Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [WoG/mod] Four Upgrades
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 - 4 ... 24 - 25 - 26

AmiDaDeer PW
23 lipca 2008, 16:45
Co do modyfikacji - wypowiem się, gdy będzie więcej.
Co do Potwornego Oka - bardzo mi przypomina to cuś z Quicksilvera... Podobnie zresztą jak "Ptak Burzy"...

Dragonar PW
23 lipca 2008, 16:54
No tak. Bo to są te 'cuś' z Quicksilvera. :-P

Jednostka:


Osa

Trang Oul PW
23 lipca 2008, 18:35
A może byś pokazał coś innego, coś własnego? Jednostki z Quicksilvera wszyscy już widzieli.

Klekot PW
24 lipca 2008, 22:40
A ja mam pytanie wiadomo już kiedy mod będzie udostępniony do ściągncia ?

Ginden PW
25 lipca 2008, 11:34
99% szans, że nigdy.
Trang OulTrang OulJa stawiam 50%, że umrze śmiercią naturalną i drugie 50%, że autor porzuci prace :P .

AltairAltairA ja stawiam na jakiś niespodziewany kataklizm np. armagedon dysku (or something else) przez co "prawie" dokończony mod (90%) odejdzie w otchłań. ;P

Quba Drake PW
25 lipca 2008, 13:33
Dlaczego wszyscy są takimi pesymistami...Jeśli mowa o MoD'ach. Co się dzieje z TI?

Nemomon PW
25 lipca 2008, 14:28
Pewnie dlatego, że ilość modów, która umarła śmiercią naturalną albo autor się rozmyślił tudzież miał armageddon na HDD (tudzież zdenerwował babcię / siostrę / matkę / kochankę / wszystkich naraz / kogoś innego* i ta osoba skasowała mu cały jego dobytek) może być liczona nie w sztukach lecz hurtowo.

*niepotrzebne skreślić

jankes_begbie PW
25 lipca 2008, 21:50
Nemomonie,
być może nie wszystkim pojęcie zdania złożonego podrzędnie tudzież zdania wtrąconego wydaje się być obce.
Nie chciałbym, aby porywnywano mnie do jakiegoś kolesia, który najwyraźniej ma problemy z wysławianiem się. I nie jest to żadną próbą mojego wywyższania się ponad innych.

Samo pojęcie etykiety także nie jest mi obce. Lecz nie wydaje mi się właściwe szanować kogoś, kto samemu takowego szacunku dla innych jest pozbawiony. Kolo, który pierniczy coś o okresie w kontekście wobec mnie jak najbardziej obraźliwym nie może może oczekiwać ode mnie szacunku (a tym samym choćby odrobiny etykiety z mojej strony). Jak plują Ci w twarz to zawsze twierdzisz, że to deszcz? Chyba zrozumiałeś intencję... Twój przedmówca sam jest sobie winien.

Zapewniam, że problemów z czytaniem nie mam. Ja również nie znam Twoich dokonań na polu Heroesów ani samemu nie mogę się pochwalić żadnymi osiągnięciami, ale w przeciwieństwie do innych nie staram się od razu wytykać każdemu, że się sfrajerzył bo czegoś akurat nie zrobił dobrze /w ogóle.
Trochę uznania, choćby za pomysł, chęci i zaangażowanie twórcy. Jeśli wyjdzie to pewnie wszyscy w to pogramy. Jeśli nie... no cóż... Autor ma do tego prawo.

Do Ciebie osobiście nic nie mam i może niech tak pozostanie. Do Altaira czy Tranga tym bardziej, gdyż w/w akurat stosownymi osiągnięciami mogą się pochwalić i byłoby co najmniej nie na miejscu, żeby taki żółtodziób wytykał im to czy owo.

Wystarczy tego ględzenia.

Altair PW
25 lipca 2008, 21:51
Usunięty został offtop, który tak drastycznie się rozrósł się tym temacie przez ostatnie kilka godzin. Prosiłbym więc niektórych mieszkańców, aby na przyszłość najpierw poprawili błędy w swoich postach, a dopiero potem wytykali je innym.

Dragonar PW
27 lipca 2008, 23:04
Trochę czasu mnie nie było, bo wyjechałem. Teraz wszystko wróci do normy.

Pracy na 101% nie porzucę. Armageddon - małe szanse. Myślę, że 2 komputery (na każdym Heroesy III + WoG + NU + FU), 3 x płyty CD (z modem oczywiście) wystarczą, by uchronić się przed armageddonem :).

Quba Drake:
Dlaczego wszyscy są takimi pesymistami...
Właśnie. W tym problem, że nie wiadomo dlaczego...

Klekocie - mod jest tworzony. Narazie nadaje się do grania, ale nie zbalansowanego. Po jakimś czasie zostanie wydana wersja beta. Data nie jest określona.

Trang Oul PW
28 lipca 2008, 00:48
Cytat:
Dlaczego wszyscy są takimi pesymistami...
Po pierwsze, pomińmy wrodzony pesymizm pewnego nieumarłego ;) .
Chociażby dlatego, że wiele modów było głośno zapowiadanych, a prace zostały przerwane. Żeby nie być gołosłownym, jako przykłady podam Quicksilvera i TI. Również było mówione, że NA PEWNO zostaną skończone. Autorzy powinni najpierw wykonać jakieś prace, zaprezentować je, a nie od razu rzucać hasło "zrobię/zróbmy moda" .

Jeżeli dasz radę i ukończysz prace, chwała Ci za to.

Dark Dragon PW
28 lipca 2008, 20:53
Cytat:
Cerber --> Ognisty Rumak
Dno i 2 metry mułu...

Proponuję usunięcie tejże niedorzeczności albo zastąpienie tego czymś innym.

jankes_begbie PW
28 lipca 2008, 21:50
Zaproponuj konkretniej...

Dragonar PW
28 lipca 2008, 22:08
Właśnie. Zaproponuj konkretniej...
Jaką jednostką zastąpić? Oczywiście wykluczamy nową. Musi być w grze.

Dark Dragon PW
29 lipca 2008, 20:44
Wedle życzenie - proponuję usunięcie upg. "psa" do "konia", a zamiast tego pokombinować z innymi jednostkami Inferno.

Dragonar PW
29 lipca 2008, 21:14
Już tak próbowałem jak kiedyś chciałem zrobić w Twierdzy: Hobgoblin -> Wilkołak, Wilczy Rycerz -> Jeźdźcy Dzików, a w Inferno mi nie starczyło jednostek. Po prostu w grze jest za mało jednostek. Chyba, że Starożytni natchną cię boską wiedzą i będziesz umiał dodawać jednostki jak Slava Slanikov, ale... to mało prawdopodobne. ;-) Tak więc, niech już zostanie:
Cerber --> Ognisty Rumak

Trang Oul PW
29 lipca 2008, 21:16
Skoro to ma być mod do NU, to po co usuwać ulepszenie rogatego demona do wilkołaka? Poza tym, gdzie tu czwarte ulepszenie?

Dragonar PW
29 lipca 2008, 21:39
Nie zrobię tego, to były moje przemyślenia dawno temu. Nie usunę tego ulepszenia.
Gdzie Czwarte Ulepszenie?
Byłoby:
1. Hobgoblin --> Wilkołak
2. Wilczy Rycerz --> Jeździec Dzika
3. Ogrzy Mag --> Troll
4. Starożytny Behemot --> Upiorny Behemot
razem 4.

EDIT: No właśnie piszę, że mi do Inferno zabrakło jednostek i dlatego nie wprowadziełm takich ulepszeń. To były tylko przemyślenia...

Trang Oul PW
29 lipca 2008, 21:41
A Inferno?

Dark Dragon PW
29 lipca 2008, 22:12
Skoro to ma być mod do NU to rób co chcesz, ale jeśli do NNU to już ni ma trolla zamiast niego jest... oraz wiele innych innowacji ;)
EDIT:
Nie uważasz, że upg. rusałki do czarodziejki to małe przegięcie?
strona: 1 - 2 - 3 - 4 ... 24 - 25 - 26
temat: [WoG/mod] Four Upgrades

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel