Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Ukryte komnaty Kwasowej Groty
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 9 - 10 - 11 ... 14 - 15 - 16

Irhak PW
8 maja 2012, 12:07
Cytat:
Cytat:
Czy znalezienie ich wymaga jakichś umiejętności informatycznych?
Absolutnie nie, wszystkie są dostępne dla każdego.
W niektórych przypadkach jeśli chcesz sobie ułatwić drogę to przyda ci się jakaś minimalna wiedza, którą już się zdobywa na poziomie gimnazjum :)

Dark Dragon PW
8 maja 2012, 14:35
@Down (czyt. jeśli chcesz troszkę pooszukiwać)

Fandor PW
8 maja 2012, 21:06
Ja tam już wszystko przeszukałem i chyba nigdy nie znajdę, w moim pierwszym poście chodziło o podanie linków bo szukać mi się nie chce :(.
Żeby nie było, ani nie jestem leń ani głupek tylko mam mało czasu ostatnio (rodzice cisną mnie żebym miał wyższe oceny) i prawie wcale nie wchodzę na kompa.

Dark Dragon PW
8 maja 2012, 21:15
To się nie martw, Komnaty nie zmienią swego miejsca przez lata :) Kiedyś będzie czas ;)

OGARexs PW
9 maja 2012, 18:11
leń:
w moim pierwszym poście chodziło o podanie linków bo szukać mi się nie chce :(.
Podam ci skróty do komnat 7 smoków:
W. W. C. S.G. A. S. W.

OGARexs PW
9 maja 2012, 19:34
Czarny odnaleziony :) Teraz jeszcze odszyfrować co znaczą podpowiedzi do Zielonego i Kryształowego. Have fun!

Nerevar PW
9 maja 2012, 22:02
Pytanie do tych, którzy znaleźli kostka - czy podpowiedź Acida ma związek z tym, że jego komnata ukryta jest w podobny sposób co ta wodnego (albo ma związek z jej lokalizacją) czy to ślepy strzał? To ostatnia komnatka, która mi została ;)

Irhak PW
9 maja 2012, 22:07
Nie, kościany był, ale jego strona została zdjęta, przez co można jedynie poszukiwać jej dawnej lokalizacji, ale nic tam nie znajdzie się ('błąd' 404).
A jak chcesz faktyczną podpowiedź (bo obecne wspominają tylko o jej zniknięciu) to masz ją tutaj: "O bohaterach umarłych co ściągnięto im rzeczy ten zwój, co pod dnem kufra leży"

Nerevar PW
9 maja 2012, 22:10
Dzięki - w takim wypadku nie szukam ;)

TopFunny525 PW
2 sierpnia 2012, 20:00
Dla poszukiwaczy komnat(o ile jeszcze tacy są:)) Dam podpowiedź:

Jedna z komnat jest w komnacie Woga. A kolejna w Grocie(chodzi mi o stronę główną) Dodatkowo. Kolejna pojawia się co jakiś czas na Cmentarnym czacie:-). Obecnie, znalazłem z 3/4 komnat. Szukam reszty:). Pozdrawiam

Matheo PW
2 sierpnia 2012, 22:24
@ TopFunny525 Komnat jest więcej niż 4 ;)

TopFunny525 PW
2 sierpnia 2012, 22:26
Do Matheo
3/4 odnosiło się do trzy czwarte:). A nie cztery komnaty

OGARexs PW
3 sierpnia 2012, 08:45
Funny nie martw się. Zawsze znajdzie się pomyleniec ich szukających.
Co do podpowiedzi znalazłem 7/9 więc wiem gdzie niektóre smok poukrywał.

Dwóch smoków strzegą bogowie przebudzeni;
Jednego wojownicy z innego świata;
Kolejny jest głównym ulubionym Kwasowego;
Czarny w gry hazardowe w skarbówce pogrywa;
Następnego chować się nie chciało bo Acid grał w karty :-p

Zielonego i kryształowego nie znalazłem. Resztę podpowiedzi dała Funny. A kościany się obraził bo plewień psołak z nalazł go przez wujka...


Irhak PW
3 sierpnia 2012, 10:40
Przecież podpowiedzi do ukrytych, WSZYSTKICH ukrytych, zostały podane przez Acida i mnie (następny post po jego) ;)

Alamar PW
3 sierpnia 2012, 11:20
Niektórym po prostu nie chce się czytać czegoś więcej, niż jednego postu wstecz. :P

OGARexs PW
19 maja 2013, 22:04
Reanimuje temat jednym prostym pytaniem.
Czy z okazji powiększenia się groty o kilka nowych komnat, twórcy ich dodali także te ukryte?

Irhak PW
19 maja 2013, 22:55
Z tego co wiem to nie było żadnych nowych ukrytych. Nowy system raczej jeszcze nie ma możliwości ukrywania stron jak np. tą z czerwonym smokiem ;)

PS. w każdym razie ja NIE ukrywałem żadnej (choć mnie kusiło przy MM9 :P)

Acid Dragon PW
20 maja 2013, 12:06
Nie, nie doszło nic nowego.
Aczkolwiek technicznie dałoby się to zrobić, gdyby któryś z autorów nowych działów wyraził taką chęć i zaproponował materiał ;)

Tarnoob PW
20 maja 2013, 22:48
Acidzie, w swoim poście z podpowiedziami zamieniłeś miejscami wskazówki do gorynycza i diamentowego smoka – chyba że to umyślnie i ma coś utrudnić.

Znalazłem już:
– gorynycza,
– diamentowego,
– kwasowego (rdzawego),
– czerwonego,
– tamtego nieumarłego na „T”,
– kryształowego.

Do znalezienia jeszcze czarny, zielony, wodny i kościany – przy czym wiem, gdzie szukać czarnego i wodnego. Zie­lo­ny i kościany – pasqdztwo, ale też się idzie powoli domyśleć – pewnie jakaś utrudniona wersja kryształowego albo czarnego.

Swoją drogą ciekawe, że smoki to głównie te z Heroes III, a jeśli są z innych gier, to w miejscach w jakiś sposób związanych z tamtymi grami.

EDIT: wodny schwytany. Czarnego byłoby łatwiej złapać, gdyby ktoś podał Ogólną Teorię Resource Mastera, z op­ra­co­wa­niem wszystkich możliwych algorytmów, optymalizacją i wyjaśnieniem, dlaczego taka a nie inna strategia jest najlepsza.

Acid Dragon PW
21 maja 2013, 09:40
Mogę tylko powiedzieć, że w chwili obecnej sam nie wiem, czy ukryta komnata z kościanym smokiem w ogóle istnieje :P.

Wg mnie jest 9 ukrytych komnat, ale mogę czegoś nie wiedzieć. Co do Zielonego - należy uważnie poszukać w miejscu, które było drogą do jednego z pozostałych smoków.
strona: 1 - 2 - 3 ... 9 - 10 - 11 ... 14 - 15 - 16
temat: Ukryte komnaty Kwasowej Groty

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel