Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Nasze wcielenia
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 5 - 6 - 7 ... 12 - 13 - 14

Nie_mam_nicka PW
12 listopada 2007, 20:29
Ginden:
Co do mroku dla Ptakuby:
A i B.

Najlepszy IMO będzie ten z D.R.LF2.
Link
Gdy znajdę starszą wersję (która była lepsza) to również zuploaduję.
(Autorem D.R.LF2 jest In_The_End).

PS. Ptakuba, skąd masz informacje jakoby Henry był elfem? :P

Solmyr PW
12 listopada 2007, 20:39
Tak, tak, liszokracja już nie powróci, lecz może magokracja? Mamy jeszcze w Grocie potężnego, niezliszonego czarnoksiężka - Alamara i Altaira jeszcze, więc może przewrót już blisko...:>:>:> oo i chyba jeszcze f!ield jest magiem!:D:D

Drżycie lisze, połączone siły magów są naprawdę potężne:>:>:>!!

Alamar PW
12 listopada 2007, 20:57
Solmyr - czyżbyś nie wiedział, że lisz to tez mag?

Nemomon PW
12 listopada 2007, 21:39
Ale jemu chodziło o tych jeszcze-nie-umarłych czarodziei.

Rabican PW
12 listopada 2007, 21:52
Cytat:
Solmyr - czyżbyś nie wiedział, że lisz to tez mag?
Nie każdy.

Ginden PW
12 listopada 2007, 21:57
Na Athasie znane są lisze-wojownicy zwani kaisharga.

Alamar PW
12 listopada 2007, 21:59
Jakoś w Grocie takich połamańców nie zauważyłem. :P

Field PW
12 listopada 2007, 22:31
Vatras dziwnie wygląda w tej zbroi, ale ma inklinacje typowo magiczne. Natomiast co do mnie... Owszem, jestem magiem, ale bliżej mi mentalnie do liszy, niż do co poniektórych żywych :>

A, Ptakuba, Ty się strzeż. Co jak co, ale mroczny elf z elfką to nawet nie mezalians. To skandal na pół Ashanu :>

Dru PW
12 listopada 2007, 22:47
Cytat:
... A wy akurat macie dużo do gadania, a wiewiórka to już w szczególności...

hehe..... skąd możesz wiedzieć, czy aby taka niepozorna wiewiórka nie jest potężnym Druidem, albo Czarnoksiężnikiem, który przemienił się w takie niepozorne stworzenie, żeby nie być rozpoznany :P.

Jeśli już mowa o umarlakach, to zawsze doskwierało mnie takie o to pytanie: Jak pielęgnujecie swoje.......kości? Może wybielacz?

Dodatkowo wszem i wobec chcę ogłosić, że jeśli gotuje się jakaś manifestacja przeciw liszokracji z chęcią się przyłączam :D. Zawsze uważałem, że takie niegodne stworzenia jak nieumarli powinny być podporządkowane komuś, wyższej egzystencji... :>

Nemomon PW
12 listopada 2007, 23:03
Dru:
Dodatkowo wszem i wobec chcę ogłosić, że jeśli gotuje się jakaś manifestacja przeciw liszokracji z chęcią się przyłączam :D. Zawsze uważałem, że takie niegodne stworzenia jak nieumarli powinny być podporządkowane komuś, wyższej egzystencji... :>

Jak to ktoś kiedyś powiedział...

Cytat:
Tam, gdzie lisze sprawują 60% władzy niebezpiecznie jest się do tego przyznawać.

Niestety już nie jesteś Starożytnym, więc taka wylewność może Ci zaszkodzić...

Dru PW
12 listopada 2007, 23:16
To jest po prostu subiektywna opinia, nic więcej i nic mniej :). Czekam na wymianę zdań jeśli ktoś się z tym nie zgadza, na konstruktywną rozmowę, aniżeli zatajanie pewnych niewygodnych słów/zdań jak to było przy moim ostatnim poście w tym temacie:> Jeśli Lisze tutaj zgromadzone nie są takie jak opisałem, niech nie robią niegodnych poczynań które podałem wyżej...:>

Trang Oul PW
13 listopada 2007, 00:22
Towarzyszu Rabicanie, Towarzyszu Calebie! Wygląda na to, że nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego, że działamy w słusznej sprawie i przeciwko tyranii.

Nawet nie próbuj...
(z ciemności panujących w Grocie wyłania się eteryczne ostrze i skutecznie ucisza opozycję)

Rabican PW
13 listopada 2007, 00:54
Alamar:
Solmyr - czyżbyś nie wiedział, że lisz to tez mag?
A lich is an undead spellcaster, usually a wizard or sorcerer but sometimes a cleric or other spellcaster, who has used its magical powers to unnaturally extend its life.

Do tego dochodzą m.in. wspomniani już niejednokrotnie kaisharga będący wojownikami oraz psilisze, posługujące się psioniką zamiast magii. Dla każdego coś miłego.

Dru:
Jeśli już mowa o umarlakach, to zawsze doskwierało mnie takie o to pytanie: Jak pielęgnujecie swoje.......kości?
Tym samym zaklęciem, które służy do utrzymywania ubrań w należytym porządku i czystości bez potrzeby ich prania i prasowania. Uczą go już w magicznym przedszkolu.

Dru:
Jeśli Lisze tutaj zgromadzone nie są takie jak opisałem, niech nie robią niegodnych poczynań które podałem wyżej...:>
Po paru wiekach czy mileniach poczucie humoru nieco się dezaktualizuje. To, co kiedyś było zabawne, teraz uchodzi za niegodne. Ech, wszędzie ten przeklęty futuryzm...


Pozdrawiam serdecznie.
R.

Dru PW
13 listopada 2007, 01:53
Rabican:
Po paru wiekach czy mileniach poczucie humoru nieco się dezaktualizuje. To, co kiedyś było zabawne, teraz uchodzi za niegodne. Ech, wszędzie ten przeklęty futuryzm...

Nie, źle zrozumiałeś, Tu nie chodzi nawet o futuryzm, (chociaż nie ukrywam, że żarcik nie był wybitny:P). Mam na myśli sytuacje jak ktoś uprzednio bez zgody autora, ingeruje w post i podmienia jakieś słowo/zdanie na własne potrzeby. Przecież do takich zabiegów istnieje możliwość dodawania swoich komentarzy przez Strażników. Ta opcja służy właśnie od tego by unikać takich sytuacji.

Dlatego jeszcze raz pytam, kto dołącza się do manifestu anty-liszokracji ? :D.

Trang Oul:
(z ciemności panujących w Grocie wyłania się eteryczne ostrze i skutecznie ucisza opozycję)

Myślę, że żadne eteryczne/zaczarowane/różowe ostrze nie powstrzyma naszej demonstracji z takimi znakomitymi czarodziejami, wojownikami, druidami, którzy także nie są zadowoleni z rządów i staną przeciw (tylko?) trzem Liszom:P.

Nemomon PW
13 listopada 2007, 02:32
Dołączę do Ciebie Dru, jeżeli staną mi na drodze w podboju mojej połowy świata. Jeżeli nie, to się zastanowię i może (ale nie mówię iż na pewno) także dołączę. Jest jeszcze opcja, że sami mi oddadzą to, co mi się nominalnie należy - wtedy w przypływie radości daruję im nieżycie.

Alamar PW
13 listopada 2007, 08:45
Cytat:
A lich is an undead spellcaster, usually a wizard or sorcerer but sometimes a cleric or other spellcaster, who has used its magical powers to unnaturally extend its life.
Do tego dochodzą m.in. wspomniani już niejednokrotnie kaisharga będący wojownikami oraz psilisze, posługujące się psioniką zamiast magii. Dla każdego coś miłego.
Bez przesady - wszystkie te klasy (no może poza kaishargiem) można wrzucić do jednego worka - spellcaster. Dlatego napisałem mag. A to czy używa magii "naturalnej", boskiej, psychicznej czy tam jeszcze innej, to już szczegół.

Cytat:
Jeśli już mowa o umarlakach, to zawsze doskwierało mnie takie o to pytanie: Jak pielęgnujecie swoje.......kości? Może wybielacz?
Zapewne dzięki Pepsi lub Coli - toż to doskonałe płyny na oczyszczenie wszystkiego choćby z bakterii.

Quba Drake PW
13 listopada 2007, 14:03
Ja pozostanę neutralny;].Nie będę ani za magami ani za liszami(lisz cię zawsze wykorzysta).

Ginden PW
13 listopada 2007, 14:18
Dla wszystkich kufel kwasu! Za Łasicokrację! Jeśli ktoś jest przeciwny Łasicokracji, to cóż... zapraszamy na arenę.
EDIT:
Dru:
trzem Liszom
Trzem?! Przynajmniej 5. Choć osobiście jestem obojętny wobec liszokracji to nie pozwolę "oczyścić z zła" tej unikalnej i jedynej Kwasowej Groty. Lisze wszystkich krajów, łączcie się!

Wiwern PW
13 listopada 2007, 15:52
Lisze działający wspólnie? Co się z tym światem dzieje? Teraz potrzeba anty-liszokracji!

Cytat:
zapraszamy na arenę.
Sprecyzuj jakby to się wszystko miało odbyć :P.

Cytat:
Licze wszystkich krajów, łączcie się!
Nie faworyzuj liczy. Jest wiele potężnych istot które są wstanie pokonać Licza.

Solmyr PW
13 listopada 2007, 16:24
Magowie, czarodzieje, czarownicy, czarnoksiężknicy i druidzi i w ogóle wszyscy (żyjący) także się łączmy! Czas z tym skończyć! Przecież jesteśmy silniejsi od "trupków":D:D:D, a z resztą w kupie (bez skojarzeń) siła.

Wiewiek, przyznaj się, druid ty, czy zwykła wiewióra?

Ooo nieładnie f!ildzie, jesteś żyjącym czarodziejem, a z liszami się bratasz? Gdy nadejdzie czas, chyba staniesz po właściwej stronie, co?:D:D
strona: 1 - 2 - 3 ... 5 - 6 - 7 ... 12 - 13 - 14
temat: Nasze wcielenia

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel