Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Nasze wcielenia
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14

Ginden PW
16 listopada 2007, 16:20
Kwas siarkowy wyznawcom Baa! Niech im wyżre twarz!

Rabican PW
16 listopada 2007, 20:16
dambibi:
@down:co to BAA!
Trzeba było się uczyć historii...

dambibi PW
16 listopada 2007, 20:50
Może i jestem już martwy ale żadnego Baa nie będę wyznawał!Ginden czy to pozostałości po twojej przeszłości (w końcu serafin był z ciebie)?

Alamar PW
16 listopada 2007, 21:02
Rabi - trzeba było więcej wspomnieć, choćby:

Cytat:
Enjoying your world, are you?
It must be nice, being so secure in where you are, what you do, and who you know.
Most everyone around you is much the same, I`d imagine.
And you`re all such a herd of sheep! Slow and simple and when the knife comes from
behind to catch your throat, all you`ll have time to do is squeak, "Baaaa!"

Rabi:
Bo ja wiem? FR nie jest co prawda settingiem ambitnym, ale akurat wysoka magia elfów bardzo mi się w nim podoba.
Świat owszem jest ciekawy (mechanika to co innego, ale to da się przeboleć - po spełnieniu pewnych warunków), ale niech po prostu nie miesza się do wszystkiego (a raczej niech twórcy gier czy gracze nie wzorują sie tylko na tym settingu).

Nemomon PW
16 listopada 2007, 21:11
dambibi:
Może i jestem już martwy ale żadnego Baa nie będę wyznawał!Ginden czy to pozostałości po twojej przeszłości (w końcu serafin był z ciebie)?

I wychodzi na to, że dalej jest, a przynajmniej upadły. A tak właściwie, to ja już się pogubiłem, czy Ginden jest liszem czy upadłym serafinem czy połączeniem tych dwu.

Alamar:
Rabi:
Bo ja wiem? FR nie jest co prawda settingiem ambitnym, ale akurat wysoka magia elfów bardzo mi się w nim podoba.
Świat owszem jest ciekawy (mechanika to co innego, ale to da się przeboleć - po spełnieniu pewnych warunków), ale niech po prostu nie miesza się do wszystkiego (a raczej niech twórcy gier czy gracze nie wzorują sie tylko na tym settingu).

Osobiście wolę inne światy tej oto gry a raczej AD&D. FR oraz DL lubię najmniej. Ale to nie temat na to.

Dru PW
19 listopada 2007, 00:43
Cytat:
Hmm, a jesteś młodym, ślicznym chłopcem? :3 Bo inaczej na mnie i moje szczypanie nie masz raczej co liczyć.

.......czy ja musze odpowiadać na to pytanie? :P.

Cytat:
...Jakbyś jeszcze potrzebował kogoś do pogmerania w Twoim futrze, to też się zgłaszam na ochotnika. Mam nawet przy sobie kosiarkę do tego. Chyba, że wolisz sierpem lub kosą? Ale za pudła nie odpowiadam.

Ja nie jestem kotem by ktoś mnie głaskał, tudzież gmerał w moim futrze!.

Cytat:
A czemu nie do mrocznych elfów? O ile pamiętam, ktoś jakiś czas temu wypisywał:
Dark elfs Rulezzz:)))

I co w tym dziwnego? Nie można chlubić zaprzyjaźnionej rasy? Zresztą po udoskonaleniu praktyk druidyzmu udało mi się poszerzyć przemiany również o zmianę koloru skóry i pozostałe atrybuty;).


Cytat:
Co do baleronów, to masz je w świecie choćby Zapomnianych Krain (i niech takimi pozostaną :P).

Dawno tego świata nie odwiedzałem i zapewne szybko to ponownie się nie stanie...

Wiewek PW
20 listopada 2007, 07:39
Niestety, ale piwo *gul* z kwasem mi *gul* nie przeszkadza, a *gul* wręcz przeciwnie. *gul* Jest przepyszne. *gul* Dawać mi tu jeszcze *gul* dwa litry! *gul* Zdrowie żywych!

Ginden PW
10 grudnia 2007, 17:21

Tak wygląda ten świat.
1 – Grota
2 – Jedyna przystań zieleni na tym świecie, JB
3 – Kwasowe bagna, ogólnie nieprzyjemny teren
4 – Bezkresna pustynia, rozciągająca się na cały świat
5 – Spore słodkie jezioro, wielkości Morza Śródziemnego.
EDIT: Co się stało z tym całym offtopusiem?

Ginden PW
11 grudnia 2007, 19:46
Co ci się stało Alamarze, że zostałeś przerośniętą Żabą-Jedi? Wpadłeś do spaczenia?

dambibi PW
11 grudnia 2007, 20:19
To raczej jakiś świąteczny "dżedaj".A tak poza tym to masz fajnego żmija w awku.Mi się podoba ;p

Ginden PW
11 grudnia 2007, 20:23
To nie żmij, tylko potwór morski. Dla relaksu (spaczenia!) opętałem jego ciało.

MCaleb PW
11 grudnia 2007, 21:57
Gindek, jeszcze raz będziesz podbierał i chomikował mój spaczeń, to pożegnasz się z łapkami.

Nemomon PW
11 grudnia 2007, 22:08
Calebku, już zapomniałeś jak niekorzystnie wpłynął on na Ciebie? Chyba nie chcesz powtórki z historii? Lepiej niech ktoś inny się martwi problemem niż Ty ;).

MCaleb PW
11 grudnia 2007, 22:43
Dobroci? O czym Ty bredzisz, to były dni szaleństwa, gdyż tym jest Var. A jak chcesz, to mogę powrócić do jego postaci, ale tego już chyba Smok by nie zniesł. Ja zresztą też.
Łee... Nikt mnie nie kocha, jestem taki samotny... chyba przefarbuję włosy na czarno, użyję eyelinera i zostanę emo, a następnie się potnę...
Hmm... tak, to zaoszczędzi Berserkerowi trudu dorwania Cię. A ja nie przewiduję rozdzielenia was ze mną, bo inaczej Kryptę zamienicie mi w gruzy... Ale wystarczy tego, bo jeszcze ktoś pomyśli, że gadam do siebie.

Nemomon PW
11 grudnia 2007, 23:06
Nadzieję można mieć.... ;). Jeżeli już mówisz do siebie, to jeszcze lepiej...

Ginden PW
12 grudnia 2007, 12:37
Cytat:
Nadzieję można mieć.... ;). Jeżeli już mówisz do siebie, to jeszcze lepiej...
MCaleb, mam propozycję: wytwórz sobie x świadomości i mów z nimi na każdy temat. Możesz też napisać rozprawę "O sposobach topienia (się)". Jak napiszesz to możesz też napisać poradnik "Jak zostać liszem w weekend".

MCaleb PW
12 grudnia 2007, 13:10
Rozprawę to napiszę, ale o wrzucaniu naćpanych spaczeniem chomików do wulkanu. Do tego nie potrzebna mi będzie żadna świadomość, ot jeden ruch ręką.

Some people just can't take a joke.

Ginden PW
12 grudnia 2007, 13:28
Ty... żywy! Dobrze wiesz, że nie jestem chomikiem! To, że taką klątwę na mnie nałożyłeś... Nadal jestem upadłym serafinem. Ważę tyle ile serafin, jestem rozmiaru serafina, zachowuję się jak serafin. Teraz opętałem umysł tego węża morskiego, a ciało złożyłem w Ska... Ups, chyba się wygadałem.

Pewne istoty twierdzą, że nieumarli (w szczególności ci wyżsi) NIE są najpotężniejszymi istotami w wszechświecie. Zobacz i przemyśl.

filusfilusNa przyszłość - nie pisz post pod postem...

Solmyr PW
14 grudnia 2007, 17:43
Ginden:
Pewne istoty twierdzą...
Błąd, nie: istoty, lecz NADistoty:D. (To nie jest kropka, to pieprzyk na brodzie:P:P:P.)

Ginden:
Pewne istoty twierdzą...
I mają rację:P.


EDIT: Ooo, dwustetny post, jak miło ^^.

filusfilusWcale nie jest;p Przelicz jeszcze raz;)

Ginden PW
14 grudnia 2007, 18:05
Sol, w tym momencie obrażasz lisze, a ja jestem zbyt zmęczony żeby na to zareagować w wystarczająco złośliwy sposób. Liszu, potraktuj go jakimś złośliwym docinkiem.
strona: 1 - 2 - 3 ... 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14
temat: Nasze wcielenia

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel