Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [WoG/mod] Four Upgrades
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 6 - 7 - 8 ... 24 - 25 - 26

jankes_begbie PW
17 września 2008, 21:06
mnie się też podobają. fajne.
moje propozycje nazw: burzowa grań jako siedlisko ptaszków oraz potworna wylęgarnia jeśli chodzi o "oczka" - kurde, ale mam wene twórczą wyrażeń neologizmopodobnych ;-p

Goldenraz PW
17 września 2008, 21:43
Potworna wylęgarnia bardzo dobrze pasuje (połączenie nie tylko nieźle brzmi, ale jeszcze "oddaje" siedlisko z mapy przygody). Burzowa grań też dobra :)

Wiewek PW
18 września 2008, 18:08
Niestety jankes_begbie, pokonałeś mnie. Kłaniam się przed tobą. Nazwy są świetne.

jankes_begbie PW
18 września 2008, 18:21
Cieszę się, że Wam się podoba. Polecam się na przyszłość ;)

Dragonar PW
22 września 2008, 20:56
Nazwy dla siedliska Ptaków Burzy są nadal mile widziane.
A jak wam się podoba nazwa - "Wichrowe Klify"?

Wiewek PW
25 września 2008, 19:33
Wichrowe klify? Nie, to zdecydowanie nie pasuje do Ptaków GROMU. Wolę zostać przy Burzowej Grani.

Quba Drake PW
25 września 2008, 20:20
Jako autor dzieła, jestem za Burzową Granią albo Wichrowym Czubem.

Solmyr PW
25 września 2008, 20:51
Wichrowy Czub... jaka wyśmienita nazwa. Jest tak oryginalna, że nawet nie ma jej w słowniku ortograficznym:D

Dragonar PW
25 września 2008, 20:56
Myślę, że będzie to Burzowa Grań lub Wichrowe -coś-*.

* - tu wpisać co, bo Czub to chyba...eee...dość oryginalna nazwa. :D

avatar PW
25 września 2008, 21:00
No to połączcie dwie nazwy i będzie Wichrowa Grań :) Albo Burzowy Czub jeśli już co... :D

Quba Drake PW
26 września 2008, 14:47
Tak to jest jak się pisze posty w "pięć sekund" :P. Coś z tych dwóch, inne burzowe i wichrowe coś(e) nie mają u mnie poparcia, no chyba, że ktoś wymyśli inną nazwę, która zwali mnie z nóg(albo krzesła).

Wiewek PW
27 września 2008, 14:46
Solmyr:
Wichrowy Czub... jaka wyśmienita nazwa. Jest tak oryginalna, że nawet nie ma jej w słowniku ortograficznym:D

Władca Smoków:
...Czub to chyba...eee...dość oryginalna nazwa. :D

avatar:
...Albo Burzowy Czub jeśli już co... :D

Dajcie spokój z Czubem. To coś zaczyna mnie już denerwować, to raz, a że mam z tym pewne skojarzenia, to dwa.

Quba Drake:
...jestem za Burzową Granią albo Wichrowym Czubem.

Popieram.

Quba Drake:
...no chyba, że ktoś wymyśli inną nazwę, która zwali mnie z nóg(albo krzesła).

Może jeszcze coś wymyślę. :D

EDIT: Mam nadzieję, że jeśli w temacie nic się nie dzieje, to nie jest tak samo z modem. Ile procent moda gotowe?

vinius PW
5 października 2008, 16:44
Dokładnie 54, 3214323% (+/- 0, 000021). Jak jakiś ważny postęp w tworzeniu nastąpi, to zapewne Autor się odezwie.

Goldenraz PW
5 października 2008, 18:04
Poza tym nie da się, nawet w przybliżeniu podać procent ukończenia projektu (z wyjątkiem banalnej, rutynowej pracy). 25% po miesiącu pracy może oznaczać, że za miesiąc będzie skończone, albo, że za dwa uznamy, że skończone jest 20%. :) Zwykle to, co się uważa za trudne idzie szybko i na odwrót - jeśli coś jest ignorowane, bo wydaje się łatwe, to później się traci nad tym dużo czasu (z własnej praktyki wiem :) )

Pytając wcześniej, czy 25% jest nadal aktualne miałem na myśli, czy nie ma większego postępu, czy to nie jest aktualizowane.

Dragonar PW
5 października 2008, 18:17
Oczywiście mod jest tworzony. Jak na razie nic specjalnego się nie dzieje, więc po co mam ciąglę "nawijać" o modzie? Prace spokojnie sobie idą. To co łatwe zostało zrobione, teraz trzeba się pomęczyć nad trudniejszą częścią moda.
Mam wyjątkowo natrętny problem z plikiem - "AVWATTAK.def". ;( Już gdzieś o nim pisałem (wyskakują dwa stwory na mapie przygody). Męczymy się też z portretami (Jak ja nienawidzę tej palety kolorów! :P).

Wiewek PW
6 października 2008, 15:43
Ja was rozumiem, że nie warto ciągle nawijać, jak nie ma o czym, tylko chciałem was sprawdzić. :P Życzę powodzenia z podwójnymi stworami i kolorami. :)

Dragonar PW
9 października 2008, 22:01
OGŁOSZENIE:

Zapraszam na forum o modzie w Jaskini Behemota! Jest świeżo utworzone, więc nie ma (na razie) za dużo postów. Link pojawił się także w moim pierwszym poście.

Wiewek PW
10 października 2008, 09:12
Zaczynasz się reklamować, Władco. To dobrze, tylko jeśli nie skończysz swojego moda będzie więcej fanów zawiedzonych. :)

EDIT: Tak, miejmy nadzieję. :D

Klekot PW
10 października 2008, 13:18
Miejmy nadzieje ze skończysz : D

Dragonar PW
24 października 2008, 23:12
Dla siedliska Ptaków Burzy, wybrałem nazwę - "Burzowe Urwisko". Zrobiłem tak, ponieważ:

1. "Czub" okropnie mi się nie podobał.
2. Jeśli się nie mylę to "grań" mają już Behemoty, a to w przypadku Behemotów jest jaskinia, a Ptaki muszą mieć dużo przestrzeni, więc chyba nie będą siedzieć w jaskini.

To tyle na temat. :P

EDIT:
Już dawno dopisałem nazwę siedliska Oczek do posta, w którym pokazywałem siedliska. "Potworna Wylęgarnia".
strona: 1 - 2 - 3 ... 6 - 7 - 8 ... 24 - 25 - 26
temat: [WoG/mod] Four Upgrades

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel