Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [WoG/mod] Four Upgrades
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 17 - 18 - 19 ... 24 - 25 - 26

Alistair PW
12 grudnia 2010, 13:36
A mi się podoba. W przeciwieństwie do niebieskiego nie wiadomo czego.

Drwal PW
12 grudnia 2010, 15:01
Dobra z tym pieskiem może pomyśle. Trochę przekolorowałem Biczownika.

Stara wersja

Nowa wersja

Mam zamiar przerobić jeszcze jego oczy i może bicz jakoś ozdobić.
Wygląda gorzej/lepiej?

Nerevar PW
12 grudnia 2010, 15:04
To, co mi wygląda na futrzaną przepaskę nieco za mocno zlewa się z resztą ciała - poza tym jest nieźle.

A piesek kompletnie mi się nie podoba.

vinius PW
12 grudnia 2010, 16:11
Nowy pies kanciasty.
Nowy biczownik lepszy, ponieważ głowa i reszta ciała są wreszcie jednokolorowe, aczkolwiek musisz popracować żeby opaska na biodrach się odróżniała. Powodzenia.

AmiDaDeer PW
12 grudnia 2010, 16:33
Ja bym go jeszcze troszkę przyciemnił i "spomarańczowił".

Erui PW
29 grudnia 2010, 15:55
Popieram Hobbita.Przyciemnienie i "spomarańczowienie" dobrze by mu zrobiło. No i małe pytanko Drwalu: Kiedy poprawiona wersja moda?
edit: Miałem na myśli potworka a nie Hobbita oczywiście:D

Drwal PW
30 grudnia 2010, 14:32
Już udzielam odpowiedzi. Bardzo chciałbym, aby wersja która mam nadzieje niedługo uda mi się wydać była dokończona pod każdym względem. Do mojego jednoosobowego zespołu dołączył Kuririn, który będzie pomagać mi głównie w graficznych aspektach. Portrety, które tak się wam nie podobały zostały już poprawione, tak jak większość mniejszych błędów. Co daty to nie jestem pewny, ale będzie to na pewno przed końcem stycznia przyszłego roku.

Erui PW
31 grudnia 2010, 09:30
Mógłbyś jeszcze Drwalu powiedzieć która opcja zmian w zamkach zwyciężyła? Moje propozycje, z wyjątkiem Gorynycza chyba przepadły co? Przy okazji chciałbym wszystkim grotowiczom życzyć szczęśliwego nowego roku, ukazania się HOT'a, Woga 3.59 i kompletnej wersji VCMI. No i udanego Sylwestra!

Drwal PW
5 stycznia 2011, 22:40
Chciałbym wam zaprezentować projekt strażnika piekieł autorstwa Kuririna:

KLIK

Jak wam się podoba, jest coś do poprawy? Aha proszę nie czepiać się tła.:)

Field PW
5 stycznia 2011, 22:59
Czy on trzyma głowę Cher, Charlotte z Seksu w Wielkim Mieście czy też Joli Rutowicz? ;)

Anyway, faktycznie, biczownik, ale w sposób niezamierzony zrobiłeś z tego "Mr. Teacher, please, spank me" ;) Ogólnie nie jest źle, ale też bez zachwytu - m.in. można by poprawić sposób podłączenia skrzydeł i ten bicz.

Sawyer PW
6 stycznia 2011, 11:59
Świetne! Ta głowa w ręku biczownika zajeżdża Fatality z Mortala ale co tam. :P

AmiDaDeer PW
6 stycznia 2011, 12:51
Ja zadam takie pytanie: po co te skrzydła i ta głowa? :P

Kuririn PW
6 stycznia 2011, 13:04
Witam ;) "Hobbit" chodzi mi o nazwie jednostki i aby się kojarzyło wszystko co chodzi o wygląd skrzydła itp. Skrzydła jeżeli można to tak nazwać :) one maja wyglądać jak spalone przez ogień :) głowa hmm zgadnijcie :) projekt ma przedstawiać strażnika piekieł bądź sługę barona, porostu stracony anioł uwieziony w czeluściach piekieł :) chciałbym abyście skomentowali te jednostkę pozdrawiam kuririn

AmiDaDeer PW
6 stycznia 2011, 13:56
Nawet ładna, ale głowa jest po prostu zbędna (przy okazji: wygląda jak Michael Jackson IMO :P) no i te skrzydła... No szczerze mówiąc to nie wiem, czy są rzeczywiście potrzebne. Jeżeli to ma być ulepszenie czarciego lorda rzecz jasna.

Kuririn PW
6 stycznia 2011, 14:02
hm powiadasz hobbicie "Jackson" :) chciałem coś dodać od siebie nie tylko przemalować jednostkę :/ choć bardzo nie Lubie poprawiać jednostki tzn kolorowanie itp :)

P.S cerbera nikt nie karmi :D po to ta głowa :] a głowa należny do anioła :D

Lyokoheros PW
6 stycznia 2011, 17:36
Pomysł fajny, ale przydałoby się poprawić te skrzydła(bardzo fajny pomysł) i przede wszystkim bicz! - w jednym miejscu jest nienaturalnie zgięty. Główka cóż, fajny dodatek, ale obeszło by się bez niej.

Kuririn PW
6 stycznia 2011, 18:18
hmm... Macieju chciałbym abyś wskazał to miejsce gdzie bicz nie naturalnie wygląda :D :/ nic więcej :) jak tu robić aby było dobrze :D proszę pomóżcie :)

Kuririn PW
11 stycznia 2011, 12:57
cisza cisza i coś jest :)

wersja bez skrzydeł i głowy w reku :)

http://img109.imageshack.us/i/biczbezskrzydel.png/

Ta sama wersja tylko ze skrzydłami :)

http://img21.imageshack.us/i/biczzeskrzydlami.png/

Ptak burzy chciałbym abyście ocenili który był by lepszy do moda :] ten co obecnie jest :) czy ten co prze konwertowałem z h4:]

http://img151.imageshack.us/i/st002.png/

wszystkie opinie, uwagi mile widziane :)

P.S możecie oglądać ptaka burzy z h4
http://img694.imageshack.us/img694/8408/ptakburz.gif

Reldi PW
11 stycznia 2011, 19:07
Witaj
Wg mnie ptak przekonwertowany jest trochę zbyt niewyraźny. Natomiast z czartów chyba lepiej wygląda ten ze skrzydełkami, z tym że niewiele lepiej bo oba się dobrze prezentują:P

Pozdrawiam
Reldi

Kuririn PW
11 stycznia 2011, 19:23
Reldi to tylko jedna klatka :) ptaka burzowego, złączenie 6 czy nawet 4 klatek powoduje ze tego się nie widzi ;) a co do biczownika mogę zrobić obie wersje :D nie ma problemu :) tylko kurde nie ma komentarzy tyle ile się spodziewałem :( ale ostateczna decyzje podejmie drwal :)
strona: 1 - 2 - 3 ... 17 - 18 - 19 ... 24 - 25 - 26
temat: [WoG/mod] Four Upgrades

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel