Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Nasze wcielenia
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 12 - 13 - 14

Nemomon PW
10 listopada 2007, 19:53
To skoro nam już powiedziałeś, to mógłbyś jeszcze nam je dostarczyć. Damy ciasteczko. Nawet dwa. Oczywiście próby korupcji są zakazane, chyba, że pójdą drugim obiegiem.

Field PW
10 listopada 2007, 19:54
Ja dorzucę tę trutkę na szczury. Zaraza się lęgnie niemiłosiernie w nowych kryptach.

Ginden PW
10 listopada 2007, 19:55
Nie. Pocisk był naprawdę spory, więc gdyby to on był, to Gavin pytałby się gdzie jest ściana. Trajektoria lotu i tak została wyliczona tak, że po 239 latach wyzwoli się z siły grawitacji i poleci w stronę Terry i zostanie jej satelitą.
EDIT: Przydałby się chat.

Micki PW
10 listopada 2007, 20:07
Jak Ty to obliczyłeś, Gindenie? Że też Ci się chciało...
Pewnie jakiś sympatyczny lisz lub coś innego sobie pożyczy.

Solmyr PW
10 listopada 2007, 20:09
Ależ, ależ, a Ja? Oj nieładnie tak zapominać o (chyba) jedynym dżinie w Grocie...:D
Gindenie, uważaj, żeby Twojego hmmm pewnie mrocznego, ponurego zamczyska nie odwiedziły jakieś podejrzane błyskawice...:D:D:D

Nemomon PW
10 listopada 2007, 20:15
Nie zdziwiłbym się, gdyby się okazało, że jeszcze w niebie mieszka. Ale jak będzie miał "mroczne, ponure zamczysko", to z pewnością będzie brał to pod uwagę. Zresztą i tak musi uważać na inne lisze - jeden już wypowiedział się, co na ten temat uważa.

Solmyr PW
10 listopada 2007, 20:23
Avatarek zmienił, to chyba się już przeniósł. Kto by trzymał takie paskudstwo w niebie? :D:D

Ginden PW
10 listopada 2007, 20:24
Mieszkam w górach, na szczycie świata. Mam nawet schody do Kwasowej Groty, gdyż mieszkam nad Grotą.

Solmyr PW
10 listopada 2007, 20:32
Łoj, to się musisz nachodzić... Parę razy dziennie w górę i na dół, jak byłeś grzecznym aniołkiem, to mogłeś latać, a tak? Jeszcze kości ci się skruszą:>:>:>

Nemomon PW
10 listopada 2007, 20:33
Aż się boję spytać, ile czasu Ci zajmuje zejście z góry do Groty? Mam nadzieję, że za często nie musisz schodzić, chyba że lubisz sobie czasem pobiegać...

EDIT: Dwie sekundy....

Solmyr PW
10 listopada 2007, 20:35
Heh, ma się ten refleks, ja nie mam co w lampie robić, to muchy łapię no i to przez to taki sprawny jestem:D:D.

Ginden PW
10 listopada 2007, 20:36
Schody są dla... zaprzyjaźnionych. Ja osobiście korzystam z lotu i powolnego spadania szybem.
EDIT:
Konstytucja:
Każdy post powinien odnosić się bezpośrednio do tematu, w którym powstał lub bezpośrednio z niego wynikać.
Czy ten offtop jest związany z witaniem nowych?

Field PW
10 listopada 2007, 20:40
Nie, ale warto poczekać, aż przyjdzie Filus albo Rabi i przeniosą temat w odpowiednie miejsce, służbisto :P

MCaleb PW
10 listopada 2007, 20:41
Uważaj, by Cię ktoś antymagią nie potraktował w tym szybie. To będę ja.

Solmyr PW
10 listopada 2007, 20:45
Powolne spadanie? Musi Ci się potwoooooooornie nudzić w tym szybie. Ja bym stosował teleportację.

Ginden PW
10 listopada 2007, 20:48
Chcesz abym wyglądał jak ta kupka kości? Aby rzucić na mnie antymagię musisz ustawić się pod szybem. Będę musiał zrzucać najpierw coś ciężkiego.

Field PW
10 listopada 2007, 20:48
Co do obietnicy MCaleba - ja poszczuję Gogolem.
(moim kotem)

Nemomon PW
10 listopada 2007, 20:49
Chciałbym zauważyć, że nasza dyskusja jest na temat, ponieważ witamy dwie osoby: Tytusa - wampira oraz Gindena - zanielszczanego lisza.

Solmyr PW
10 listopada 2007, 20:50
Raczej zliszonego anioła:D:D

MCaleb PW
10 listopada 2007, 20:51
Raczej anioła z liszajem.
strona: 1 - 2 - 3 ... 12 - 13 - 14
temat: Nasze wcielenia

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel