Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [WoG/mod] Four Upgrades
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 24 - 25 - 26

Martin14m PW
13 lipca 2008, 18:12
Chochlik/Chowaniec! Wredne stworzenia xp. Usuń chowańca.

Dragonar PW
13 lipca 2008, 18:36
Martin14m:
Chochlik/Chowaniec! Wredne stworzenia xp. Usuń chowańca.

A co będzie na 1lv w Inferno?! Może dwugłowa, piekielna łasica? :P NIE MOGĘ usunąć stworzeń, które są w zamkach. Można usunąć stworzenia neutralne, np. Rdzawego Smoka, itp.

Martin14m PW
13 lipca 2008, 20:42
Oj, lepiej nie... Acid się wkurzy ;p. Usuń rozbójnika, mumię i... i coś jeszcze.
@EDIT:
Co do twierdzy, to może być ulepszenie ogra, pełnego .def-a (chyba) nie ma, ale w galerii BigJockera znalazłem takie cóśko:

jankes_begbie PW
13 lipca 2008, 20:55
Też pomyślałem o tych wysokopoziomowych smokach... Ale w tym momencie szlag trafi kampanię Dracona i pewnie nie jeden scenariusz. Niestety - cos trzeba poświęcić :-/ PS. calkiem nieźle prezentuje się ten koszmar na tle NEKRO. PS2. dwie uwagi: 1) super pomysł z ulepszeniem w CASTLE (nomad i chłop)-bardzo logiczne. 2) mnie osobiście nie widzi się niziołek zamiast krasnoluda w RAMPARCIE. Jakby np. przekolorował troche orków i dał jako upgrade krasnali? Co myślisz?

PS3. jak wywalisz mumię /rozbójnika to diabli wezmą 2x NU. Nie ma sensu.

Dragonar PW
13 lipca 2008, 21:13
No właśnie. Nie można usunąć Mumii i Rozbójnika, bo są już w Nekropolis i Cytadeli. Co do Niziołka w Bastionie, to niestety...trzeba oszczędzać jednostki. Napiszę nowy opis dla Zakonu Słońca, np. ...krasnoludy, dzięki magicznym promieniom słońca odmładzają się...Ale przekolorywanie orka to zły pomysł. Po pierwsze będzie widać, że jest z Twierdzy, a po drugie to samo przekolorywanie to dużo roboty (wszystkie klatki animacji).
Martinie, ale jak nie ma wszystkich *.def'ów (na mapie, animacja), ikonki i portretu to nici z jednostki. Ale dzięki za poszukanie. Jeśli ktoś przyśle wszystko do jakiejś jednostki do Twierdzy, a nie będę miał innej to ją wprowadzę.
Z Rdzawym Smokiem to był tylko przykład, że trzeba usunąć jednostki neutralne. Ale to jest Rdzawy Smok, a nie Kwasowy Smok...tylko pluje kwasem.

PS.: Dracon będzie miał prostą robotę. :p Walka z 3 levelową Osą, 3 levelowym Potwornym Okiem i jakimś gościem z Twierdzy nie sprawi mu trudności. :P

Ginden PW
13 lipca 2008, 22:06
Zmieniaj co chcesz. Najwyżej nie zagrasz w kampanie. Kampania nie jest najważniejsza.

Dragonar PW
13 lipca 2008, 22:23
Serio? Myślałem, żeby usunąć Rdzawego Smoka, chyba Drakolicza (niestety) i Kryształowego Golema (Smoka). Błękitek musi zostać. Jako "niepokonany". Co o tym myślicie?

Jankes:
mnie osobiście nie widzi się niziołek zamiast krasnoluda w RAMPARCIE.
Przecież Niziołek nie zastępuje Krasnoluda. Jest ulepszeniem.
Krasnolud -> Krasnolud Bojowy -> Niziołek

Znalałem jednostkę do Twierdzy! No...nie wygląda najlepiej, ale może być. (nadal proszę o przysyłanie)



Ptak Burzy
Rok --> Ptak Gromu --> Ptak Burzy

Co o nim myślicie?

Quba Drake PW
16 lipca 2008, 14:53
A może coś w stylu Diatrymy? Mam już siedlisko dla "pszczółek", tylko mam problem z cieniem. Czy cień budynku jest wymagany?

Dragonar PW
16 lipca 2008, 15:05
Wikipedia:
Gastornis (diatryma) - rodzaj prehistorycznych ptaków mięsożernych niezdolnych do lotu żyjących (...)
Więc nie może być to Diatryma. Niech zostanie: Ptak Burzy. Możesz pokazać (tutaj) to siedliko Os? Cień chyba musi być. Na siedlisko Potwornych Oczu użyj tego siedlika na forum. Przysłałem ci go mailem (wszystko: jego def, itp.).

PS.: Możesz robić siedlisko dla Ptaków Burzy.

Trang Oul PW
16 lipca 2008, 15:12
Ptak Mroku bardziej kojarzy się z Nekropolią, niż z Twierdzą. Może coś z MM, np. Rok -> Burzowy Orzeł -> Ptak Gromu.

CKM PW
16 lipca 2008, 15:18
Nie żebym ja potrafił zrobić jakiekolwiek jednostki, ale ten Ptak Mroku jest co najmniej nieudany. Do robienie jednostek lepiej nie wykorzystywać elementów z mapy przygód, no przynajmniej takie jest moje zdanie.

Dragonar PW
16 lipca 2008, 15:18
No...dobry pomysł. (Ten Trang Oula) Ale lepiej: Rok --> Ptak Gromu --> Ptak Burzy.
Po pierwsze ten mój 'ptaszek' jest taki mroczny, podobny do burzowej chmury.
Po drugie grom to część burzy, a burza to już całość, więc Ptak Burzy musi być silniejszy od Ptaka Gromu.

UWAGA!
Do "Ptaka Burzy" są wszystkie klatki animacjii, *.def'y, ale nie ma portretu i ikonki przyrostu. Kto jest chętny taki portret i ikonkę zrobić? Przysyłać na adres:
kondzio09-10@wp.pl
Ten kto zrobi najlepszy portret i najlepszą ikonkę otrzyma (szybciej) wersję BETA moda.

Quba Drake PW
17 lipca 2008, 18:22
Oto "mieszkanko pszczółek", niestety ale wszystkie gniazda os jakie widziałem były szare(albo to Ja mam daltonizm...nie, to wykluczone).


Dragonar PW
17 lipca 2008, 18:54
Super! Bardzo dobrze ci to wyszło. Tylko trzeba jeszcze ten cień nieszczęsny zrobić. Najlepsza jest wersja druga. Mógłbyś mi wysłać na maila wersję 2?

Quba Drake PW
17 lipca 2008, 21:01
Oczywiście. Chciałem jeszcze zrobić animację. Niestety nie wiem co miało by być animowane, chyba tylko to czerwone światełko albo jakieś owady latające blisko wejścia/wyjścia z gniazda.

Dragonar PW
17 lipca 2008, 21:10
Jak ci się chce robić animacje...fajnie by wyglądało. To światełko może być animowane, ale z owadami...ciężko narysować takiego maluteńkiego owadzika i w dodatku animowanego. Lepiej samo światełko i będzie dobrze. Tylko w def'ie jak robisz to muszisz kopiować klatki (musi być kilka takich samych), by animacja trwała dłużej (jakbyś tego nie zrobił, to by za szybko się zmieniało światełko).

Quba Drake PW
17 lipca 2008, 21:16
No zobaczę co da się zrobić. Mam pytanie, jakoś wcześniej tego nigdy nie robiłem. Jak z tego wszystkiego zrobić "Def'a"?

Dragonar PW
17 lipca 2008, 21:24
Też nigdy nie robiłem. Jakoś "kleiło" się je razem DefMakerem, czy coś. Poszukaj na forum. Tylko jedna uwaga - jak robisz obrazki siedlisk, to czy możesz mi je przysyłać w formacie 128 X 128? Takie właśnie rozmiary są potrzebne do gry.

Ginden PW
17 lipca 2008, 22:22
DefTool jest o niebo wygodniejszy.

Dragonar PW
23 lipca 2008, 16:41
Jednostka:


Potworne Oko
strona: 1 - 2 - 3 ... 24 - 25 - 26
temat: [WoG/mod] Four Upgrades

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel