Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Biblioteka Legendtemat: Zaginione grafiki
komnata: Biblioteka Legend
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5

vinius PW
13 marca 2008, 16:21
Przyznam, że bardzo mnie poruszył odnalezione grafiki. Zwłaszcza to, że początkowo HoMM: QftDBS miało sie najprawdopodobniej nazywać po prostu "King' s Bounty"... jest jednak parę ciekawszych rzeczy.
Te puzzle z Forge mówią wiele. Czy przypadkiem ten stwór na dole, po środku to nie jest właśnie nieznany z wyglądu stwór 7-poziomowy (jugger - cośtam)? I co sądzicie o reszcie grafik?

dambibi PW
13 marca 2008, 17:42
Vinek mówisz o tym czymś brązowym przy ognisku? Nie chcę cię zasmucać ale mnie to przypomina dzika ;p. Powiększ to sobie w podglądzie obrazów albo paincie i zobaczysz.

Alamar PW
13 marca 2008, 18:37
Wyrwane skądinąd:
Kwas:
albo to (dziczyzna), albo juggernaut.
ich "nazwa kodowa" brzmiała "rhino"... może to nie bardzo nosorożca przypomina, ale biorąc pod uwagę fakt, że wszystkie jednostki z forge są pomniejszone....

vinius PW
13 marca 2008, 18:41
Ta, dzik z grzywą wzdłuż krzyża :P poza tym to coś mogło przypominać nosorożca -z profilu widzialny był pewnie z 1 kieł. W takim razie - co to jest, jeśli nie Rhino (czy co tam)?

Alamar PW
13 marca 2008, 18:47
Zapewne dziczyzna - a dokładniej knurzy jeździec bez goblizny i z futrem wzdłuż grzbietu.

Field PW
13 marca 2008, 20:36
Trochę zmieniając temat... To pierwotne menu H3 wywołało we mnie... sentyment? Rozczuliło mnie... Stare, dobre czasy... Ciekawe, jak by to wyglądało, gdyby przypominało bardziej H2...

Alamar PW
14 marca 2008, 15:44
Mnie bardziej ciekawi grafika HV od NWC.
Jeśli dobrze kombinuję, to gnolle miały powrócić i mieliśmy dostać sfinksa oraz smoka burzy (zaś elf "dorobił się" nowych stóp).
Niestety, zamiast tego Ubival zaoferował nam powtórkę z H3, nie wprowadzając praktycznie żadnych nowych jednostek (jednorasowców nie liczę - bo np. taką harpię zmienili na furię, ale schemat ataku został ten sam).

Quba Drake PW
14 marca 2008, 16:35
Mam malutkie pytanko ;]. Czy to nie jest czasem menu główne z LoMM?
http://www.h5.acidcave.net/Aimg/nwcimagelegendsmenu.jpg

Alamar PW
14 marca 2008, 16:46
Może, nie sprawdzałem - oprócz tego, było jeszcze takie coś. Zresztą sprawdź samodzielnie.

Ktoś wogle wysilił się samemu popatrzeć na podane linki w poście na CH, czy też wszyscy ograniczyli się jedynie do tych grafik w Grocie?

vinius PW
14 marca 2008, 16:51
Kategorycznie odrzucam propozycję tego czegoś jako Knurzego Ujeżdżacza. Po pierwsze: nie ma jeźdźca. Po drugie: co on ma związanego z Forge? Jeżeli już był w założeniach, to przecież nie chyba jako postać bohatera Niebiańskich Kuźni :P

Alamar PW
14 marca 2008, 16:52
A smoki niby co mają wspólnego z Kuźnią? Nie zapominaj, że dziczyzna doszła jako jednostka neutralna właśnie w AB (podobnie jak smoki).

MCaleb PW
14 marca 2008, 17:57
Jak dla mnie jednostki neutralne na tym obrazku miały demonstrować rozmieszczenie niezrobionych jeszcze istot. Dlatego nie ma się co sugerować pokazanymi tam jednostkami niemechanicznymi/neutralnymi.

dambibi PW
15 marca 2008, 01:27
Cytat:
nie ma jeźdźca.

To tak jak byś powiedział że koń to nie koń bo nie ujeżdża go dżokej ;p

Altair PW
15 marca 2008, 02:02
Vinius pisz co chcesz, ale jak dla mnie to dzik. :)

Hellburn PW
15 marca 2008, 10:09
@Alamar:
Ja przejżałem wszystko od a do z i pierwsza myśl jaka wpadła mi do głowy to nagrać na dysk wszystkie ważniejsze/zagadkowe/intrygujące/itp grafiki.
Najbardziej zaciekawiły mnie puzzle The Forge, szkic koncepcyjny Pyromaniaca oraz Cyber Zombie w kolorze. Przy następnej okazji zamieszczę linki.

dambibi PW
15 marca 2008, 13:31
Najciekawsza grafika?

-Zimny łokieć w wykonaniu behemota ;].

Alamar PW
15 marca 2008, 17:54
@Hellburn
Może zauważyłeś, że kolorowy cybertrup znajduje się w zakładce menu? Podobnie jak stinger (jeśli dobrze pamiętam nazwę).
BTW - co on sobie wysmarował na tym pancerzu?

EDIT:
Ginden - chcesz się zamienić w skwarkę?
Jak nie, to cytuj normalnie.

Ginden PW
15 marca 2008, 19:31
Pan Alamar:
BTW - co on sobie wysmarował na tym pancerzu?
Kitchy
Kitchy
Koo!
Graficy NWC mieli ciekawe poczucie humoru.

Hellburn PW
15 marca 2008, 21:18
http://members.aol.com/gcalmond/c7.jpg
http://members.aol.com/gcalmond/c6.jpg
Najciekawszy z tych szkiców jest - jak już wcześniej pisałem - pyromaniac.

http://members.aol.com/studiodellarte/s6.jpg
a to zapewne jakiś obiekt z mapy przygód.

@Alamar:
Zastanawiające. Chyba można z tego wywnioskować, że były to chyba tła, które miały znaleźć się w wersji finalnej?

Alamar PW
17 marca 2008, 22:26
Ciekawa animacja z HIV. Szkoda, że z tego zrezygnowano.
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5
temat: Zaginione grafiki

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel