Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [WoG/mod] Four Upgrades
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 19 - 20 - 21 ... 24 - 25 - 26

Erui PW
13 stycznia 2011, 13:07
Rah, w książkach Tolkiena Trolle nie są spokrewnione z elfami tylko z Entami (zostały stworzone przez Morgotha na drwinę z Entów). U Tolkiena to Orkowie pochodzą od elfów. Fajny ten Piekielny Centaur, a jeśli idzie o Enta to poasuje mi propozycja nr 1.

Artov PW
13 stycznia 2011, 13:46
@Erui - Świat Tolkiena pomimo podobieństw jest zupełnie innym uniwersum...

Klekot PW
13 stycznia 2011, 19:24
1 mi się osobiście bardzo podoba ; ]

Erui PW
14 stycznia 2011, 10:48
Wiem, ale Rah pisał że jakoby w książkach Tolkiena jest gdzieś napisane że Trolle to krewni elfów. Wyjaśniłem że to nieprawda. W Herosach może być inaczej, oczywiście.

Ginden PW
14 stycznia 2011, 15:27
W książkach Tolkiena trolle to krewni drzewców. To orkowie są krewnymi elfów. Skorzystaj z Silmarillionu. A teraz skończmy offtop, okej?

Kuririn PW
14 stycznia 2011, 16:21
Przepraszam wszystkich :) ale powiem tak :) prawda jest jak dupa :) każdy ma swoja i takowej prawdy nie znajdziecie :)

Erui PW
14 stycznia 2011, 20:42
Ciekawi mnie czy dałoby się wykorzystać w tym modzie ten nowy pakiet skryptów ERA. Podobno daje on możliwość dodawania jednostek do Wog-a bez podmieniania.

Sawyer PW
14 stycznia 2011, 21:57
Rzekomo tak, ale uwstecznia skrypty który są nowsze, więc jest średnio.
Ja powiem od siebie że niedługo(o ile poślizgu nie będzie kolejnego =/) wstawię pierwsze obiekty, będzie to pierwsza paczka z Falcona która zarazem coś ulepszy, poprawi.(Czyli Project Falcon wesprze FU 2)

Drwal PW
21 stycznia 2011, 16:13
Animacja najechania myszką biczownika. Być może będą zmieniane jeszcze kolory, ale tak mniej więcej będzie to wyglądać.

Mistrzsz PW
21 stycznia 2011, 17:36
Mam do zaproponowania wam ulepszenia Nagi i "Potwornego oka"
Naga:
Potworne Oko"
Nie są one moje ! A pochodzą one stąd http://s8.invisionfree.com/Ambrose/ar/t21.htm

Drwal PW
21 stycznia 2011, 18:32
Raczej nie wykorzystamy tych jednostek. Nowa skorpena jest może i ładna, ale też trochę za duża. Poza tym w Fortecy nie będziemy już raczej nic zmieniać. Ulepszenia tam są logiczne i nie było do nich zastrzeżeń.
Co do tego Oka, to osobiście niezbyt mi przypadło do gustu. Cały czas unosi się nad ziemią, nie jest wykonane w stylu h3. Niemniej będziemy szukać jakieś alternatywy dla oka z wcześniejszych wersji FU.

Lyokoheros PW
21 stycznia 2011, 19:06
Nowa naga ciekawa, tylko że ta krwawa naga(bo chyba tak można ją nazwać) jest trochę zbyt różowa i zbyt mało czerwona. No i przez to że to krwawa naga to trochę nie pasuje do klimatu fortecy.
A oko cóż określenie "nie heroesowe" jest chyba najlepsze i więcej na ten temat mówić nie trzeba.

Mistrzsz PW
21 stycznia 2011, 19:12
Szkoda że nie no ale mi się podoba to oko przecież to "alternatywa" nie musi wyglądać jak prawdziwe np można wymyślić historie jego
Przykład:
Potworne oczy kiedyś przypominały beholdery jednak po jednej z bitew z nieumarłymi zostały uwięzione w lochach i robili na nich bolesne eksperymenty aż do jednego dzięki któremu straciły wszystkie kończyny więc nie mogły się poruszać ale dzieki ich wielkiemu rozumowi rozwinęły w sobie umięjętnosć lotu :] to tyle

A co do nagi to nie mogli byście jej dodać zamiast gremlinołaji ponieważ nie podobaja mi się one wogle a ich atak nie przekracza 40 nawet jeżeli jest ich 2000 bo lodowy pocisk tyle tylko wali :/

Podam jeszcze wam pare jednostek może się namyślicie ?
Nowy Serafin:
Mroczny ifrit:
Zywiołak Wody: można by go podmienić za normalnego i dodać jakiś szczegół i to byłby ulepszony
Zywiołak Ziemi: tak jak wyżej
Kobold: mógłby być jako 3 ul. Diablika ?
Prastary behemot: Podmienic za widmowego behemota ten mi przypomina tego z MM7
Lodowy tytan: podmienić za Gromowładnego ponieważ ten wygląda lepiej a tamten na pierwszy rzut oka wygląda na normalnego tytana
Demoniczny Feniks: można zamienić za świętego feniksa bardziej mi się podoba niż zwykłe "przejaśnienie tekstur"
Mroczny Palladyn: Neutralny mógłby być
Złota Gorgona:
Krwawy demon: Neutralny


Kuririn PW
21 stycznia 2011, 21:00
Mistrzsz'u mi osobiście nie podobają się jednostki z MM, nie wiem dlaczego chyba kwestia gustu. To po 1 :) Po 2 jednostki takie jak seraf bądź behemot odpadają :) skupiamy się nad ulepszeniem jednostek 1-6. Najładniejsza jednostka z tych co wystawiłeś jest mroczny dżin, mam defa nawet gdzieś na dysku :) animacja fajna lecz ten atak ... pożyjemy zobaczymy jak to mówią :)

Kuririn PW
22 stycznia 2011, 14:43
Tak sobie siedzę, robię biczownika :D i myślę :D nad Lochami :] złe oko :)
http://img8.imageshack.us/i/dae34.png usunąć a zamiast ulepszenia tego oka dodać ul chimery:

1)http://img821.imageshack.us/i/mouse1.png
(ta pierwsza mojego autorstwa, trzeba było by ja jeszcze pomniejszyć i ten ogon jakoś coś z nim zrobić, nie wiem jeszcze co, lecz coś można było by zrobić)
2)http://img638.imageshack.us/img638/2686/lion.gif
3)http://img62.imageshack.us/img62/7766/chim.gif

takie oto propozycje:] tylko :/ hmm.. żadna chimera z nich nie lata...

Proszę o wasze wypowiedzi.

Gafa...

Zapomniałem dodać czy oryginalny duch z WOGa wam się podoba?
Czy zamienić go na z MM autorstwa Dragonara?
http://img141.imageshack.us/i/cghost01.png moim zdaniem ten taki duchowy:) pasujący do nekropolii.

AmiDaDeer PW
22 stycznia 2011, 14:57
Do Mistrzsza - ja osobiście jestem zdecydowanie przeciwny wykorzystywaniu jednostek z Quicksilvera. No i też nie lubię ripów z MM.

Do Kuririna - nie warto... W oryginale mantikora ulepszana jest do skorpikory. Wprowadzenie jeszcze chimery by sporo namieszało - szczególnie, że żadna z nich nie pasuje. Wolę oko.

Kuririn PW
22 stycznia 2011, 15:09
Hobbit :D ja oka nie lubię :P biczownika tez nie lubię to była by 2gia przemalowana jednostka :/ chciałem coś nowego wstawić do moda... ale zobaczymy :)

AmiDaDeer PW
22 stycznia 2011, 15:13
Osobiście wolę dobre kolorowanki od kiepskich ripów... ale to kwestia gustu.

Kuririn PW
29 stycznia 2011, 13:43
Mam takie małe pytanko :) ile w defie możne być maksymalnie klatek? I ile możne być w jednej animacji?

AmiDaDeer PW
29 stycznia 2011, 14:23
Zdaje się, że dowolna ilość. Ale jak to będzie wyglądało w grze to inna sprawa.
strona: 1 - 2 - 3 ... 19 - 20 - 21 ... 24 - 25 - 26
temat: [WoG/mod] Four Upgrades

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel