Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [WoG/mod] Four Upgrades
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 7 - 8 - 9 ... 24 - 25 - 26

Wiewek PW
27 października 2008, 14:33
Czyli jednak wybrałeś moją nazwę? Bardzo za to dziękuję. Jednak nie powiedziałeś jeszcze co z siedliskiem Oczek.

EDIT: Przepraszam, nie zauważyłem, raczej rzadko zaglądam do wcześniejszych postów.

Dragonar PW
6 listopada 2008, 15:18
UWAGA!
Jest już bliżej określona data wydania FU 1.0 beta. :) Mod zostanie wydany w bieżącym miesiącu (listopad 2008).
Po wyjściu moda mam zamiar rozbudować i zaktualizować pseudo-dział patcha(mój pierwszy post :P) i dodać kilka dzialików, np. instalacja, FAQ i oczywiście najważniejszy - download. Zamierzam też oczyścić "Galerię screenów". ;) Pousuwać niepotrzebne, tak aby zostało po 5-8 screenów dla każdego języka.

Wiewek PW
6 listopada 2008, 17:55
To bardzo dobra wiadomość! Cieszmy się i radujmy się tym! Czekam niecierpliwie.

Dragonar PW
10 listopada 2008, 15:15
UWAGA!
Znana jest dokładniejsza data premiery moda. Z modem uporamy się do 20.11.2008, choć mod może wyjść szybciej. :)
Otworzyłem dzialik Download (nie, mod jeszcze nie wyszedł). Znajdziecie w nim dokumentację moda. Poczytajcie sobie lekturę... ;)
Dokumentację można pobrać TUTAJ (8 KB).


Dragonar PW
11 listopada 2008, 16:08
11.11.2008

FU 1.0 beta - PREMIERA!

DOWNLOAD:
Pliki do pobrania z moda:

POBIERZ - FU 1.0 beta PL (2.70 MB)
POBIERZ - FU 1.0 beta EN (2.70 MB)
POBIERZ - dokumentacja do FU 1.0 beta (8 KB)
POBIERZ - pliki do patcha do edytora map (17 KB)

Download jest też w moim pierwszym poście. Instalacja opisana w dokumentacji, jak i również w moim pierwszym poście.

Dobrej zabawy! ;)

Pozdrawiamy!

FU Team



jankes_begbie PW
11 listopada 2008, 16:23
Mile widziane uwagi oraz sugestie, tudzież wasze własne pomysły i projekty. Autorzy nie wykluczają dalszej modyfikacji i nie zaprzestają prac nad realizacją kolejnych pomysłów. Enjoy!

Dragonar PW
11 listopada 2008, 16:30
Wersja beta nie zawiera tylko:

- grafik siedlisk (były problemy)
- zmienionych teł portretów (dużo roboty, a chcieliśmy Wam udostępnić szybciej mod ;))

To już będzie w FU 1.0F. Planujemy to zrobić w przerwie świątecznej, o ile wszystko się uda...
Teraz wychwytujcie błędy z bety i piszcie o nich - postaramy się poprawić.

Ginden PW
11 listopada 2008, 21:40
Congratulations.

Dragonar PW
12 listopada 2008, 15:20
Ginden:
Congratulations.
Dziękuję. :)
Pograliście już trochę? ;) Może jeszcze ktoś się wypowie?

Dark Dragon PW
12 listopada 2008, 16:00
Tła portretów to najmniejszy problem, a portrety z QS już mają odpowiednie tła.
Nie wiem jak jest w FU, bo nie grałem [i pewnie nie zagram].

Dragonar PW
18 listopada 2008, 15:45
Dark Dragon:
Tła portretów to najmniejszy problem, a portrety z QS już mają odpowiednie tła.
Nowe jednostki mają nowe portrety. Chodziło mi o portrety jednostek, które dzięki FU zyskują nową przynależność, np. Koszmar --> Nekropolia.

Dark Dragon:
Nie wiem jak jest w FU, bo nie grałem [i pewnie nie zagram].
Oczywiście możesz zagrać. Gorąco polecam. :)


Dragonar PW
25 listopada 2008, 15:43
FAQ dodane. W moim pierwszym poście.

Drwal PW
28 listopada 2008, 20:43
Zagrałem już dwa razy i szczerze powiem jestem mile zaskoczony, 4 ulepszenia to świetny pomysł, fajnie jakby wszystkie 7 dało się ulepszyć, ale i tak jest niezłe, najbardziej podoba mi się osa, jest to ciekawa jednostka, jedyny minus ze trzeba bylo poświecić inne "stwory" aby wpakować nowe, ale to problem znany wogowiczom nie od dziś. Ogólnie gratulacje za wyniki pracy

Dragonar PW
28 listopada 2008, 21:20
drwal-siekiery:
zagralem juz dwa razy i szczerze powiem jestem mile zaskoczomny, 4 ulepszenia to swietny pomysl, fajnie jakby wszytskie 7 dalo sie ulepszyc, ale i tak jest niezle, najbardziej podoba mi sie osa, jest to ciekawa jednostka, jedyny minus ze trzeba bylo poswiecic inne "stwory" aby wpakowac nowe, ale to problem znany wogowiczom nie od dzis. Ogolnie gratulacje za wyniki pracy

Siedem ulepszeń? No fajnie by było, ale niestety nie ma takiej możliwości. Trzebaby usunąć ogromną część jednostek, a jak sam pisałeś - szkoda ich.
Oczywiście to jeszcze nie koniec pracy nad modem. Jeszcze wersja FU 1.0F, potem 2.0. ;)
Dziękuję za dobry komentarz. :)

EDIT:

Małe plany na ulepszenia w FU w wersji 2.0:

a) ZAMEK

1. Halabardier --> Wojownik (NU 2.0)
2. Krzyżowiec --> Fanatyk
3. Kapłan --> Kapłan Wojny
4. Archanioł --> Serafin

b) BASTION

1. Centaur Bojowy --> Sylwański Centaur
2. Krasnolud Bojowy --> Niziołek
3. Wysoki Elf --> Strzelec
4. Złoty Smok --> Czarodziejski Smok

c) FORTECA

1. Większy Gremlin --> Gremlinołaj
2. Żelazny Golem --> Złoty Golem
3. Arcymag --> Czarodziej
4. Tytan --> Lord Piorunów

d) INFERNO

1. Cerber --> Ognisty Rumak (może coś się jeszcze znajdzie na zamianę)
2. Rogaty Demon --> Wilkołak
3. Ifryt Sułtański --> Ifryt Radża
4. Arcydiabeł --> Piekielny Baron

e) NEKROPOLIS

1. Zombi --> Mumia
2. Upiór --> Duch
3. Upiorny Rycerz --> Koszmar
4. Duchowy Smok --> Krwawy Smok

f) LOCH

1. Beholder --> Potworne Oko
2. Królewska Meduza --> Cesarska Meduza
3. Królewski Minotaur --> Krwawy Minotaur
4. Czarny Smok --> Smok Ciemności

g) TWIERDZA

1. Hobgoblin --> Jeździec Dzika
2. Wilk --> Wilczy Jeździec --> Wilczy Rycerz
3. Ogrzy Mag --> Ogrzy Szaman (NU 2.0)
4. Starożytny Behemot --> Upiorny Behemot

h) CYTADELA

1. Gnoll Maruder --> Rozbójnik
2. Większy Bazyliszek --> Starożytny Bazyliszek
3. Królewska Wiwerna --> Kwasowa Wiwerna
4. Hydra Chaosu --> Gorynycz

i) WROTA ŻYWIOŁÓW

1. Rusałka --> Sylfida (Driada tylko, że ma zmienioną nazwę)
2. Żywiołak Energii --> Żywiołak Elektryczności
3. Żywiołak Magmy --> Żywiołak Minerałów
4. Feniks --> Święty Feniks

---------------------------------------------------------------

Dzięki różnym zagmatwaniom ulepszenia będą chyba takie jak wyżej i w dodatku do gry mają szansę powrócić: Rdzawy Smok i Kryształowy Smok. :)

Komentujcie - co się wam podoba, a co nie.




Drwal PW
28 listopada 2008, 21:50
Z tego co zrozumiałem chcesz do moda dodać 3 nowe jednostki i przywrócić Rdzawego i Kryształowego Smoka. Czyli razem 5 innych w porownnaiu do poprzedniego moda. Jakie wiec jednostki pojda do odstrzalu?

Dragonar PW
28 listopada 2008, 21:59
Kryształowy i Rdzawy Smok wrócą na swe stare miejsca. Demon Cienia zastąpi Rozbójnika. Jednostką 8 levelową dla Bastionu stanie się Czarodziejski Smok - Szmaragdowy Smok wyleci. Jednostką 8 levelową dla Cytadeli stanie się Gorynycz - Piekielna Hydra wyleci. Zamiast Szmaragdowego Smoka dam Paladyna (tudzież usunę Piekielną Hydrę i na jej miejscę dam Paladyna). Zamiast Osy będzie Kwasowa Wiwerna.
Według mnie Kwasowa Wiwerna jest lepsza od Osy. Po pierwsze jest o wiele lepszej jakości. Po drugie ma trzy fajne animacje - kwasową śmierć, obronę z tarczą (jak na obrazku), kwasowy atak.

Goldenraz PW
29 listopada 2008, 14:15
Wg mnie:
* Paladyn wygląda bardzo dobrze. Trochę złoty, ale nie wiem, czy nie powinien taki być :)
* Kwasowa wiwerna wygląda na stwora przynajmniej tak silnego jak smoki, przynajmniej na 7 lvl.
* Demon cienia w ogóle mi się nie podoba - wygląda jak małpa z kilkoma kolcami:)

Dragonar PW
29 listopada 2008, 15:37
Goldenraz:
* Paladyn wygląda bardzo dobrze. Trochę złoty, ale nie wiem, czy nie powinien taki być :)
Paladyn ma być złoty. Idealnie pasuje na upg. Krzyżowca.

Goldenraz:
* Kwasowa wiwerna wygląda na stwora przynajmniej tak silnego jak smoki, przynajmniej na 7 lvl.
Dlaczego? Przecież to tylko przekolorowana Królewska Wiwerna. To obrazek podczas obrony.

Goldenraz:
*Demon cienia w ogóle mi się nie podoba - wygląda jak małpa z kilkoma kolcami:)
Cóż... każdemu podoba się co innego. To przynajmniej trochę logiczniejsze, niż upg. z Wilkołakiem. W Cytadeli będzie teraz ciekawie... (jak widać w liście ulepszeń) :)

PS.: FU 2.0 wyjdą dopiero po wyjściu NU 2.0. Dostosują FU do najnowszych NU (stąd jednostki z NU 2.0).

Drwal PW
29 listopada 2008, 19:31
Wiem, że to moze glupie pytanie, ale troche nie pasuje mi nizolek jako ulepszenie krasnoluda, nie mozna by bylo dopasowac inna jednostke?

Dragonar PW
1 grudnia 2008, 17:16
O tym było już pisane. Przeczytaj cały temat. Inną jednostkę... tylko jaką? I jaką wyrzucić, by wprowadzić nową?

EDIT:
EDIT2:

Link download do angielskiej wersji FU zaktualizowany, bo plik został usunięty (czas).
Dość dużo pobrań było już... 74 (PL) + 8 (EN - stary link) = 82 pobrania. :) Jestem zaskoczony, że tyle osób pobiera mod.
strona: 1 - 2 - 3 ... 7 - 8 - 9 ... 24 - 25 - 26
temat: [WoG/mod] Four Upgrades

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel