie można dostać się rozwiązując zagadki. Nie będzie to proste... ;)
A co zrobić, aby nie było otoczki wokół obrazka, który jest odnośnikiem?

Trang Oul PW
3 kwietnia 2009, 20:16
Przy (img) border=0.
Jako pokutę przeczytaj kurs HTML i nie spamuj więcej.

Dragonar PW
5 kwietnia 2009, 16:59
Znów próbowałem odnaleźć nową Ukrytą Komnatę - szukałem zależności między Ukrytymi Komnatami. Nie udało się, niestety... Mam pytanie - czy ktoś WoGóle odnalazł tę komnatę?

Acid Dragon PW
5 kwietnia 2009, 17:46
Prawdę mówiąc dziwi mnie, że to się takie trudne okazało. Naprawdę nie trzeba wiele kombinować, zgadywać, czy zależności szukać. Nie mniej jednak dałem już tyle wskazówek, że naprawdę trudno o więcej.

Powiedziałem już przecież gdzie komnaty na pewno nie ma. Mogę dołożyć do tego jeszcze to, że nie ma jej we wcześniejszych ukrytych komnatach, postach i tematach na forum, niusach, czy podstronach Groty, których nie ma w menu.

W dodatku powiedziałem że jeden z tropów Dark Dragona był słuszny.

I mean - co jeszcze chcecie? wskazać ją palcem? ;P

Nemomon PW
5 kwietnia 2009, 19:34
Smoq:
I mean - co jeszcze chcecie? wskazać ją palcem? ;P

Chcesz się założyć? ;]

Redagast PW
5 kwietnia 2009, 20:56
Jedną z komnat znalazłem w nietypowy sposób. Przed Google nic się nie ukryje.

Acid Dragon PW
5 kwietnia 2009, 21:07
I tu się mylisz ;P

nowsze się ukryją.

A stare niedługo też zostaną ukryte :P.

Dragonar PW
5 kwietnia 2009, 21:35
Acid:
Prawdę mówiąc dziwi mnie, że to się takie trudne okazało. Naprawdę nie trzeba wiele kombinować, zgadywać, czy zależności szukać. Nie mniej jednak dałem już tyle wskazówek, że naprawdę trudno o więcej.
Gdy ktoś coś ukryje, to znalezienie tego wydaje się mu banalnie proste, bo sam to ukrył. :P Zależności między Ukrytymi Komnatami można wymyślić wiele, np. wszystkie mają smoczego strażnika. Znalezienie tej jednej jedynej z wielu jest dość trudne, gdyż nie wiemy, o której autor myślał w chwili ukrywania komnaty.

Acid Dragon PW
5 kwietnia 2009, 21:46
nie myślałem o żadnej -_-

źle interpretujesz moje słowa.

Owszem istnieje pewna zależność, która nawet w tym temacie została już wskazana. Tyle że nie chodzi o coś, co jest takie samo we wszystkich komnatach, ale zależność każdej komnaty od czegoś innego - jak najbardziej jawnego.

Dragonar PW
5 kwietnia 2009, 21:54
Acid:
Tyle że nie chodzi o coś, co jest takie samo we wszystkich komnatach, ale zależność każdej komnaty od czegoś innego - jak najbardziej jawnego.
Każdej Ukrytej Komnaty? Czy jakiejkolwiek komnaty?

Acid Dragon PW
5 kwietnia 2009, 21:59
ukrytej, ukrytej -_-

Dark Dragon PW
6 kwietnia 2009, 14:33
Link jednej z ukrytych komnat już został zmieniony.

Co nam zostało? Czat, galeria avków...

Nivelus PW
6 kwietnia 2009, 15:50
DD-Acid Mówił że w galerii też nic nie ma...

Acid DragonAcid DragonNa czacie też nie, do kreegana... a także na żadnej z pomniejszych stron o istnieniu których sam już nie pamiętam.

MCaleb PW
7 kwietnia 2009, 02:27
Panowie, litości. Rozpoczęliście walne polowanie na ową komnatę, całkowicie przecząc sensowi jej istnienia.
Pomyślcie lepiej czemu są one ukryte, hmm? Mają być nagrodą dla spostrzegawczych, nie zaś stanowić byle lisa dla zgrai pomylonych ogarów.
Ja bym proponował rozstrzelać defetystów i zapomnieć o sprawie.
Można też ich nabić na pal. Wedle uznania.
- Berserker


Dlatego też wolałbym, by w tym temacie pojawiały się informacje, że coś nowego powstało, oraz ewentualne komentarze tych, co to coś odkryją. Nie zaś męczenie Smoka, by użył swojego pazura, niekoniecznie w celu wskazania kierunku.
Tylko kto to będzie później sprzątał? Poza tym, skoro nie ma ukrytej komnaty z wodorostami, to mnie sprawa nie interesuje. - Var

Dlatego też mam zamiar powiedzieć to tylko raz - dajcie spokój z polowaniem. Jeżeli chcecie jakąkolwiek odkryć, zróbcie to osobiście i, w zależności od rezultatu, zostawcie komentarz.
Or else!
Algae not included.
Amen.

Acid Dragon PW
7 kwietnia 2009, 18:27
Dzięki MC.

Cytat:
Poza tym, skoro nie ma ukrytej komnaty z wodorostami, to mnie sprawa nie interesuje.

A próbowałeś rzucać zaklęcia podczas godziny magii? ;P
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 ... 14 - 15 - 16
temat: Ukryte komnaty Kwasowej Groty

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel